10 způsobů jak koupit sledující na instagramu

10 způsobů jak koupit sledující na instagramu

10 způsobů jak koupit sledující na instagramu

10 způsobů jak koupit sledující na instagramu
10 způsobů jak koupit sledující na instagramu

Způsoby, jak získat Instagram sledující / Instagram Followers
Instagram jde posledních několik let stále nahoru a je to na něm velmi znát.

Díky tomu, že každý druhý den přibývá tolik nových funkcí, zásad a nástrojů, nemůžeme ignorovat skutečnost, že udržet krok s Instagramem se stalo poněkud složitější. Jestli však něco zůstalo po celou dobu společné, pak je to důležitost sledujících.

Sledující jsou nedílnou součástí každého profilu na Instagramu, protože naznačují celkový dosah, který daná osoba nebo organizace má. Právě to je důvodem, proč se každý jednotlivý profil na Instagramu snaží dosáhnout stále většího počtu Instagram sledujících. A pokud hledáte způsob, jak toho dosáhnout, máme pro vás malý tip – stačí je koupit.

Přesně tak; můžete si koupit sledující Instagramu a získat požadovaný dosah, aniž byste si kvůli tomu museli lámat hlavu. Nákupu sledujících Instagramu se budeme věnovat dále v tomto průvodci. Nejprve se však podívejme na další způsoby, jak zvýšit počet svých sledujících. Začněme!

Zde je 10 nejlepších způsobů, jak získat více sledujících na Instagramu:

1. Reklamy na Instagramu

Reklamy na Instagramu se ukázaly být požehnáním pro mnoho malých podniků a dalších organizací, protože umožňují přesné zacílení na publikum. Můžete si vybrat libovolný ze svých předních příspěvků a publikovat je jako reklamu na Instagramu. Přitom můžete také uvést pohlaví, místo, zájmy a věk skupiny, na kterou chcete cílit. Díky tomuto selektivnímu cílení můžete na svůj profil na Instagramu dostat pouze ty lidi, kteří mají o váš obsah skutečný zájem.

instagram how to get on the explore page 6171606b632a7 sej

2. Vyblázněte se na reels

Reely Instagramu jsou jedním z nedávných přírůstků do vzhledu Instagramu a už se jim podařilo stát se jednou z nejlepších funkcí Instagramu. Reely obsahují krátký videoobsah, který se snadno konzumuje, a proto získává maximum zobrazení. Zveřejněním reelů na svém profilu na Instagramu můžete rozhodně zvýšit sledovanost svého obsahu, což znamená, že vaši stránku objeví více potenciálních sledujících. Časem začnete pozorovat, že se zvyšuje i počet sledujících.

3. Používejte hashtagy

Nejlepší na hashtagách na Instagramu je skutečnost, že je lze vyhledávat. Ve skutečnosti můžete také sledovat určité hashtagy Instagramu, pokud vás zajímají. Takže pokaždé, když do popisku svého nového příspěvku přidáte relevantní hashtagy, můžete potenciálně zvýšit jeho dosah a nakonec i počet sledujících. Dbejte však na to, abyste přidávali pouze relevantní hashtagy, protože uvedení nerelevantních hashtagů může způsobit, že váš účet bude stínově zablokován, což samozřejmě nebude pracovat ve váš prospěch.

4. Přizpůsobte se trendům

Pokud se podíváte na obsah Instagramu současné doby, zjistíte, že se na stránku prozkoumat dokázaly dostat především profily, které se řídí trendy. Tyto trendy se mohou týkat reelů, příspěvků nebo příběhů na Instagramu a vy je musíte předběhnout. Zvýšíte tak své šance, že se objevíte na stránce prozkoumat, což vám potenciálně může přinést další sledující. Ujistěte se však, že k trendu přidáte něco jiného a zveřejníte svůj jedinečný pohled na něj.

7b147518d4a509b9cbdd83f2c2567c99

5. Používejte analýzu Instagramu

Analytika Instagramu je vynikající nástroj, vytvořený zejména proto, aby vám pomohl sledovat vaše publikum. Tento nástroj vám pomůže zjistit pohlaví, věkovou skupinu, a dokonce i polohu vašich současných sledujících. Na základě těchto dat pak můžete zjistit své cílové publikum a stejně tak v souladu s ním měnit svůj obsah. To vám pomůže nejen efektivně stanovit cílovou skupinu, ale také zvýšit počet sledujících, jakmile začnete zveřejňovat obsah relevantní pro vaši TG.

6. Zjistěte, kdy publikovat

Jak již bylo zmíněno, analýza Instagramu je skvělým nástrojem pro poznání vašeho publika a stejný nástroj lze použít ke zjištění, kdy bývá vaše publikum nejaktivnější. Například pokud se vaše TG skládá z pracujících osob, pak budou nejspíše aktivní po 18. hodině nebo později. Pomocí analytiky můžete zjistit správný čas pro zveřejňování příspěvků, protože tím zvýšíte počet zobrazení a v konečném důsledku se zvýší i počet potenciálních sledujících.

7. Zapojte publikum

Vzhledem k tomu, že se každý druhý den objevuje tolik nových tvůrců, stalo se publikum Instagramu nesmírně chytré. A s tím se také stalo vybíravým, pokud jde o to, jaký druh obsahu chtějí konzumovat. Pokud tedy nezveřejňujete zajímavý obsah a nezaujmete publikum, je méně pravděpodobné, že vám přibude sledujících. Zjistěte, co by vaše publikum nejúčinněji zaujalo, a aplikujte to v reálném čase, abyste získali organické sledující.

instagram story likes 620af983b22c1 sej

8. Spolupracujte

Toto je snadno jeden z nejvíce podceňovaných, ale vysoce účinných způsobů, jak zvýšit počet sledujících. Spolupráce s podobně smýšlejícími tvůrci Instagramu, jejichž cílové publikum se shoduje s vaším, zvýší vaše šance získat i některé jejich sledující. Díky tomu se váš obsah dostane do povědomí zcela nových lidí a mnozí z nich vás pravděpodobně budou sledovat. A co je na spolupráci ještě lepší, je to, že výsledky jsou oboustranně výhodné pro obě strany.

9. Hledejte shoutouts

Shoutouty a spolupráce fungují stejně, ale přístup je odlišný. Když spolupracujete s jiným influencerem, oba vytváříte obsah, který má přilákat více zhlédnutí a sledujících. Když se však rozhodnete pro shoutouts, usilujete o přímé příspěvky o tom, v čem je váš obsah skvělý, od úplně jiného profilu na Instagramu. To je opět skvělý způsob, jak zvýšit publicitu svého obsahu a zvýšit počet sledujících.

10. Koupit sledující na instagramu

Pokud hledáte způsob, jak rychle zvýšit počet svých sledujících, aniž byste museli vynaložit velké množství času a úsilí, nákup sledujících na Instagramu by měl být tím správným řešením. Existuje mnoho poskytovatelů služeb, kteří nabízejí různé balíčky lišící se počtem sledujících a cenou. Můžete zvážit své požadavky, preference a samozřejmě i rozpočet a stejně tak si vybrat balíček, který vašim potřebám vyhovuje nejlépe. My nejvíce můžeme doporučit www.kupfollowers.cz . Tento poskytovatel prodává asi nejlepší sledující ze vše na trhu, stejně tak likes či views pro Instagram.

INstagra

ZÁVĚR

Celkově lze říci, že Instagram již delší dobu zvedá laťku a je nejvyšší čas se mu vyrovnat. Od organických způsobů zvyšování počtu sledujících až po nákup sledujících Instagramu, tento průvodce pokrývá vše! Nyní je čas, abyste tyto nápady uvedli do praxe a zvětšili svůj profil na Instagramu jako nikdy předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *