Nejefektivnější metody pro získání Instagram followers a Likes

Nejefektivnější metody pro získání Instagram followers a Likes

Chcete více skutečných sledujících na Instagramu?

Když přemýšlíte o cílech v oblasti sociálních médií, dvě nejdůležitější věci, které je třeba zvýšit, jsou lajky a followers na Instagramu. Pro podniky funguje Instagram jako marketingový nástroj, který představuje nové členy publika jejich značce, sdílí to, co je činí jedinečnými, a mění je v zákazníky. Bez publika nebo strategie pro růst počtu followers může být těžké být úspěšný.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

Nejefektivnější metody pro získání Instagram followers a Likes

K tomu, aby se Instagram stal úspěšným marketingovým nástrojem s pozitivní návratností investic, nepotřebujete nutně statisíce lajků a Instagram followers. Mnohem důležitější je, abyste měli skutečné, opravdové followers, kteří se těší na vaše příspěvky a zapojují se do nich.

Chcete zviditelnit Váš profil na Instagramu či stránku na Facebooku? Nevíte si rady s reklamami na sociálních sítích či na Googlu? Simplemedia.cz vše vyřeší za Vás!

Likes a zapojení na Instagramu jsou také důležité. Algoritmus je neuvěřitelně mocný a je pravděpodobnější, že bude zobrazovat a propagovat příspěvky, které získávají kvalitní zapojení. Možná nebudete schopni zaplatit účty pomocí lajků na Instagramu, ale rozhodně můžete zapojení publika využít jako zpětnou vazbu na svůj obsah, sdělení a produkty. Tyto informace jsou cenné při vytváření nabídek a prodeji na sociálních sítích.

Koupit kvalitní Instagram followers

Koupit kvalitní Instagram lajky

Kupfollowers.cznejlepší obchod pro sociální media v Česku a Slovensku

Získat více Instagram followers a likes je důležité, ale může to být také obtížné nebo časově náročné. Mnohdy se může zdát, že jednoduše nevíte, kde začít. Proto jsme dali dohromady naše nejlepší tipy na zavedení reálných a použitelných metod, které vám pomohou zvýšit počet followers a míru zapojení.

Obsah

Nejúčinnější metody pro získání followers na Instagramu

 1. Automatizujte růst počtu followers
 2. Zajistěte chytré používání hashtagů
 3. Důsledně vytvářejte vysoce kvalitní obsah
 4. Spolupracujte s dalšími značkami nebo influencery
 5. Maximalizujte křížovou propagaci na sociálních sítích

Nejefektivnější metody získávání lajků na Instagramu

 1. Používejte výrazné a chytlavé obrázky
 2. Pište poutavé popisky
 3. Využívejte soutěže a dárky na Instagramu
 4. Zveřejňujte obsah vytvořený uživateli
 5. Komunikujte se svým publikem a reagujte na komentáře

Nejefektivnější metody získávání Instagram followers

Začněme s rozšiřováním základny followers, protože budete potřebovat lidi, kteří vás sledují, abyste mohli získat více lajků na Instagramu a zlepšit svou angažovanost.

1. Automatizujte růst počtu Instagram followers

Marketing zapojení je jedním z nejlepších a nejoriginálnějších způsobů, jak zvýšit počet svých followers na Instagramu, ale může zabrat spoustu času. Při engagement marketingu navštěvujete stránky svých ideálních followers na Instagramu a lajkujete některý jejich obsah. Působí to jako poklepání na rameno, kterým jim dáte najevo, že jste tady a že se vám líbí, co vytvářejí. Pak doufejme, že navštíví váš profil, a pokud se jim bude líbit, co uvidí, stisknou tlačítko “sledovat”.

2. Zajistěte chytré používání hashtagů

Hashtagy jsou důležitou součástí každé strategie Instagramu, protože pomáhají novým účtům vás na platformě najít. Instagram umožňuje používat až 30 hashtagů a je dobré používat většinu z nich nebo všechny. Koneckonců je to skvělý způsob, jak se dostat před nové oči a získat Instagram followers a likes

Než začnete přidávat jakýkoli hashtag, který vás napadne, je třeba pamatovat na několik věcí, abyste se ujistili, že postupujete chytře.

 • Používejte hashtagy, které se vztahují k vašemu obrázku i popisku. Nepoužívejte #icecream, pokud je na vaší fotografii váš pes.
 • Nepoužívejte zakázané hashtagy, jinak se váš příspěvek nemusí zobrazit v žádném seznamu hashtagů. Své nápady na hashtagy porovnejte s tímto úplným seznamem zakázaných hashtagů.
 • Pokud chcete vytvořit kampaň nebo hnutí zaměřené na vaši značku, používejte hashtagy specifické pro danou značku.
 • Ujistěte se, že máte kombinaci hashtagů založených na místě (pokud je to relevantní), na odvětví, na obrázcích a na značce, abyste se zaměřili na co nejvíce nových lidí.
 • Hashtagy pro sledování a lajky na instagramu
Screenshot 2021 06 07 161651
Instagram followers a Likes

V tomto příkladu používá @jasminestar 27 hashtagů, které se pohybují od hashtagů její společnosti (#socialcurator) až po něco velkého a obecného (#igtv). Dobrým nápadem je také používání kombinace velkých a malých hashtagů. Pokud budete publikovat pouze na hashtagy s více než milionem příspěvků, váš příspěvek se poměrně rychle ztratí.

3. Vytvářejte důsledně vysoce kvalitní obsah

Skutečným tajemstvím, jak získat více Instagram followers a likes, je konzistentní obsah. Proto se vaše publikum bude na vaše příspěvky dívat každý den. Nemusíte zveřejňovat příspěvky denně, ale zvolte si plán zveřejňování a držte se ho. Pro followers instagram.

Pokud se necítíte na to, abyste se zavázali ke každodennímu zveřejňování ve feedu, ale víte, že se můžete každý den ukázat ve Stories, skvěle! Vytvořte každý týden tři nebo čtyři kvalitní příspěvky ve feedu a pak každý den věnujte čas tomu, abyste se ve Stories spojili se svým publikem a navázali s ním kontakt.

Nejlepší internetový magazín o sociálních sítích MrInsta.cz

Vaše příspěvky ve feedu by měly mít obrázek, který zastaví posouvání, a poutavý titulek, díky němuž budou čtenáři chtít zůstat a zapojit se. Pravidelné vytváření takového obsahu není snadné, ale právě to může pomoci odlišit váš účet od konkurence. Když někdo navštíví vaši stránku a debatuje o tom, zda vás bude sledovat, pokud jste dva týdny nebo dva měsíce nic nezveřejnili, je pravděpodobné, že klikne pryč.

Instagram followers a Likes
Instagram followers a Likes

kelly roach instagramový profil
V tomto příkladu @kellyroachofficial zveřejňuje obsah ve svém kanálu denně – někdy i několikrát denně. Sdílí různé typy obsahu, od videí přes osobní fotografie až po citáty a další.

4. Spolupracujte s dalšími značkami nebo influencery

Partnerství s jiným populárním účtem ve vašem oboru může být vynikajícím způsobem, jak zvýšit počet svých sledujících na Instagramu. Když si vyberete značku nebo influencera, který se také zaměřuje na váš obor, budete vědět, že oslovujete správné publikum.

Existuje řada způsobů, jak můžete takové partnerství uskutečnit. Můžete spustit Story takeovery, zaplatit za sponzorovaný příspěvek na stránce influencera nebo udělat giveaway s komplementární značkou. Taková partnerství mohou být užitečná, protože lidé, kteří sledují značky nebo influencery, tak většinou činí proto, že je mají rádi a důvěřují jim. Proto jsou připraveni lajkovat a důvěřovat komukoli novému, co s nimi původní účet sdílí.

Instagram followers a Likes
Instagram followers a Likes


Zde @bewellbykelly spolupracovala s @vitalproteins, aby pro ně udělala sponzorovaný reklamní příspěvek. Má i další příspěvky, které nejsou sponzorované, kde stále jen mluví o značce, protože ji používá a má ráda.

Dalším skvělým způsobem spolupráce se značkami a influencery je převzetí. Zde je infografika o tom, jak úspěšně uspořádat převzetí na Instagramu:

Instagram followers a Likes
Instagram followers a Likes

5. Maximalizujte křížovou propagaci na sociálních sítích

Křížová propagace vám může pomoci získat lajky a sledující na Instagramu.

“Současným trendem je zveřejňování videí z TikToku na Instagramu a vybízení lidí, aby vás sledovali na TikToku.”

 • simplemedia.cz
  Totéž můžete udělat i obráceně nebo propagovat svůj účet na Instagramu na Facebooku, na svém blogu nebo v e-mailových newsletterech.

Možná si myslíte, že když už vás někdo sleduje na jedné platformě, bude vás sledovat všude, kde má účet, ale ne vždy to tak je. Příležitostně propagujte svůj účet na Instagramu na Facebooku nebo na jiném novém místě a sledujte, zda vaši sledující jinde přejdou na Instagram.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

Zde OrangeTheory Fitness Fairfield Township odkazoval na svůj příspěvek na Instagramu, který lidi vybízí, aby poděkovali svým hrdinům. Nejenže tím šíříte laskavost, ale je to také způsob, jak propagovat svůj účet na Instagramu na jiné platformě. Křížová propagace se však nemusí týkat jen Facebooku. Může to být také YouTube, Twitter, TikTok nebo Linkedin. Kdekoli, kde vytváříte obsah, je to dobré místo pro propagaci účtu Instagram.

6. Nejefektivnější metody získávání lajků na Instagramu

Nyní, když jste zvýšili počet svých sledujících, pojďme si říct, jak můžete tyto sledující na Instagramu povzbudit, aby se jim váš obsah líbil a aby se do něj zapojili.

Logo Kicksta
Chcete organicky rozšiřovat svůj Instagram a získávat SKUTEČNÉ sledující?
Vyzkoušejte Kicksta ještě dnes!

1. Používejte výrazné a chytlavé obrázky

Na vašich obrázcích na Instagramu záleží víc, než si možná myslíte. Koneckonců Instagram je vizuální platforma. Vaše obrázky by měly zastavit posouvání a přimět vaše sledující, aby chtěli stisknout tlačítko To se mi líbí. Ať už se rozhodnete pro fotografie lidí, použijete plošné fotografie nebo dokonce vytvoříte grafiku s textem, ujistěte se, že jsou čisté a krásné, abyste lidi přiměli se u fotografie zastavit a věnovat se jí.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

Čisté a ostré obrázky na instagramu
V tomto příkladu @christinajonesphoto používá krásné a čisté obrázky, které pomáhají jejím fotografiím vyniknout. Díky neutrálnímu bílému pozadí její objekty vyniknou, což lidi vybízí k tomu, aby se zastavili a podívali se.

2. Pište poutavé popisky

Jakmile vaše krásná fotografie upoutá pozornost publika, je čas napsat poutavý popisek, který ho vyzve, aby něco udělal. Chcete začít výzvou, která upoutá jejich pozornost, pak se podělit o nějakou dobrou informaci a nakonec skončit výzvou k akci, která je požádá, aby se jim fotografie líbila, zanechali komentář nebo udělali něco jiného. Poutavé popisky mohou být tajemstvím, jak zvýšit vaši angažovanost.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

Zde Stacy Tuschl klade na začátku popisku otázku, aby upoutala pozornost publika. Poté, co se podělí o cenné informace, položí otázku a sdělí, jak se její publikum může dozvědět více

3. Využívejte soutěže a dárky na Instagramu

Pomocí soutěže nebo dárku můžete své sledující požádat, aby lajkovali váš příspěvek, zanechali komentář nebo dokonce označili svého přítele, aby se dostali do soutěže o výhru. Dokonce můžete spolupracovat s jinou značkou nebo influencerem, aby vaše soutěž měla větší dosah a jako bonus zvýšila počet vašich sledujících. Lidé mají velmi rádi možnost něco vyhrát, takže soutěže a dárky mohou být vynikajícím způsobem, jak zvýšit svou angažovanost a získat více lajků a sledujících na Instagramu.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

Soutěže a dárky pro instagramové sledující a lajky
Zde @headoverheels.boutique pořádá giveaway, a abyste se mohli zúčastnit, musíte ho sledovat, dát like tomuto příspěvku a označit v komentáři kamaráda. Tím se zvýší jejich angažovanost u tohoto příspěvku a pravděpodobně je to povzbudí k dalšímu zapojení v budoucnu.

4. Zveřejněte obsah vytvořený uživateli

Obsah generovaný uživateli (UGC) pomáhá vašemu publiku důvěřovat vám a povzbuzuje ho k tomu, aby se zapojilo do vašich příspěvků. UGC ukazuje, že skuteční lidé mají vaši značku rádi a chtějí o ní psát. Obvykle se do těchto příspěvků lidé snadno zapojí, protože jsou relativní, a je to skvělý způsob, jak zvýšit počet vašich lajků a sledujících na Instagramu.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

@gopro má na své stránce jedny z nejlepších UGC příspěvků, protože své uživatele vybízí, aby je označili, kdykoli zveřejní fotografii pořízenou s GoPro. Obvykle tak vznikají velmi dynamické a poutavé snímky, které jsou schopni znovu zveřejnit.

5. Komunikujte se svým publikem tím, že budete reagovat na komentáře

Nejlepším způsobem, jak zlepšit svou přítomnost na Instagramu, a v tomto případě zvýšit svou angažovanost, je zapojit se do komunikace se svým publikem. Pokud si lidé udělají čas a zanechají komentář k vašemu příspěvku, odpovězte jim, zejména během první hodiny po zveřejnění.

Instagram followers a likes
Instagram followers a likes
Instagram followers a likes
Instagram followers a likes

zapojení instagramových sledujících a lajků
Jak získat více lajků a sledujících tím, že se zapojíte do komentářů
@ashleylemieux odvádí skvělou práci, když odpovídá zpět na své první komentáře. Někdy nechá pár emotikonů, jindy pár slov, ale bez ohledu na to její publikum ví, že jí naslouchá a že je vidí. Je vidět, že jí na jejích instagramových sledujících záleží.

Získávání lajků a sledujících na Instagramu

S těmito 10 tipy určitě získáte nové strategie, které můžete použít k růstu počtu sledujících a lajků na Instagramu. Existuje spousta uživatelů Instagramu, kteří chtějí vidět váš obsah a dozvědět se o vaší značce. Je načase dát jim možnost, aby vás našli, a povzbudit je, aby se s vámi zapojili. A nezapomeňte: Instagram je sociální platforma, takže kdykoli se vám podaří navázat kontakt s ostatními, bude pravděpodobnější, že se zapojí i oni s vámi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *