Top 10 nejlepších influencerů v Německu

Top 10 nejlepších influencerů v Německu

V dnešní době mohou influenceři výrazně zvýšit tržní hodnoty. Jsou stejně žádaní jako nejúspěšnější němečtí fotbalisté v německé Bundeslize. Zatímco ve fotbalovém odvětví dominují muži, mezi německými hvězdami sociálních médií bývají v popředí ženy. Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o 10 nejvlivnějších německých influencerech v roce 2024.

Top 10 nejlepších influencerů v Německu
Top 10 nejlepších influencerů v Německu

Největší influenceři Instagramu v Německu

Při znalosti německé kultury asi nikoho nepřekvapí, že nejsledovanějším německým účtem na Instagramu je s více než 34 miliony sledujících FC Bayern (@fcbayern). Mají také populární kanál na YouTube, kde jejich videa sleduje přes 2,9 milionu odběratelů. Největším osobním účtem v Německu je účet Leny Mantler s téměř 22 miliony sledujících.

Zde je Top 10 nejlepších influencerů v Německu:

 1. Lena (@Lena) – 21,1 milionu sledujících
 2. Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger) – 15,6M sledujících
 3. Marco Reus (@marcinho11) – 15M sledujících
 4. Thomas Müller (@esmuellert) – 14,1 milionu sledujících
 5. Manuel Neuer (@manuelneuer) – 13,2 milionu sledujících
 6. Heidi Klum (@heidiklum) – 11,2 milionu sledujících
 7. Philipp Lahm (@philipplahm) – 8,9 milionu sledujících
 8. Leroy Sané (@leroysane) 8,2 milionu sledujících
 9. Joshua Kimmich (@jok_32) – 8,1 sledujících
 10. Dagmar Kazakov (@Dagibee) – 6.8 Milionů followers

Lena – 21.1 Milionů followers

Lena Mantler (narozena 17. června 2002, věk: 20 let ) je známá ovlivňovatelka sociálních médií, zpěvačka, modelka, internetová osobnost, hvězda TikTok, tvůrce obsahu a podnikatelka. Pochází z německého Stuttgartu. Podle zpráv jsou Lisa a Lena Mantler identická dvojčata, která se proslavila jako ovlivňovatelé sociálních sítí a tvůrci obsahu.

Sestry-dvojčata se narodily 17. června 2002 ve Stuttgartu v Německu a získaly obrovské množství fanoušků na platformách sociálních médií, jako jsou TikTok, Instagram a YouTube. Spolu se svým identickým dvojčetem Lisou Mantler, jedna polovina webového dua známého jako Lisa a Lena. Proslavily je taneční videa a další krátký obsah.

Než smazali svůj účet TikTok, měla dvojčata více než 32 milionů sledujících. Svůj účet znovu spustili v roce 2020. Mají více než 19 milionů sledujících na Instagramu. J1MO71, značka, kterou ona a Lisa provozují, je jejich vlastní oděvní řada. Pracovali jako modelky pro Compose, německou agenturu. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více informací o Lena Mantler.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Bastian Schweinsteiger – 15 Milionů followers

Bastian Schweinsteiger (narozen 1. srpna 1984, Kolbermoor) je bývalý německý profesionální fotbalový záložník a bývalý reprezentant, naposledy působící v týmu Chicago Fire. Mimo Německo hrál ještě na klubové úrovni ve Spojeném království (Anglie) za Manchester United. Na svém kontě má více než 115 startů za německou reprezentaci.

Celkem 17 sezón strávil v bavorském klubu FC Bayern Mnichov, se kterým získal osm bundesligových titulů, sedm titulů v Německém poháru, jeden titul v Lize mistrů v sezóně 2012/13 a ve stejné sezóně s Bayernem vyhrál mistrovství světa klubů. V roce 2015 přestoupil do anglického klubu Manchester United. Po necelých dvou letech odešel do Spojených států, kde podepsal smlouvu s klubem Chicago Fire, v jehož dresu v říjnu 2019 ukončil fotbalovou kariéru.

Marco Reus – 15 Milionů followers

Marco Reus je německý profesionální fotbalista a kapitán bundesligového klubu Borussia Dortmund. Za německou reprezentaci hrál na Euru 2012 a na mistrovství světa 2018. Reus spolupracoval s Amazon Prime, který v roce 2019 vydal dokumentární film Inside Borussia Dortmund. Dvaatřicetiletý fotbalista sdílí na svých sociálních sítích především sportovní a fotbalový obsah.

Thomas Müller– 14.1 Milionů followers

Thomas Müller je německý profesionální fotbalista, který od roku 2009 hraje za FC Bayern Mnichov a německou reprezentaci. Překonal bundesligový rekord v počtu asistencí, když dal 21 gólů za sezónu (rekord v pěti nejlepších ligách drží společně s hráči jako Lionel Messi) a vstřelil 14 gólů, když Bayern v sezóně 2019-20 získal druhý treble. Kromě fotbalu je Müller známý svou vtipnou a okouzlující povahou v televizních rozhovorech nebo na internetu. V rámci reklamní spolupráce zastupuje značky jako fotbalový Adidas nebo Gillette.

Manuel Neuer – 11 Milionů followers

Manuel Neuer je brankář a kapitán německého fotbalového klubu Bayern Mnichov a německé fotbalové reprezentace a nejlepší mužský brankář FIFA. Kromě toho je Neuer údajně nejlepším brankářem v historii sportu. Nedávno si založil kanál TikTok, kde dosahuje téměř 2 milionů sledujících. Kromě obsahu zaměřeného na fotbal Neuer občas zveřejňuje i postřehy ze svého soukromého života. Nejlepší brankář světa má komerční partnerství se společnostmi Coca Cola, Sony a Allianz. Své spoluhráče z národního týmu doprovází také v reklamách se společnostmi Nivea Men, Gilette, Commerzbank a Nutella, Ferrero.

Heidi Klum – 11.8 Milionů followers

Heidi Klum je německá modelka, televizní moderátorka, producentka a podnikatelka. Má za sebou několik modelingových přehlídek v Německu a USA a je porotkyní v soutěži Amerika má talent. Její televizní pořad Germany’s Next Topmodel sledují od roku 2006 každoročně miliony lidí. Své televizní pořady propaguje na svých účtech na sociálních sítích a nechává 8,6 milionu svých sledujících na Instagramu, aby byli součástí jejího soukromého života. Klumová je vůbec první německou modelkou, která se stala andílkem Victoria’s Secret.

Pamela Reif – 9.2 Milionů followers

Pamela Reif je mladá fitness influencerka, která se stala úspěšnou díky svým cvičebním návodům na svém kanálu na YouTube, kde má 7,92 milionu odběratelů. Kromě tvorby cvičebních videí Pamela vytvořila vlastní značku Naturally Pam by Pamela Reif a má několik partnerství se společnostmi Puma, Nakd fashion a Calzedonia. Pětadvacetiletá Pamela je nejúspěšnější fitness influencerkou v Německu a patří do žebříčku Forbes 30 pod 30 let.

Philipp Lahm – 8.9 Milionů followers

Philipp Lahm narozen 11. listopadu 1983 je bývalý německý profesionální fotbalista, který hrál na postu obránce. Lahm je mnohými považován za jednoho z nejlepších obránců všech dob, byl dlouholetým kapitánem Bayernu Mnichov, který dovedl k mnoha oceněním včetně Ligy mistrů UEFA v roce 2013 jako součást Treble. Je také bývalým kapitánem svého národního týmu, který dovedl k vítězství na mistrovství světa ve fotbale v roce 2014, než ukončil mezinárodní fotbalovou kariéru.

Lahm byl zařazen do týmu mistrovství světa v letech 2006, 2010 a 2014, do týmu turnaje UEFA v letech 2008 a 2012 a do týmu roku UEFA 2006, 2008, 2012, 2013 a 2014.

Leroy Sané – 8.2 Milionů followers

Leroy Sane je německý fotbalista hrající za FC Bayern Mnichov a německou fotbalovou reprezentaci. Pětadvacetiletý fotbalista byl zvolen mladým hráčem PFA za rok 2017-18 a je prvním a jediným německým hráčem, který toto ocenění získal. Před působením v Bayernu hrál za Manchester City a má tedy i mezinárodní hodnotu. Na svém účtu na Instagramu zveřejňuje Sane kromě několika soukromých a módních fotografií především obsah související s fotbalem.

Joshua Kimmich – 8.1 Milionů followers

Joshua Kimmich (* 8. února 1995, Rottweil, Německo) je německý fotbalový obránce, od roku 2015 působí v německém klubu FC Bayern Mnichov. V průběhu působení v Bayernu Mnichov se vypracoval mezi nejlepší hráče na svém postu.

V reprezentačním dresu si zahrál na Mistrovství Evropy v roce 2016, na Konfederačním poháru FIFA v roce 2017 a na Mistrovství světa v roce 2018.

Kimmich je považován za nástupce německého pravého krajního obránce („beka“) Philippa Lahma, který byl dlouholetou oporou Bayernu Mnichov i národního týmu.

Dagibee – 6.8 Milionů followers

Dagi Bee alias Dagmar Kazakov je německá youtuberka zaměřená na krásu a životní styl. S více než 3,98 milionu odběratelů na YouTube je jednou z nejúspěšnějších youtuberek v Německu. Na svém účtu na Instagramu má 6,4 milionu sledujících, přičemž její věk se pohybuje primárně mezi 18 a 24 lety. Kromě jejích kanálů na sociálních sítích je Dagi Bee zakladatelkou kosmetické společnosti beetique. Osmadvacetiletá Dagi se také několikrát objevila v německých filmových produkcích, například “Er ist wieder da” a “Ostwind – Aufbruch nach Ora”. Dagi Bee spolupracuje se značkami především z oblasti kosmetiky a módy.

Scéna influencerů v Německu

Německo je velký trh s rozvinutou influencer marketingovou scénou. Ve skutečnosti má 26 % německých společností oddělení pro influencer marketing a 13 % místních společností zapojuje influencery do vývoje produktů – to ukazuje, jak důležití influenceři v Německu jsou!

Vzhledem k tomu, že trh je dobře rozvinutý, influenceři znají svou hodnotu. Průměrná tržní cena za příspěvek německého makroinfluencera v roce 2020 činila 1 500 až 10 500 EUR. Spolupráce s mikroinfluencery je však mnohem dostupnější!

Abychom vám to usnadnili, sestavili jsme seznam nejlepších německých influencerů na Instagramu, nejlepších influencerů v Berlíně a nakonec několik pokynů, jak najít německé influencery!

TOP 10 TikTok influencerů v Německu:

 1. YZ (@youneszarou) – 52,6 milionu sledujících
 2. Nic Kaufmann (@nic.kaufmann) – 19,6 milionu sledujících
 3. King Christian (@imkingchristian) – 19,3 milionu sledujících
 4. Ave (@avemoves) – 17,9 milionu sledujících
 5. Julia Gisella (@julia_gisella) – 14,7M sledujících
 6. Adrian Kozakiewicz (@insecthaus_adi) – 13,9M sledujících
 7. Falco (@falcopunch) – 13,7M sledujících
 8. Anna Catify (@annacatify) – 13,7M sledujících
 9. Lisa a Lena (@lisaandlena) – 13,5 milionu sledujících

Top 3 Berlínští Instagram influenceři

V seznamu nejsledovanějších berlínských influencerů najdete některé mezinárodní superhvězdy (👋🏼 Heidi Klum) a také některé mezinárodně oblíbené značky. Zde je 7 nejlepších!

1. Lena

Lena Mantler (narozena 17. června 2002, věk: 20 let ) je známá ovlivňovatelka sociálních médií, zpěvačka, modelka, internetová osobnost, hvězda TikTok, tvůrce obsahu a podnikatelka. Pochází z německého Stuttgartu. Podle zpráv jsou Lisa a Lena Mantler identická dvojčata, která se proslavila jako ovlivňovatelé sociálních sítí a tvůrci obsahu.

Sestry-dvojčata se narodily 17. června 2002 ve Stuttgartu v Německu a získaly obrovské množství fanoušků na platformách sociálních médií, jako jsou TikTok, Instagram a YouTube. Spolu se svým identickým dvojčetem Lisou Mantler, jedna polovina webového dua známého jako Lisa a Lena. Proslavily je taneční videa a další krátký obsah.

Než smazali svůj účet TikTok, měla dvojčata více než 32 milionů sledujících. Svůj účet znovu spustili v roce 2020. Mají více než 19 milionů sledujících na Instagramu. J1MO71, značka, kterou ona a Lisa provozují, je jejich vlastní oděvní řada. Pracovali jako modelky pro Compose, německou agenturu. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více informací o Lena Mantler.

Heidi Klum- 8.6 Mio Follower

Heidi Klum je německá modelka, televizní moderátorka, producentka a podnikatelka. Má za sebou několik modelingových přehlídek v Německu a USA a je porotkyní v soutěži Amerika má talent. Její televizní pořad Germany’s Next Topmodel sledují od roku 2006 každoročně miliony lidí. Své televizní pořady propaguje na svých účtech na sociálních sítích a nechává 8,6 milionu svých sledujících na Instagramu, aby byli součástí jejího soukromého života. Klumová je vůbec první německou modelkou, která se stala andílkem Victoria’s Secret.

2. PAMELA REIF

Pamela Reifová se ve svém životopise na YouTube označuje jako “Vaše online cvičící kamarádka” a svým 8,73 milionům odběratelů nabízí bezplatná fitness videa a cvičební plány. Šestadvacetiletá Reifová vyvinula také vlastní aplikaci, vydala dvě kuchařky a nyní prodává vlastní potraviny pod značkou Naturally-Pam.

I zde tvoří většinu sledujících ženy (56,8 %), i když s mnohem menším rozdílem. Tato influencerka oslovuje především osoby ve věku 25-34 let a věnuje se tématům jako sport a fitness (55,7 %), přátelé a rodina (45,4 %) a móda (44,7 %). Na Instagramu má 8,6 milionu sledujících a 2,98% engagement.

Jak vyhledávat německé nfluencery na Instagramu

Najít influencery v Německu může být docela výzva, zejména pokud neznáte místní influencerskou scénu – je to tak velký trh! Naštěstí existují nástroje a hacky, díky kterým je hledání těch správných influencerů mnohem snazší. Zde je váš průvodce hledáním německých influencerů!

1.Ruční vyhledávání německých influencerů na Instagramu

Obecně existují tři způsoby vyhledávání influencerů na Instagramu: od vaší zákaznické základny, ručně na Instagramu nebo pomocí nástrojů pro vyhledávání influencerů na Instagramu.Na Instagramu lze influencery vyhledávat podle příslušných hashtagů, míst nebo podobných profilů.

a) Podle relevantních hashtagů

Potenciální influencery můžete najít pomocí hashtagů: nezapomeňte zkontrolovat relevantní hashtagy v angličtině i němčině. Zde je několik nápadů na hashtagy, které byste mohli vyzkoušet:

Můžete si vybrat: ▸ #germaninfluencer, #influencer_de a #blogger_de.
▸ hashtagy obsahující města – například #berlininfluencer
▸ místní hashtagy ve vašem oboru – například pokud hledáte německé blogery z oblasti cestování, můžete hledat hashtagy jako #reiseblogger, #reiseblogger_de, #reisebloggerin a #reiseundlifestyleblog
▸ #werbung – německy “reklama”

find German influencers on Instagram by hashtags

b) Podle umístění 📍

Když influenceři zveřejňují příspěvky na Instagramu, většina z nich přidává také místo, aby dosáhla většího dosahu. Proto by bylo chytré vyhledávat různé lokality v Německu – například Berlín, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt; různé kavárny a další “instagramovatelná” místa.

c) Podobné profily

Když jste našli influencera na Instagramu, se kterým byste rádi spolupracovali, můžete zkontrolovat profily, které jsou mu podobné: klikněte na malé tlačítko 🔽 vedle tlačítka “Zprávy” na jeho profilu, když jste v mobilu, nebo na malou šipku vedle tlačítka “Sledovat”, když jste v počítači. Tímto způsobem uvidíte více influencerů, se kterými byste mohli chtít spolupracovat!

Podobní uživatelé Instagramu jako @lena

Používání nástrojů pro vyhledávání influencerů

Protože ruční vyhledávání influencerů na Instagramu je časově velmi náročné, doporučujeme použít nástroj pro vyhledávání influencerů.

Jedním z nich je Promoty. Jedná se o nástroj pro vyhledávání influencerů, který vyhledávání influencerů výrazně usnadňuje: máme globální databázi influencerů Instagramu a TikToku, kterou můžete filtrovat podle polohy influencerů, polohy jejich publika, věku a pohlaví; zájmů, afinity ke značce a dalších kritérií.

Pokud hledáte influencery z Německa, můžete nastavit polohu influencera na Německo. Kromě toho můžete vyhledávání zúžit podle sledujících influencerů, věku, zájmů a dalších kritérií.

Pokud hledáte influencery s německým publikem, můžete naši globální databázi filtrovat podle publika influencera. Tímto způsobem najdete partnery pro spolupráci, jejichž sledovanost odpovídá vaší cílové skupině!

Pokud hledáte influencery s určitým výklenkem, můžete použít filtr “Zájmy” pro vyhledání influencerů v konkrétním oboru, filtr “Bio” pro vyhledání tvůrců s konkrétním slovem uvedeným v jejich bio a filtr “Zmínky” pro identifikaci influencerů, kteří zmínili konkrétní účty na Instagramu.

Pokud například hledáte influencery z oblasti krásy v Německu, stačí nastavit filtr “Location” na “Germany” a přidat “beauty” jako klíčové slovo v bio.

Tady máte seznam 7 nejlepších německých beauty influencerů 💇🏼‍♀️.

#1 Lisa and Lena (@lisaandlena)
#2 Pamela Reif (@pamela_rf)
#3 Bibi’s Beauty Palace (@bibisbeautypalace)
#4 Dagi Bee (@dagibee)
#5 Julia Beautx (@juliabeautx)
#6 Julia Fröhlich (@xlaeta)
#7 Twenty4Tim (@twenty4tim)

Pokud hledáte berlínské blogery, nastavte filtr Umístění na “Berlín” a do filtru Klíčové slovo v bio zadejte “blogger”. A je to tady!

U každého influencera na Instagramu a TikToku můžete také vidět míru zapojení, průměrný počet lajků, demografické údaje o publiku (věk, lokalita, pohlaví), příbuznost se značkou, nejpoužívanější hashtagy, důvěryhodnost sledujících, předchozí sponzorované příspěvky, nárůst sledujících v čase, podobné profily a mnoho dalšího.

Swedish influencer khamzat chimaev instagram audience demographics

Švédský influencer @khamzat_chimaev Účet Instagram na Promoty

Shrnutí: nejlepší způsoby, jak najít influencery v Německu 👀

Obecně existují dva způsoby, jak najít německé influencery pro své kampaně: ruční vyhledávání na Instagramu nebo použití platformy pro vyhledávání influencerů. My samozřejmě doporučujeme druhou možnost: můžete ušetřit hodiny času a najít mnohem lepší influencery. Vyzkoušejte si to sami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *