Jak získat hodně Instagram sledujících

Jak získat hodně Instagram sledujících

Jak získat hodně Instagram sledujících

8 fungujících tipů, jak získat více sledujících na INSTAGRAMU. instagram je v současné době moje nejoblíbenější aplikace! Ikonická aplikace pro sdílení fotografií je ale nejlepší, když máte HODNĚ Instagram sledujících.

<< Kvalitní sledující můžete koupit zde >>

1222587 1

Kdo by nechtěl získat hodně sledujících na instagramu. samozřejmě každý chce mít na instagramu spoustu sledujících. No získat instagramové followery není tak těžké, jak si myslíte, těchto 8 tipů vám získá nové followery, a to snadno.

Každý začátek je těžký! Obzvlášť s Instagramem. Vždyť ten, kdo má na instagramu spoustu sledujících, je tak trochu frajer. Dnes vám na TechinDroidu ukážeme, jak snadno najít tisíce sledujících na Instagramu ne-směšným způsobem! Mějte na paměti, že to vyžaduje čas, ale, je to opravdu účinné.

Jak jsme již dříve sdíleli trik, jak získat více rád na instagramu, Nyní je řada na Instagram sledující.

Obsah

8 tipů, jak získat více sledujících na instagramu v roce 2022:

 1. Propojení Instagramu s vaším profilem na Facebooku
 2. Hashtagy jsou A a O
 3. Správný filtr
 4. Líbí se mi jako blázen
 5. Komentář je lepší než like
 6. Výběr obrázku je zásadní
 7. Načasování je vše
 8. Koláže jsou důležité
instagram tips for photographers 1


8 tipů, jak získat více sledujících na Instagramu v roce 2022
Zde jsou pracovní způsoby, jak získat instagramové následovníky zdarma. Tento proces však není tak rychlý, ale pomůže vám zvýšit počet instagramových následovníků den za dnem. Tyto tipy jsou vám skutečné následovníky na instagramu.

1. Propojení Instagramu s vaším profilem na Facebooku


Zvláště účinným způsobem, jak získat nové sledující, je propojení účtu Instagram s vaším profilem na Facebooku. Tím můžete začít sdílet své fotografie z Instagramu na sociální síť Marka Zuckerberga. Podle technologického webu Quicksprout.com má 20 % sledujících Instagramu také účet na Facebooku.

IMG 2283 1300x867 1

To znamená, že přibližně 3 % vašich přátel na Facebooku mohou používat také Instagram! Není to mnoho, ale je to začátek. Poté, co jsem propojil svůj facebook s IG, jsem získal 700 nových sledujících na instagramu.

2. Hashtagy jsou A a O


Hashtagy jsou něco, co bylo v našich životech ještě před Instagramem, zpopularizoval je Twitter, ale pokud chcete oslovit širší publikum, staly se nepostradatelnými i na Instagramu. Existují aplikace, které vám s hashtagováním pomohou, například TFL Pro. Pomocí této aplikace zjistíte, které hashtagy jsou právě trendy, zkopírujete je a vložíte na svou fotografii, takže váš obrázek uvidí miliony sledujících. Přečtěte si také našeho průvodce Jak používat hashtagy na Instagramu pro správné používání hashtagů.

Získejte více sledujících na instagramu

Získejte více sledujících na instagramu 2022

Vysypeme vám dvacítku nejoblíbenějších hashtagů všech dob:

Stačí pravidelně zveřejňovat atraktivní fotky na instagramu s použitím jednoho nebo více hashtagů uvedených níže, A to je nejjednodušší způsob, jak zvýšit počet sledujících na Instagramu.

 • #love #instagood
 • #me
 • #tbt
 • #cute #photooftheday
 • #iphonesia #instamood
 • #picoftheday #igers
 • #dívka
 • #instadaily
 • #instagramhub #léto
 • #follow4follow #follow
 • #igdaily #bestoftheday

3. Správný filtr


Filtry se údajně chovají podobně jako u hashtagů. Ne všechny filtry jsou populární a některé jsou komunitou dobře přijaty. Je jasné, že zcela neupravené fotografie jsou na vrcholu bezkonkurenčně nejúspěšnější. Proto mají dokonce svůj vlastní hashtag (#nofilter). Pro zajímavost, existuje webová stránka, která odhaluje lidi, kteří údajně používají #nofilter, ale mají ho, název této stránky je filterfakers.com.

Získejte více sledujících na ig

Získejte více sledujících na ig

ig sledující

teens selfie 1254x640 1

Takže na tento hashtag nesahejte, pokud máte na fotce nějakou úpravu! Zde jsou nejoblíbenější foto-filtry, které můžete použít pro získání spousty followerů na instagramu:

 • Normální
 • Earlybird
 • X-Proll
 • kvasnice
 • Hudson
 • RiseValencia
 • Amaro
 • Brannan
 • Lomo-fi

4. Like like crazy


Instagram je komunita. Chcete-li se na této sociální síti proslavit, chtějte více lajků a komentářů. Proto se metoda like4like používá a je (do jisté míry) účinná. Zkusil jsem lajknout 100 fotek od různých lidí a dostal jsem za to 22 lajků a šest nových sledujících, což je na relaci docela dobré. Tímto způsobem můžete získat více instagram sledujících rychle!.

5. Komentář je lepší než lajk


Lajkování fotek je, ale jen začátek, opravdu zásadní způsob, jak získat sledující na instagramu, je zanechávat komentáře k jejich fotkám. Dobře si obrázek prohlédněte a přijďte s nějakým vtipným a chytrým komentářem! Každou sekundu se vygeneruje 575 nových lajků, komentáře však generují pouze 81 nových míst za sekundu. Takže každý, kdo věnuje čas smysluplnému a chytrému komentáři, může získat více sledujících než ti, kteří jen lajkují obrázky. Aby to bylo ještě zajímavější, k vykřičení cizích účtů slouží hashtag! #sfs se používá, když chcete označit jiného uživatele a chcete, aby to viděli vaši sledující.

6. Výběr obrázku je zásadní


Při této metodě musíte zveřejňovat bohaté věci, které přitahují každého člověka, Tím se zvýší počet instagramových sledujících. Pokud se podíváte na nejoblíbenější fotografie na Instagramu, všimnete si, že jen některé motivy a schémata jsou opravdu úspěšné. Zvláště dobře jsou přijímány snímky drahého značkového oblečení, luxusních aut, elegantních bytů nebo domů. Buďme upřímní, uživatelé Instagramu mají trochu drahý chrup, pokud jde o jejich životní styl. Takové snímky se jim líbí, protože takový život mají nebo chtějí mít. Nahoře jsou také fitness fotky a fotky chutných jídel.

maxresdefault 1

Dobrý vliv mají i exotické krajiny, jako jsou malebné západy slunce nebo dechberoucí soumraky. Emotivní snímky miminek, dětí a domácích mazlíčků jsou také opravdu účinným způsobem, jak získat instagramové sledující!

Fotografie, které tyto detaily neobsahují, mají o 11 % méně lajků, takže na to je třeba při pořizování snímků myslet.

7. Načasování je všechno


Není důležité jen to, co zveřejňujeme, ale také kdy to zveřejňujeme. Nedoporučují se večery a noci o víkendech. Právě tehdy většina uživatelů cestuje/párty a nekontroluje svá zařízení se systémem iOS nebo Android. Podle serveru Quicksprout.com je nejvhodnějším časem pro nahrání nového obrázku pondělí v 5 hodin. Nebojte se, pokud je pro vás pondělí náročný den, protože středa a čtvrtek ve 3 hodiny jsou také dobré! Jen mějte na paměti, že obrázek je nejefektivnější první hodinu. V první hodině je zveřejněno 46,15 % všech komentářů a v prvních třech hodinách 69,23 %. Pokud tedy obrázek nemá v prvních 3 hodinách velký dopad, smažte ho a nahrajte ho v jinou dobu s jinou sadou hashtagů & získejte více Instagram sledujících.

instagram tips header

8. Koláže jsou důležité


Aplikace jako “Diptic” umožňují slučovat fotografie a dokonce i videa, aby se vešly do obrázku. Tyto koláže obvykle získávají více lajků a komentářů, jako prostý obrázek. Protože pracovní nasazení je mnohem vyšší a opět se projeví i v konečných výsledcích. Takže tyto obrázky přinášejí trochu klidu kanálu Instagram vašich sledujících. Zvlášť když jste na nějaké velké akci, jako je koncert, módní přehlídka nebo víkendový zápas. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je koláž nebo použití funkce alba na Instagramu! Pokud se budete řídit těmito tipy, jistě získáte sledující na instagramu.

A to bylo TechinDroid 8 tipů, jak rychle získat sledující na Instagramu v roce 2022. Znali jste již dříve některý z těchto tipů, existuje nějaký další tip, jak získat sledující na instagramu, o který byste se chtěli podělit? Zanechte svůj názor v komentáři níže a sdílejte tento příspěvek se svými přáteli na Instagramu!

kupfollowers
instagram followers cz
kupfollowers.cz
kupit followerov
kup followers instagram
instagram followers zdarma
koupit followers na instagramu
kupa followerov na instagrame
lajky na instagramu
jak získat followers na tiktok
kup followers
kup followers recenze
kupit followerov
koupit sledující na instagramu
kup followers instagram
koupit followers na instagramu
koupit sledující instagram
jak zvýšit dosah na instagramu 2021
followers instagram
jak koupit sledující na instagramu
koupit like na instagramu
jak zvýšit dosah na instagramu
koupit followers
instagram followers zdarma
nakup sledujicich na instagramu
like na instagramu
kupit followerov na instagrame
jak získat like na instagramu
koupit instagram followers
jak koupit followers na instagramu
tiktok sledující
aplikace na vydělávání peněz na instagramu
lajky na instagramu
koupeni followerů na instagramu
instagram sledujici
nákup followers
kupa followerov na instagrame
ako si kupit followerov na instagrame
nakup followers instagram
instamount recenze
kupování followerů
jak získat followers na tiktok
instagram sledující
followers na instagramu
sledujici na ig
nákup sledujících na instagramu
instagram lajky
kup like instagram
ako kupit followerov
koupit sledujici
instagram followers sk
cz sk followers
followers na instagramu zdarma
jak se stát influencerem na instagramu
kupit like na instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *