Jak získat sledujícína Instagramu (rychle)

Jak získat sledujícína Instagramu (rychle)

Založili jste si Instagram a nevíte co nastavit dříve? Nepodceňte správné nastavení svého profilu a začněte budovat základnu kvalitních followerů ihned po jeho spuštění. V tomto článku si ukážeme hned několik typů, jak svůj učet správně nastavit a jak získat desítky organických sledujících denně.

BIO popisek

Po založení profilu zaměřte svou pozornost na popisek profilu. Na internetu naleznete hned několik návodů a typů, jak si ho správně sepsat. Z pravidla však funguje do popisku napsat co děláte, čím jste výjimeční a odkažte třeba na vaše webové stránky, nebo e-shop. S popiskem se pojí i hezký název a profilová fotografie. Rozhodně nepoužívejte znaky jako podtržítka a pomlčky. Snažte se o název, který bude snadno dohledatelný. Příklad správného BIO popisku naleznete níže.

Firemní profil

Každý instagramový účet má již možnost být soukromí, nebo firemní. S osobním účtem přijdete o mnoho výhod, takže z vlastních zkušeností doporučuji přepnout na ten firemní. V něm můžete například zvolit kategorii vašeho produkty nebo služby a ta se následně zobrazí v BIO popisku. Další velkou výhodou jsou statistiky návštěv a aktivity na vašem účtu. Nevýhodou je asi pouze častější nabídky na propagaci, než u osobních profilů ale nejedná se o nic otravného.

Co se týká viditelnosti profilu tak máte na výběr ze dvou možností. První je nechat profil veřejně otevřený, aby všichni viděli vaše fotky. Výhodou je, že vás ostatní mohou začít sledovat na základě hezkého feedu, nebo zájmu o produkt. Nevýhodou je že si prohlédnou, co nabízíte a z vašeho profilu často odejdou bez jediné akce. Druhou možností je soukromý profil, kde každý musí dát nedříve follow, aby viděl vaše fotografie. Zde zase na druhou stranu spoustu lidí odradíte čekáním na schválení jejich žádosti o sledování, ale u některých profilů byste touto metodou mohli získat více sledujících. Já osobně doporučuji svůj profil nechat veřejný.

Fotografie

Instagram je sociální síť na přidávání fotek, proto je obzvlášť důležité, aby měli velmi dobrou kvalitu. Nejlepší je všechny fotky oříznout do čtvercového formátu (vyhněte se používání instagramových filtrů). Nezapomínejte na vaší fotce označit polohu, přidat popisek včetně smajlíků a hashtagů, které se vaší fotky týkají. Pomoci vám s tím můžou různé aplikace, které podle tématu doporučují nejpopulárnější hashtagy.

Hezký feed

Spousta uživatelů na Instagramu sleduje ostatní pouze kvůli hezkému feedu. Jedná se o uspořádání fotek na vašem profilu. Vzhled je také opět na vás, ale než se pro nějaký rozhodnete zamyslete se, jestli se feed hodí pro vaše produkty a jestli vás bude bavit ho udržovat i za rok stejně hezký. Jak bude váš profil nakonec vypadat je pouze vaše rozhodnutí ať už budete fotky ladit podle ročního období, tématu, nebo barvy.

Spolupráce

Velmi se mi osvědčilo oslovit větší profily s nějakou menší nabídkou za sdílení vaše profilu například ve stories. Pokud prodáváte produkty, můžete jim nabídnout vzorky zdarma, nebo pouze slevový kód s jejich jménem, přes který když nakoupí více než 5 lidí, tak jim na oplátku zašlete produkty zdarma. Spousta lidí vás odmítne, ale najdou se desetitisícové profily, které vás budou rádi sdílet. Připravte se také na to, že až se váš profil rozroste, začnou vám ostatní nabízet podobné spolupráce, ale toho se dá krásně využít ve váš prospěch.

Jak získat více sledujících

Jedno z možností je využít služby, kde si můžete sledující zakoupit, avšak je nutné dávat pozor na kvalitu sledujících, aby se nestalo, že Vaši sledující budou arabští občané nebo, že Vám hned druhý den zmizí. Tato metoda Vám zaručí lepší číslo, které je zároveň atraktivnější, ale nedá Vám větší prodeje nebo Vám nezvýší dosah takovým způsobem jakým by jste čekali.

Další účinnou metodou je si vybrat profil vaší konkurence, zobrazit si sledující uživatele tohoto účtu a jednomu po druhém dát follow. Za nedlouho se vám rapidně zvýší aktivita na profilu a tím se zvětší i počet sledujících. Pokud však rozdáte příliš mnoho odběrů za sebou, hrozí vám zablokování na několik hodit až dnů. Ideální je každou hodinu rozdat 50 odběrů.

Jakmile budete sledovat cca kolem 1000 lidí, stáhněte si aplikaci, která vám ukáže uživatele, kteří vás nesledují a těm odeberte follow. Pokud máte 250 sledujících a sami sledujete 1000 lidí, nevypadá to vůbec profesionálně. Já osobně si vyberu profil, který má například 600 sledujících, během pár dnů začnu odebírat všechny jeho sledující a jakmile dojdu ke konci, začnu je pomocí výše zmíněné aplikace promazávat.  

Stejná metoda funguje i u lajků jak s jejich nákupem tak s rozdáváním. Rozdávejte lajky lidem, kteří se zajímají o podobné produkty a oni vám je budou často vracet. Podařilo se mi s dobře nastaveným profilem vybudovat účet, kde každý den přibylo přes 100 sledujících, kteří však měli o produkty zájem a nakupovali na mém e-shopu.

Závěrem

Instagramovému profilu je potřeba se aktivně věnovat a postupně jej budovat. Časem však můžete vybudovat několika tisícový profil, který se dá využít na řadu nejrůznějších spoluprací. Důležité je vydržet

Koupit sledující na Instagramu

Instagram Followers

Followers Instagram

Koupit Instagram followers

Nákup Instagram sledujících

Nákup Instagram Followers

Jak získat sledující na Instagramu

Jak získat followers na Instagramu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *