KOUPIT INSTAGRAM FOLLOWERS

Koupit Instagram sledující s okamžitým či organickým přičítáním

S Kupfollowers.cz si můžete rychle, bezpečně a snadno koupit Instagram sledující nejvyšší kvality za nejlepší cenu a to pouhými několika kliknutími.
Podívejte se na balíčky níže ♥

Hodnocení: 4,9 · ‎1 156 hlasů · ‎29,00 Kč až 1 999,00 Kč
4.9/5
Jak koupit Instagram sledující na Instagramu?

Koupit sledující na Instagramu nebo Followers pro TikTok nikdy nebylo jednodušší a levnější.

Jak koupit instagram followers

Vyberte si balíček

Vyberte si ze spousty balíčků našich služeb nejen služby pro Instagram, ale i TikTok, Facebook, Telegram, Spotify, Twitch)

Vyplňte instagramový profil

Vyplňte název Vašeho profilu nebo přidejte odkaz

U produktu vyplňte přezdívku či vložte odkaz. Do kolonky lze podrobně popsat Váš požadavek. (například: 300 likes na první příspěvek a 500 likes na třetí)

Obchod pro nákup sledujících a likes

Vytvořte objednávku

Ihned po obdržení objednávky vám automaticky začnou přibývat Instagram sledující nebo lajky.

A je to!

Objednávka je vyřízena obvykle do 1 hodiny. Pokud máte dotazy lze se obrátit na naši podporu, která je zde 24/7.

Proč nakupovat u nás?

Koupit Instagram likes

Nejvyšší kvalita služeb

Garantujeme nejvyšší kvalitu nejen followerů, ale i všech ostatních služeb.

Bezpeční Instagram followers

Bezpečné

Využíváme jednu z nejlepších českých platebních brán Comgate. Vaše údaje se k nikomu nedostanou.

Okamžité dodání instagram followers a likes

Okamžité dodání

Instagram followery či lajky dodáváme ihned po obdržení objednávky.

Followers Instagram koupit

Podpora 24/7

Můžete nás kontaktovat kdykoliv a my Vám okamžitě odpovíme.

Recenze

Vašek Mlynář
Vašek Mlynář
Read More
Skvělá komunikace, všechno proběhlo dle domluvy a ještě jsem dostal něco na víc .. Mohu určitě doporučit
Katka Merková
Katka Merková
Read More
Nejlepší, díky moc 😊😊✌️.
Lucie V.
Lucie V.
Read More
Jako pokaždé super! Díky :), Pěkný víkend.
Previous
Next

Často kladnené otázky - FAQ

Naším cílem je dostat vaši značku na Instagramu do povědomí co největšího počtu lidí. Rychle zvýšíme počet lidí na vašem cílovém trhu, kteří o vaší značce nejen vědí, ale kteří se rychle stanou váženými zákazníky. Většina lidí tráví na sociálních sítích více času než jakoukoli jinou aktivitou. Pokud chcete z působení své značky vytěžit maximum, je nákup followers tím nejlepším postupem. Lidé častěji komunikují s příspěvky, než s reklamou. Nejlepší marketingovou strategií pro vaši firmu je zvýšit povědomí o ní prostřednictvím sociálních médií.

Nákup sledujících prostřednictvím Kupfollowers.cz vám může ušetřit spoustu času. Můžeme vám pomoci oslovit nespočet nových sledujících IG a zvýšit váš vliv na Instagramu v masivním měřítku. Followers Instagram Vám může pomoci rozjet nový profil či stávající. 

Jsme bleskově rychlí! Jakmile se zaregistrujete a provedete první platbu, začneme během několika minut posilovat vaši stránku a hledat nové sledující pro váš účet. Noví sledující přicházejí rychlým tempem, protože pokračujeme v posilování vašich příspěvků, dokud nedosáhnete zakoupeného množství. Stačí, když svou stránku zveřejníte, objednáte si požadovaný počet sledujících a pak už jen sedíte a sledujete, jak přibývají.

Když si koupíte Instagram sledující od Kupfollowers.cz, pošleme váš profil odkaz na náš Instagram pool, Pak lidé, kteří mají zájem o váš profil, začnou sledovat váš účet. Pracujeme na modelu sdílení příjmů s našimi členy IG Pool. Takto tedy dodáváme angažované Instagram sledující.

Ne! Ať už jste slyšeli cokoli, nákup sledujících je povolen. Kupfollowers.cz bere bezpečnost vaší stránky vážně a nastavili jsme expertní systém, který zajistí, že vaše stránka nebude zakázána kvůli neaktivním sledujícím. Vždy pracujeme v rámci směrnic.

V současné době nabízíme 100 ig followers za 69 Kč. To je nejlevnější Instagram balíček, který je k dispozici u nás.

Ne, vaše heslo nevyžadujeme. Když lidé sledují účet, nepotřebují heslo účtu. Takže přirozeně nepotřebujeme ani to vaše. Kupfollowers.cz funguje tak, že vám dává sledující prostřednictvím reklamních stránek v naší síti, nechodí do vašeho účtu. Nastavíme vaši stránku tak, aby začala dostávat nové sledující pomocí vašeho uživatelského jména. Jakmile dosáhnete svého cílového počtu, reklama se odstraní a vám zůstanou všichni noví sledující. Nenechte se zmást aplikacemi, které vám říkají, že si máte koupit sledující předáním svého uživatelského jména a hesla. Může dojít k zablokování účtu nebo k jeho zrušení.

Obvykle všechny naše balíčky začínají téměř okamžitě. Takže ano, pokud si objednáte velkou objednávku ig sledujících, náš systém přičte sledující obvykle od 5 minut do jedné hodiny.

Ne! Během propagační akce vám najdeme pouze kvalitní followers, kteří jsou v souladu s pokyny. Snažíme se také zajistit, aby vaši sledující zůstali na vašem účtu i dlouhou dobu po nákupu. Po dobu dvou týdnů po skončení propagační akce monitorujeme váš účet, abychom se ujistili, že vaši sledující budou na vaší stránce pokračovat

Koupit Instagram následovníky může mít pro Váš účet skvělý účinek a využití. Mohou Vám pomoci v následném růstu a nebo k získání zákazníka pro Váš internetový obchod.

Ptáte se jak? Je to poměrně logické. Pokud začínáte, tak není jednoduché začínat s pár followery. Potencionální zákazník se podívá a uvidí pár následovníků na Vašem profilu, což ho nebude motivovat prokliknout se na Vaši stránku či dokonce zakoupit produkt.

Když však zakoupíte následovníky budíte větší dojem a ještě s kombinací s reklamou, tak můžete dosáhnout opravdu skvělých výsledků a to nejen v prodejích.

Dalším příkladem jsou influenceři, kteří rostou do určitého počtu, avšak následně začínají stagnovat. Mají velké interakce, avšak již chybí růst. V tomto případě je dobré si vypomoci a růst znovu nastartovat.

Dalším důvodem může být zakoupení nejen následovníků, ale i dalších interakci, kde lze vytvořit power metriky a dostat se tak na explorer stránku, kde již získávate oragnické interakce.

A nebo to může být prostě pro radost ♥

Lajky lze kupovat libovolně a jednoduše dle potřeby. Například na webu Kupfollowers.cz od 69 Kč za 100 lajků. Někde se píše, že to není úplně ideální nástroj nebo, že to přímo nedoporučují. Důvodem je však, že uživatelé s tím často nedokáží správně pracovat. Koupit

Když se rozhodnete koupit likes máte daleko větší možnost se dostat na stránku prozkoumat, než když by jste lajky nekoupili.

Klíčem je nakoupit správný počet, který sedí k poměru k sledujícím. Například pokud máte 100 followerů nedává smysl nakoupit 1000 lajků.

Založení nové stránky s nulovým počtem následovníků je náročné. Je náročné vybudovat a udržet si následovníky, když začínáte úplně na dně. Nákup následovníků na prostřednictvím Kupfollowers.cz vám může ušetřit čas a frustraci.

Pomůžeme vám dosáhnout nespočtu nových followerů IG a zvýšit váš vliv na sociálních sítích. Algoritmus přirozeně upřednostňuje účty s větším počtem následovníků a lajků..

Když si koupíte následovníky, vaše stránka a příspěvky jsou algoritmem hodnoceny výše, což se promění ve větší návštěvnost vašeho účtu z cílového trhu.

Stále můžete rychle a efektivně koupit následovníky od poskytovatelů jako je Kupfollowers.cz, kteří pečlivě dodržují pravidla.  Podívejte se na naši novou službu - Výhodné Balíčky Sledující a Likes.

První otázka, kterou si většina lidí klade, je, kolik tato služba stojí? Ceny se liší podle toho, jakou společnost si vyberete, jakou službu požadujete a kolik následovníků, lajků nebo zobrazení chcete.

Přesto je nákup růstových nástrojů cenově dostupný i pro influencery s omezeným rozpočtem. Některé služby také poskytují bezplatné demoverze a zkušební období, abyste získali lepší představu o tom, jak služba funguje. Výhodné je, že většina poskytovatelů růstových služeb nabízí balíčky, které vyhoví potřebám každého.

Mnoho těchto společností přijímá platby prostřednictvím služby PayPal, ale některé jiné vyžadují kreditní kartu. Ať už vás požádají o platbu jakýmkoli způsobem, buďte obezřetní a ujistěte se, že se nejedná o podvodnou společnost, která vám uteče s penězi.

Nikdy neposkytujte své heslo, PayPalu nebo bance růstové službě. Držte se dál od všech webových stránek, které vás o tyto informace požádají.

Služby pro růst stojí tolik, kolik z nich chcete získat. Pokud potřebujete rychlý růst rychle, zaplatíte více. Menší růst pomalým tempem stojí méně. Některé růstové služby inzerují balíčky za 50 000 lajků a desítky tisíc následovníků, což vás může více peněz.

Jeden z těchto balíčků byste si měli pořídit pouze v případě, že si je skutečně můžete dovolit. Velké balíčky jsou skvělou cestou pro rychlý růst.

Jakmile dosáhnete vysokého počtu následovníků a interakcí, investice se vám bude nadále vyplácet. Můžete začít přinášet podporu a sponzorství, což zvýší vaše příjmy. Pokud si to můžete dovolit, počáteční investice několika set dolarů za tisíce followerů se obvykle vyplatí.

Nezapomeňte, že váš účet je firma, a tak byste k němu měli vždy přistupovat.

Proč bych měl kupovat sledující u Kupfollowers.cz?

Jednoduše řečeno, Kupfollowers.cz je jedním z nejlepších a nejlevnějších „Aplikaci pro nákup Instagram sledující“ od roku 2020 a máme rychlejší výsledky než konkurence. Ať už kupujete ig likes nebo followers, náš proces je rychlý, snadný, bezbolestný a co je nejlepší, máme nejvyšší standardy kvality. Jsme hrdí na náš fantastický zákaznický servis a tým zákaznické podpory. Při nákupu sledujících prostřednictvím Kupfollowers.cz můžete očekávat pokrok během několika minut. Našim konkurentům může trvat hodiny nebo dny, než dosáhnou podobných výsledků. S Kupfollowers.cz na své straně získáte nové sledující za levnou cenu a postavíte svou značku a kampaň před svůj cílový trh. Ve chvíli, kdy  provedete první platbu, vaše stránka proběhne našimi sítěmi s vysokou návštěvností a bude zobrazována, dokud nedosáhnete zakoupeného počtu sledujících na sociálních sítích. Pokud máte obavy, že se něco pokazilo, naše zákaznická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

 

Jako Kupfollowers vám nabízíme snadné uživatelské prostředí, stejně jako Instagram. Náš nástroj pro získání sledujících na Instagramu se velmi snadno používá, jak můžete vidět výše. Je fakt, že naše rozhraní a nástroj jsou uživatelsky přívětivé, přesto to nejsou jediné důvody, proč byste si měli vybrat Kupfollowers. Nabízíme takové výhody, jako jsou následující:

  • Nikdy po vás nebudeme chtít heslo ani důležité informace.
  • Nabízíme bezpečné prostředí s legálními službami. Neexistuje tedy žádný hack nebo nezákonné problémy.
  • S Kupfollowers je bezpečnost o krok napřed. Náš systém běží na SSL certifikátu, takže všechny vaše údaje jsou při nakupování u nás zabezpečeny.
  • Kupfollowers je s vámi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakýchkoli problémů nebo pomoci se na nás můžete kdykoli obrátit z naší živé podpory. 
  • Nabízíme levné followers Instagram. Naše ceny jsou velmi rozumné a levnější než u jiných poskytovatelů. 
  • Platba za sledující je velmi snadná a bezpečná. Za followery a další služby můžete platit prostřednictvím služby platební karty, bankovním převodem či lze využít Paypal

Máme následující balíčky Instagram Followers:

100 Instagram Followers za 69 Kč

300 Instagram Followers za 119 Kč 

500 Instagram Followers za 169 Kč

1000 Instagram Followers za 239 Kč

1500 Instagram Followers za 279 Kč

2500 Instagram Followers za 379 Kč

5000 Instagram Followers za 699 Kč

10 000 Instagram Followers za 1199 Kč

20 000 Instagram Followers za 1999 Kč

50 000 Instagram Followers za 4499 Kč

Nová pravidla

Proč jsou Instagram followers důležití?

Kupte Instagram sledující jako další nejlepší investici. Instagram s více než 1 miliardou aktivních uživatelů nabízí mnoho příležitostí těm, kteří chtějí zvýšit svůj hlas na sociálních sítích. Míra zapojení je vyšší než kdykoli předtím a neočekává se, že by v dohledné době klesla. Přestože byl nejprve přijímán jako napodobenina Snapchatu, nyní si Instagram získává srdce lidí rozhraním, které jde příkladem dnešním standardům; nabízí tolik funkcí, díky nimž se odlišuje od všech ostatních. A to natolik, že tyto kreativní funkce zaujaly i Facebook. To je důvod, proč Facebook v roce 2012 Instagram koupil a nyní je jeho dílčí společností. Byla to chytrá investice. Jak jsme mohli vidět, Facebooku se stále daří udržovat si svou popularitu, a to díky různým platformám, jako jsou Instagram a WhatsApp.

Stejně jako u jiných platforem sociálních médií záleží na počtu followers instagram. Pokud má váš účet mnoho sledujících, je snazší postupně získávat další sledující v průběhu času. Samozřejmě se můžete pokusit zvýšit počet svých sledujících organickými způsoby. Existuje mnoho rad a způsobů, jak získat více sledujících na Instagramu. Ačkoli jsou pravdivé, možná nemáte čas získat úspěch na svých zkušenostech se sociálními médii. Proto je dobré zvážit nákup sledujících, který je považován za rychlé zvýšení počtu sledujících, které si přejete.

. Podívejte se na naši novou službu –

Koupit Automatické Instagram Likes

Co to znamená pro váš účet? Používání falešných účtů může ohrozit váš profil. Riskujete, že budete označeni, penalizováni nebo případně smazáni. Vaše tvrdá práce a oddanost účtu může v okamžiku zmizet, protože jste si koupili falešné sledující. Je velmi důležité, abyste se zaregistrovali pouze u legitimních poskytovatelů služeb pro růst sociálních sítí, kteří nabízejí konzistentní způsob růstu vašeho účtu.

Klíčové důvody Koupit Instagram sledující

Když jsme začali používat sociální média v jejich počátcích, sloužila nám čistě pro zábavu. Sociální média už ale nejsou jen o tom. Dnes můžeme vidět mnoho značek, firem a dalších organizací, které využívají sociální média za účelem zisku. Od doby, kdy se Instagram stal populární platformou, můžeme vidět různé typy jeho využití, ať už pro zábavu, nebo pro obchodní účely.

Instagram dokonce nabízí firemní profily, pokud je chcete využít k vydělávání peněz a propagaci své značky. Stejně jako základní účet jej můžete snadno vytvořit a manipulovat s ním. Instagram podporuje všechny své uživatele tím, že nabízí stejně snadné uživatelské prostředí. Podnikatelské profily se skvěle hodí k propagaci vaší práce a stejně jako běžný profil za ně můžete získat skutečné sledující na Instagramu.

Pokud je vaším cílem vydělávat na Instagramu peníze, nemusíte mít firemní profil. Influencerem můžete být i se svým osobním profilem. Vzhledem k tomu, že Instagram nabízí krátký obsah, například krátká videa, není ovlivňování na Instagramu obtížné a navíc zábavné.

Chcete-li začít vydělávat peníze na Instagramu, můžete si koupit skutečné sledující Instagramu bez ohledu na to, jaký typ profilu máte, každý sledující Instagramu se počítá. Ať už se jedná o profil značky, nebo o profil pro ovlivňování, je zásadní mít sledující na Instagramu. Pokud se rozhodnete koupit si sledující Instagram, můžete mít rychlý start k růstu svého účtu.

Výhody nákupu Instagram sledujících

Nákup skutečných sledujících na Instagramu vám ušetří čas na růst vašeho účtu. Můžete si přát, aby to bylo organickým způsobem. Ne vždy je to však možné. Řekněme, že jste si otevřeli obchod se suvenýry a chcete ho propagovat. Instagram je k tomu ideální způsob. Do tohoto obchodu jste však hodně investovali a chcete co nejdříve začít vydělávat peníze. Pokud se budete snažit získat sledující organicky, budete tomu muset věnovat čas mezi veškerou prací. Proto vám pomůže nákup Instagram sledujících.

Kupfollowers.cz nabízí následující balíčky Instagram Likes:

100 Instagram Likes
300 Instagram Likes
500 Instagram Likes
1000 Instagram Likes
2500 Instagram Likes
5000 Instagram Likes
10 000 Instagram Likes
20 000 Instagram Likes