Koupit Instagram Likes

8/8

Koupit Instagram Likes. Nakupují u nás přední influenceři.

Poskytujeme kvalitní instagram likes okamžitým přičtením a zárukou vrácení peněz při nespokojenosti. Koupit instagram lajky je jednoduché a z naší strany nevyžadujeme žádná hesla

Jak koupit Instagram Likes?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Vytvořili jsme službu, která je dostupná každému ne jenom velkým influencerům,, proto aby získat či koupit Instagram likes bylo jednduché vytvořili jsme systém, kde pouze si pouze stačí vybrat z balíčků různých počtů likes, zadat příspěvek či název profilu a nějaký bližší popis. O zbytek se následně již staráme my. Lajky Vám budou přičteny okamžitě a samozřejmě rozděleny podle Vašich požadavků.

Další informace najdete také zde: Jak to funguje?

Proč koupit Instagram Likes?

Koupit lajky může podpořit relevanci Vašeho profilu a Vašich příspěvků. Když zakoupíte likes na IG, tak pokud je přičteno ve fázi, kdy přidáte příspěvek, máte tak větší šanci dostat se na stránku explorer, kde Instagram doporučuje ostatní příspěvky dalším uživatelům Instagramu.

Stejně tak Vás může topovat v uvedených hashtazích (#), které byly uvedený u příspěvku. Díky koupení lajků na instagram a následnému přičtení se tak dostanete právě do sekce nejlepší, která je u každého hashtagu. Právě tato možnost má největší pravděpodobnost k přivedení více publika na daný příspěvek a zároveň i na Váš profil.

Dále je to výhodné z toho důvodu, že příspěvky vypadají již samy více atraktivněji a působí velkým zájmem. S pár lajky je někdy těžké zaujmout či dostat se do povědomí. Náš nástroj k přičtení instagram likes Vám může pomoci rychleji dosáhnout Vašeho cíle.

Kombinace s reklamou je další silný nástroj. Reklama působí jako žádaná a chtěná, uživatelé a Vaše cílové publikum tak projeví větší zájem a zde násobně větší šance na proklik a zvýšení CTR, které prodává.

Dalším příkladem jsou influenceři, kteří rostou do určitého počtu, avšak následně začínají stagnovat. Mají velké interakce, avšak již chybí růst. V tomto případě je dobré si vypomoci a růst znovu nastartovat, právě koupí lajků

A nebo to může být prostě pro radost ♥

Kde a jak koupit Instagram likes?

Lajky lze kupovat libovolně a jednoduše dle potřeby. Například na webu Kupfollowers.cz od 49 Kč za 100 lajků. Někde se píše, že to není úplně ideální nástroj nebo, že to přímo nedoporučují. Důvodem je však, že uživatelé s tím často nedokáží správně pracovat.

Když se rozhodnete koupit likes na Instagramu máte daleko větší možnost se dostat na stránku prozkoumat (explore), než když by jste lajky nekoupili.

Klíčem je nakoupit správný počet, který sedí k poměru k sledujícím. Například pokud máte 100 followerů nedává smysl nakoupit 1000 lajků.

100 Instagram Likes

300 Instagram Likes

500 Instagram Likes

1000 Instagram Likes

2500 Instagram Likes

5000 Instagram Likes

10 000 Instagram Likes

20 000 Instagram Likes

Jaké Instagram likes získám?

U nás lze získat likes nejvyšší kvality, tedy pěkné profily s fotkami a příspěvky a některé i se stories.

Instagram likes od nás jsou permanentní, tedy nemizí a navždy Vám zůstanou.

Připojte se k tisícovkám našich spokojených zákazníků ♥

Má nákup likes na Instagram smysl?

Jak již byl zmíněno. Je zde spoustu důvodu proč, které Vám přinesou spoustu benefitů a zároveň usnadní práci a cestu k Vašemu cíli.

Ať již je to dostat mezi doporučované příspěvky či mezi nejlepší výběr u jednotlivých hashtagů a nebo podpoření Vaší reklamní kampaně. Správném použití činní tento nástroj opravdu silným pomocníkem pro Vaši sociální působnost.

Také můžete zakoupit například kombinaci Instagram lajků a sledujících a ještě tak ušetřit – Výhodné Balíčky Sledující a Likes.

Zablokují mi profil, když si koupím Instagram likes?

Nákup Instagram likes může proběhnout pro jakýkoliv profil. Pokud by docházelo k nějakým penalizacím či blokacím, tak by takhle jednotlivý uživatelé mohli útočit na ostatní a takto je poškozovat. Proto není možné a to na 100% aby k něčemu takovému došlo.

Zároveň náš nástroj pracuje v souladu s pravidly a držíme ho aktualizovaný i pokud by Instagram provedl nějaké změny.

Jsme legitimní služba.

Kolik stojí koupit Instagram likes?

Jedna z častých otázek je kolik to tedy stojí? Odpovědí je, že se to liší od počtu, který chcete.

Jelikož však chceme tento růstový nástroj udělat dostupný všem dostanete na výhodné ceny již od 49 Kč. Tedy opravdu směšná suma, kterou si může dovolit každý. Celkové rozmezí je tak 49 Kč za 100 Likes až 999 Kč za 20 000 likes.

Na co si dávat pozor při nákupu Instagram likes?

Nikdy neposkytujte své heslo k Instagramu, PayPalu nebo bance růstové jakékoliv službě či osobě. Držte se dál od všech webových stránek, které vás o tyto informace požádají.

Dávejte si pozor na nekvalitní likes, které mohou působit špatně.

Pozor na služby, které požadují příliš velké částky

Pozor na služby, které nabízí reálné likes či sledující (Taková služby nikde neexistuje, vždy se jedná o něco uměle vytvořeného)

Dávejte si pozor na boty, za tento typ sledujících Instagram může uvalit penalizace až zákaz.

 

U nás máte možnost nákupu kvalitních sledujících a máte tak jistotu, že vše bude bezpečné a kvalitní

Koupit Instagram followers

ku