Jak získat Likes na Instagramu – Ultimate Guide 2024

Jak získat Likes na Instagramu – Ultimate Guide 2024

Jak získat Likes na Instagramu – Ultimate Guide 2024

Jak získat sledující na Instagramu
Jak získat likes na Instagramu?

Představujeme vám dokonalý návod, jak získat lajky na Instagramu v roce 2024…
Dvojité poklepání, srdíčka, oblíbené, ať už tomu říkáte jakkoli – lajky jsou hlavní formou měny na Instagramu a už dlouho jsou hnacím motorem pro uživatele, kteří zveřejňují skvělý obsah.

V tomto průvodci se seznámíte s řadou způsobů, jak získat lajky na Instagramu a prudce zvýšit angažovanost svého profilu!

<< Pokud máte zájem můžete koupit lajky zde >>

Jak získat likes na Instagramu?

Bohužel už to není jednoduchý případ, kdy stačí zveřejnit skvělý obsah a získat zaslouženou angažovanost. S přechodem na feed řízený algoritmem se změnil i způsob získávání lajků na Instagramu.

Plánujte své příspěvky na sociálních sítích.
Vizuálně naplánujte své příspěvky. Přetáhněte a pusťte všude.

Obsah

 • Obsahová pravidla nade vše ?
 • Používejte správné hashtagy #️⃣
 • Kde koupit lajky?
 • Používejte fototagy ?️
 • Používejte značky umístění ?
 • Instagram Engagement Groups ?
 • Zveřejňujte příspěvky v nejaktivnějších hodinách ⏰
 • Zveřejňujte příspěvky konzistentně ?
 • Uspořádejte soutěž nebo giveaway ?

1. Obsah vládne nade vše (proto je král) ?

Možná to zní jako samozřejmost, ale kvalitní obsah je nejdůležitějším základem pro získání lajků na Instagramu.

Jak získat lajky na instagramu
Jak získat likes na Instagramu?

Poznáte, když značka nebo influencer věnovali čas a prostředky do tvorby epického obsahu, a díky tomu získávají na Instagramu více lajků.

Samozřejmě, co je “dobrý” obsah, je velmi abstraktní otázka a neexistuje univerzální odpověď. Máme však pro vás několik pokynů, kterými se můžete řídit:

Držte se konzistentního tématu

Barevná schémata a estetika feedu jsou na Instagramu oblíbené, protože díky nim je váš profil soudržný a působivý a vaše příspěvky se stanou pro vaše publikum zapamatovatelné.

Mějte zapamatovatelný styl

Pokud budete mít jedinečný typ obsahu, zvýšíte počet lajků na Instagramu, protože vaše příspěvky budou vyčnívat z davu. Příklad: Líbí se nám, jak influencerka Camilla Ackley na všechny své fotografie lepí samolepky.

Kvalitní fotoaparát

Jakkoli jsou dnes fotoaparáty iPhonů dobré, kvalitní fotoaparát nepřekonáte! Profesionálně vypadající obsah vynikne a s větší pravděpodobností získá lajky. Pokud používáte stock obrázky, používejte vysoce kvalitní obrázky ze stránek, jako je Unsplash nebo Pixpa.

2. Používejte správné hashtagy #️⃣

Hashtagy vám pomohou oslovit více lidí z vaší cílové skupiny a v konečném důsledku získat více lajků na Instagramu.

Ještě nedávno jste mohli své popisky zasypat desítkami obecných hashtagů #picoftheday a namotat tuny lajků, ale Instagram potlačuje spam a algoritmus je vyvinutější než kdykoli předtím, což znamená, že tyto strategie už nefungují.

Místo toho musíte při vytváření marketingové strategie na Instagramu investovat nějaký čas do výzkumu hashtagů, abyste používali ty nejlepší, které vám přinesou lajky.

Související hashtagy

Prozkoumejte návrhy “souvisejících” hashtagů na Instagramu. Pokud v aplikaci Instagram vyhledáte #shampoo, zobrazí se vám podobné hashtagy na základě toho, co používají a hledají jiné související účty. V tomto okamžiku se velmi hodí algoritmus Instagramu, protože se můžete ujistit, že vybíráte správné výklenkové hashtagy, abyste oslovili své publikum a získali lajky.

Instagram nabízí hashtagy podobné tomu, který jste vyhledali.

Průzkum publika a konkurence

Doporučujeme také ručně vyhledat, jaké hashtagy používá vaše cílové publikum. Jsou to lidé, které se snažíte oslovit, a proto chcete používat stejné, abyste zvýšili počet lajků na Instagramu.

jak získat více Instagram likes
Jak získat likes na Instagramu?

Stejně tak sledujte, jaké hashtagy používá vaše konkurence, protože vaše publikum je stejné.

Nástroje třetích stran

Existují specifické nástroje, které vám pomohou najít nové relevantní hashtagy, například Hashtagify a RiteTag. Tyto nástroje jsou skvělé pro kontrolu síly hashtagu a dalších podobných hashtagů. Na Hopper HQ máme nástroj pro zkoumání hashtagů, který vám pomůže porovnat hashtagy a zjistit, kolik příspěvků každý z nich obsahuje.

Dejte si pozor: Stínování

Na Instagramu je to se spamem a chováním botů žhavější než kdykoli předtím. Používání spamových hashtagů v popiscích může mít za následek, že váš účet bude “stínově zakázán” a skryt z vyhledávání hashtagů, což bude mít ochromující vliv na angažovanost.

Není jasné, jak Instagram rozhoduje o tom, které hashtagy jsou klasifikovány jako “spam”, ale na internetu existují nástroje, které po zadání adresy URL příspěvku zkontrolují, zda byl váš příspěvek stínově zakázán.

Koupit Instagram Followers
Jak získat likes na Instagramu?

V konečném důsledku je třeba dávat pozor na to, které hashtagy používáte, vyhnout se používání stejných 30 v každém příspěvku a ujistit se, že jsou vysoce relevantní pro váš obsah.

Získávání lajků na instagramu

Zde je několik příkladů hashtagů, které považujeme za “spamové” – přitahují chování botů a neautentické zapojení. Mohou fungovat pro získání lajků na Instagramu, ale je nepravděpodobné, že by byly pravé nebo relevantní.

Jak získat likes na Instagramu?

3. Kde koupit lajky?

Lajky lze kupovat libovolně a jednoduše dle potřeby. Například na webu Kupfollowers.cz od 69 Kč za 100 lajků. Někde se píše, že to není úplně ideální nástroj nebo, že to přímo nedoporučují. Důvodem je však, že uživatelé s tím často nedokáží správně pracovat. Pokud nakoupíte lajky máte daleko větší možnost se dostat na stránku prozkoumat, než když by jste lajky nekoupili. Klíčem je nakoupit správný počet, který sedí k poměru k sledujícím. Například pokud máte 100 sledujících nedává smysl nakoupit 1000 lajků.

Koupit Instagram Followers a Likes - 5 Let nejlepší na trhu
Jak získat likes na Instagramu?

Jak tedy získat více lajků, tak aby to mělo smysl?

Lajky tedy nejlépe nakoupit v poměru poloviny Vašich sledujících či méně. Pak je dobré držet nějakou pravidelnost, aby se nestávalo, že Vám počty lajků fluktují mezi jednotlivými příspěvky. Také je držet organické lajky, aby se kombinovaly právě s lajky koupenými.

4. Používejte fototagy ?️

Věděli jste, že označování relevantních účtů ve vašem příspěvku má potenciál zvýšit angažovanost?

Tagy sice nefungují stejně jako hashtagy, ale mají podobný účel: zvyšují dosah. Nejlepším tipem přímo z centrály Hopper HQ, jak získat na Instagramu lajky, je označovat svůj obsah relevantními účty, jako jsou produkty nebo značky, které se v příspěvku objevily, influenceři v daném prostoru nebo lidé, o kterých si myslíte, že by se jim příspěvek skutečně líbil nebo je zajímal.

Koupit sledující na instagramu
Jak získat likes na Instagramu?

To bude mít zásadní vliv na to, jak algoritmus Instagramu vnímá relevanci obsahu. Označení příspěvku zvýší pravděpodobnost, že se objeví na stránce Prozkoumat u sledujících daného označeného účtu, čímž se zvýší celkový dosah, počet zobrazení a potenciál zapojení!

Stejně jako u hashtagů hrozí riziko, že se stanete spamem, pokud budete v příspěvcích bez relevantního důvodu neustále označovat stejné účty.

Chcete-li se tomu vyhnout, zkuste uživatele označit a poté ho zmínit také v komentáři, abyste zahájili konverzaci. Tím zdůvodníte důvod, proč jste je označili, a také ukážete, že se snažíte skutečně zapojit (a ne že se vám podařil rychlý trik, jak získat lajky na Instagramu).

Získejte lajky na instagramu Získejte lajky na instagramu

Naplánujte si příspěvky na sociálních sítích.
Vizuálně naplánujte své příspěvky. Všude přetáhněte a pusťte.

5. Používejte značky umístění ?

Příspěvky na Instagramu se značkami polohy mají o 79 % vyšší engagement než ty bez nich, takže je to skvělý způsob, jak získat lajky!

Ujistěte se, že u příspěvků, kde je to relevantní, uvádíte značky polohy, aby vás objevilo více lidí z vaší cílové skupiny a zapojilo se do vašeho obsahu. To je důležité zejména v případě, že jste malá místní firma, která se chce spojit s lidmi ve svém okolí.

Značky polohy se vztahují i na Příběhy – použijte nálepku polohy, aby se objevila na Příběhu polohy, a zvyšte tak svůj dosah!

6. Skupiny pro zapojení do Instagramu ?

Pro mnoho uživatelů jsou Instagram Engagement Groups (neboli Pody) záhadou. Engagement groups však mohou být úžasnou strategií pro získávání lajků na Instagramu!

Co je to instagramová engagement group?

Stručně řečeno, engagement group na Instagramu je skupina uživatelů, kteří se dohodli, že si budou navzájem lajkovat a komentovat příspěvky, když je zveřejní.

V podstatě vytvářejí politiku “lajk za lajk”, ale s opravdovými uživateli a kolegy podnikateli, kteří se navzájem podporují v marketingovém úsilí, a ne se spamovacími roboty. Jsou skvělým nástrojem pro získávání lajků na Instagramu, zejména pokud teprve začínáte.

instagram followers
Jak získat likes na Instagramu?

Jakmile uživatel nahraje příspěvek, sdílí ho se skupinou zapojení prostřednictvím velké přímé zprávy a všichni účastníci skupiny zapojení okamžitě příspěvek lajkují a komentují.

Váš příspěvek se může doslova během několika minut dostat z 0-100 lajků (v závislosti na počtu uživatelů v engagement skupině). Skutečnost, že uživatelé s příspěvkem komunikují ihned po jeho zveřejnění, také dává velký palec nahoru algoritmu Instagramu, což pomáhá vašemu obsahu rychleji získávat lajky na Instagramu – více o tom v další části!

Chcete-li se dozvědět více o skupinách pro zapojení do Instagramu a o tom, jak se do nich zapojit, přečtěte si našeho úplného komplexního průvodce: Zvyšte organický dosah na Instagramu pomocí skupin pro zapojení!

7. Zveřejňujte příspěvky v nejaktivnějších hodinách ⏰

V důsledku vývoje algoritmu Instagramu je jedním z nejdůležitějších faktorů pro získání lajků na Instagramu zveřejňování v době, kdy je vaše publikum nejaktivnější!

Když váš příspěvek rychle získá engagement, říká to algoritmu, že jde o dobrý obsah, a proto je pravděpodobné, že se zobrazí ve feedech více uživatelů, a pokud budete mít štěstí, objeví se dokonce na stránce Explore.

jak získat více followers na Instagramu
Jak získat likes na Instagramu?

O nejlepším čase pro zveřejnění příspěvku na Instagramu se často diskutuje, mnoho firem a influencerů deklaruje stanovené datum a čas, které přinášejí optimální zapojení.

V Hopper HQ však pomáháme spravovat tisíce účtů na Instagramu a chápeme, že nejlepší čas pro zveřejnění se zcela liší v závislosti na uživateli a cílové skupině.

Jak tedy zjistíte, kdy jsou vaši sledující nejaktivnější?

Dobrá zpráva je, že jste na správném místě! V Hopper HQ jsme vytvořili dokonalý bezplatný nástroj Best Time To Post On Instagram, který se připojuje k firemním účtům Instagram a vyhodnocuje údaje o publiku a průměrné zapojení příspěvků, aby rozluštil nejlepší hodiny pro publikování, abyste získali lajky na Instagramu! Není zač…

Jak získat likes na Instagramu?

8. Zveřejňujte příspěvky důsledně ?

Předposlední strategií, kterou doporučujeme pro získání lajků na Instagramu, je důsledné zveřejňování příspěvků!

Neexistuje žádný pevný návod, jak často na Instagramu zveřejňovat příspěvky, ale pamatujte, že konzistence je důležitější než frekvence.

Pokud budete ve zveřejňování příspěvků na Instagramu konzistentní, vaše publikum si zvykne na pravidelnost vašeho obsahu a vy budete na oplátku vnímáni jako spolehlivá, autoritativní a atraktivní značka.

Jak získat like na Instagramu
Jak získat likes na Instagramu?

“Ale důsledné zveřejňování příspěvků je příliš časově náročné! Nemůžu to stíhat!”

Nároky na časté zveřejňování mohou být vysoce časově náročné a vést k tomu, že marketérům dojde obsah.

Cestou, jak to obejít, je plánovat a rozvrhovat obsah na Instagramu s předstihem.

Mít možnost vytvořit obsah na několik týdnů najednou, nahrát ho do obsahového kalendáře a naplánovat jeho automatické rozesílání na dny/týdny/měsíce dopředu je dokonalé řešení!

Pomocí aplikace Hopper HQ můžete naplánovat fotografie a videa na více účtů Instagram a my je za vás automaticky zveřejníme – pomůžeme vám tak udržet konzistentnost zveřejňování a získat na Instagramu lajky!

Plán a rozvrh + důsledné publikování = úspěch
Jak získat likes na Instagramu?
Přetahovací kalendář v aplikaci Hopper HQ
Naplánujte si příspěvky na sociálních sítích.
Vizuálně naplánujte své příspěvky. Přetáhněte a pusťte všude.

9. Uspořádejte soutěž nebo giveaway ?

Náš poslední tip, jak získat lajky na Instagramu, spočívá v tom, že svým sledujícím něco vrátíte.

Uspořádání soutěže nebo dárku je fantastický způsob, jak zvýšit angažovanost vašeho účtu a zaručit si získání lajků na Instagramu!

Soutěže a dárky jsou pro vaše sledující pobídkou k lajkování, komentování a sdílení vašeho obsahu, protože možnost vyhrát cenu je považována za spravedlivou výměnu hodnot.

instagram likes
Jak získat likes na Instagramu?

Pokud soutěž nebo giveaway naplánujete strategicky, získáte nejen lajky na Instagramu, ale můžete také povzbudit své sledující, aby váš obsah přeposílali a šířili tak povědomí o něm – zvýšíte tak i svůj dosah.

Jak získat likes na Instagramu?
Soap and Glory přibíjí soutěže na Instagramu tím, že pořádá dárky k produktům a dokonce se spojuje s jinými značkami, aby byly jejich ceny ještě lepší. Obsah navíc vypadá krásně!
Jak spustit soutěž na Instagramu:

No, nejprve se musíte rozhodnout pro cenu nebo giveaway, a toto rozhodnutí byste měli učinit na základě niky vašeho účtu a zájmů vašich sledujících.

Pokud jste například značka, můžete chtít jako cenu rozdat některý ze svých výrobků, vstupenky na nějakou akci nebo nějaký poukaz.

instagram likes
Jak získat likes na Instagramu?

Možnosti cen jsou skutečně nekonečné, ale je důležité vybrat něco, co vaši sledující (a jejich přátelé) budou chtít! Vytvoření soutěže na Instagramu má v podstatě pět kroků, které jsou následující:

 • Definujte jasné téma
 • Zvolte vhodnou cenu
 • Vytvořit způsob přihlašování
 • Zvolte vhodnou cenu
 • Šíření informací jako blázen

Slova na rozloučenou ?

Postupujte podle těchto kroků, abyste získali lajky na Instagramu, a sledujte, jak váš profil raketově roste! Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v komentářích. Šťastné publikování! ?

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *