Koupit Instagram Likes

Koupit Instagram lajky s okamžitým přičtením

Víme jak získat likes na Instagramu. Na Kupfollowers.cz si můžete bezpečně a jednoduše koupit like na instagramu s přičtením do pár sekund ♥.

Followers Instagram
317 OBJEDNÁVEK ZA POSLEDNÍCH 7 DNÍ.

Jak koupit Instagram lajky?​

Ano víme jak koupit Instagram likes. S námi je to jednoduché a okamžité. Nemusíte se bát, vše je bezpečné a nejsou potřeba žádná hesla. Vše co potřebujeme je název či přezdívka Vašeho profilu či odkaz na příspěvek.

Jak koupit instagram followers
Vyberte si balíček

Vyberte si z různých balíčků followers a likes. Poskytujeme nejlepší cenu a kvalitu.

Vyplňte instagramový profil
Vyplňte přezdívku

U produktu vložte název Vašeho profilu nebo odkaz. Lze vložit i dodatečné informace.

Obchod pro nákup sledujících a likes
Užívejte růstu

Sledující nebo lajky začnou přibývat do pár vteřin od vytvoření objednávky.

Proč nakupovat u nás?

Protože jsme největší portál v CZ a SK. Klientům pomáháme získat sledující již od roku 2014. Garantujeme Vám, že váš profil je 100% v bezpečí a zaručujeme Vám nejvyšší kvalitu sledujících a likes.

Koupit Instagram likes
Nejvyšší kvalita služeb

Garantujeme nejvyšší kvalitu sledujících a likes.

Bezpeční Instagram followers
Bezpečné

Využíváme jednu z nejlepších českých platebních brán Comgate.

Okamžité dodání instagram followers a likes
Okamžité dodání

Sledující či lajky dodáváme do pár vteřin.

Followers Instagram koupit
Podpora 24/7

Kontaktujte nás kdykoliv a my Vám okamžitě odpovíme na Váš dotaz.

Kupfollowers recenze

Martin221
Martin221
Za mě mohu doporučit!
Read More
Pouze zkouším, všechno se zdá být ok. Nakoupit bylo překvapivě jednoduché. TikTok to zatím vypadá, že nakoplo.
Lucie V.
Lucie V.
Super skvělý! :)
Read More
Jako pokaždé super! Díky :), Pěkný víkend.
Alča K.
Alča K.
Doporučuji :)
Read More
Super, mockrát děkuji. To rozdělení lajků je pecka ♥
Andrea Poláková
Andrea Poláková
Již nakupuji několikrát vždy super
Read More
Děkuji. Pro podporu marketingu je tohle super!
Katka Merková
Katka Merková
Nejlepší :)
Read More
Nejlepší, díky moc 😊😊✌️.
Vašek Mlynář
Vašek Mlynář
Skvělý
Read More
Skvělá komunikace, všechno proběhlo dle domluvy a ještě jsem dostal něco na víc .. Mohu určitě doporučit
Previous
Next

Často kladnené otázky - FAQ

Je to legální? Mohou mi smazat účet?

Ne! Ať už jste slyšeli cokoli, nákup sledujících je povolen. Kupfollowers.cz bere bezpečnost vaší stránky vážně a nastavili jsme expertní systém, který zajistí, že vaše stránka nebude zakázána kvůli neaktivním sledujícím. Vždy pracujeme v rámci směrnic.

Co vše ode mě budete potřebovat?

Ne, vaše heslo nevyžadujeme. Když lidé sledují účet, nepotřebují heslo účtu. Takže přirozeně nepotřebujeme ani to vaše. Kupfollowers.cz funguje tak, že vám dává sledující prostřednictvím reklamních stránek v naší síti, nechodí do vašeho účtu. Nastavíme vaši stránku tak, aby začala dostávat nové sledující pomocí vašeho uživatelského jména. Jakmile dosáhnete svého cílového počtu, reklama se odstraní a vám zůstanou všichni noví sledující. Nenechte se zmást aplikacemi, které vám říkají, že si máte koupit sledující předáním svého uživatelského jména a hesla. Může dojít k zablokování účtu nebo k jeho zrušení.

Budou mi po nákupu ubývat likes?

Ne! Během propagační akce vám najdeme pouze kvalitní followers a likes, kteří jsou v souladu s pokyny. Snažíme se také zajistit, aby vaši sledující zůstali na vašem účtu i dlouhou dobu po nákupu. Po dobu dvou týdnů po skončení propagační akce monitorujeme váš účet, abychom se ujistili, že Vaše lajky budou na vaší stránce pokračovat

Jak dlouho trvá, než se mi likes začnou přičítat?

Sledující, likes či jiné služby se přičtou do pár sekund od zakoupení objednávky. Vše je okamžité. 

Kolik stojí koupit si sledující na Instagramu?

První otázka, kterou si většina lidí klade, je, kolik tato služba stojí? Ceny se liší podle toho, jakou společnost si vyberete, jakou službu požadujete a kolik následovníků, lajků nebo zobrazení chcete.

Přesto je nákup růstových nástrojů cenově dostupný i pro influencery s omezeným rozpočtem. Některé služby také poskytují bezplatné demoverze a zkušební období, abyste získali lepší představu o tom, jak služba funguje. Výhodné je, že většina poskytovatelů růstových služeb nabízí balíčky, které vyhoví potřebám každého.

Mnoho těchto společností přijímá platby prostřednictvím služby PayPal, ale některé jiné vyžadují kreditní kartu. Ať už vás požádají o platbu jakýmkoli způsobem, buďte obezřetní a ujistěte se, že se nejedná o podvodnou společnost, která vám uteče s penězi.

Nikdy neposkytujte své heslo, PayPalu nebo bance růstové službě. Držte se dál od všech webových stránek, které vás o tyto informace požádají.

Služby pro růst stojí tolik, kolik z nich chcete získat. Pokud potřebujete rychlý růst rychle, zaplatíte více. Menší růst pomalým tempem stojí méně. Některé růstové služby inzerují balíčky za 50 000 lajků a desítky tisíc následovníků, což vás může více peněz.

Jeden z těchto balíčků byste si měli pořídit pouze v případě, že si je skutečně můžete dovolit. Velké balíčky jsou skvělou cestou pro rychlý růst.

Jakmile dosáhnete vysokého počtu následovníků a interakcí, investice se vám bude nadále vyplácet. Můžete začít přinášet podporu a sponzorství, což zvýší vaše příjmy. Pokud si to můžete dovolit, počáteční investice několika set dolarů za tisíce followerů se obvykle vyplatí.

Nezapomeňte, že váš účet je firma, a tak byste k němu měli vždy přistupovat.

Proč jsou instagram lajky důležité pro Váš profil?

Kupte si Instagram Likes jako další nejlepší investici. Instagram s více než 1 miliardou aktivních uživatelů nabízí mnoho příležitostí těm, kteří chtějí zvýšit svůj hlas na sociálních sítích. Míra zapojení je vyšší než kdykoli předtím a neočekává se, že by v dohledné době klesla. Přestože byl nejprve přijímán jako napodobenina Snapchatu, nyní si Instagram získává srdce lidí rozhraním, které jde příkladem dnešním standardům; nabízí tolik funkcí, díky nimž se odlišuje od všech ostatních. A to natolik, že tyto kreativní funkce zaujaly i Facebook. To je důvod, proč Facebook v roce 2012 Instagram koupil a nyní je jeho dílčí společností. Byla to chytrá investice. Jak jsme mohli vidět, Facebooku se stále daří udržovat si svou popularitu, a to díky různým platformám, jako jsou Instagram a WhatsApp.

Stejně jako u jiných platforem sociálních médií záleží na počtu Lajků na příspěvcích. Pokud má váš účet mnoho likes, je snazší postupně získávat další zapojení v průběhu času. Samozřejmě se můžete pokusit zvýšit počet svých ig likes organickými způsoby. Existuje mnoho rad a způsobů, jak získat více likes na Instagramu. Ačkoli jsou pravdivé, možná nemáte čas získat úspěch na svých zkušenostech se sociálními médii. Proto je dobré zvážit nákup likes, který je považován za rychlé zvýšení počtu likes na Vašich příspěvcích a reels.

Instagram followers a likes

Proč pomáhá koupit likes na Instagramu?

Koupí lajků na Instagramu posílíte svůj vliv na sociálních sítích. Získat popularitu na Instagramu může být náročnější, než si myslíte, protože to vyžaduje čas, úsilí a úroveň odhodlání, kterou většina lidí není ochotna vynaložit. Naštěstí vám však nabízíme jednodušší způsob, zkratku, která posílí vaši přítomnost. Skutečné lajky na Instagramu, které si koupíte od KupFollowers, vám poslouží jako klíč ke slávě na sociálních sítích.

Všimněte si, že zapojení do sociálních sítí vyvolává jedno a druhé; lajky vyvolávají komentáře, komentáře přitahují sledující a sledující vedou k vyšší míře zapojení, podobně jako řada kostek domina nebo sněhová koule valící se po svahu. Ale lajky nepadají jen tak z nebe, i když v KupFollowers ano, jen za mírné ceny. Naším cílem jako KupFollowers je nabízet zákazníkům ty nejlepší služby. Snažíme se nabízet ten nejlepší uživatelský zážitek. Nemluvě o tom, že nákup lajků od KupFollowers je velmi jednoduchý. Udělali jsme to jednoduše, rychle a 100% bezpečně. Mnoho lidí se ptá, jaká je nejlepší stránka pro nákup Instagram followers. Myslíme si, že konečnou odpovědí na tuto otázku je KupFollowers.

Koupit likes pro Instagram zlepšit svůj profil v mnoha ohledech, například být uveden na stránce prozkoumat, a tak dále. Pokud chcete co nejrychleji zvýšit míru zapojení, můžete vyzkoušet naše další služby pro Instagram. Můžete si například koupit sledující pro Instagram. Pokud se chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení.

Podívejte se na naši novou službu –

Proč si lidé na  kupují Instagram lajky?

V tuto chvíli bychom se měli ptát na pravý opak. Proč byste si nekoupili lajky? Na tuto otázku neexistuje logická odpověď, protože prostě nemáte co ztratit, kromě nějakých peněz, což je v podstatě pár korun či eur. Proto vám doporučujeme koupit si lajky od KupFollowers za nízké ceny a přesvědčit se o výsledcích na vlastní oči. Zde je několik faktů o tom, jak mít více lajků:

 1. Jednotliví uživatelé nebo společnosti, které provozují podniky, používají Instagram k podnikání. Z tohoto důvodu je nákup lajků zásadní pro to, aby jejich profily na Instagramu vypadaly populárně.
 2. Když si návštěvníci všimnou, že vaše příspěvky na Instagramu získávají hodně insta likes, budou mít větší tendenci zůstat na vašem profilu a lajkovat vaše příspěvky.
 3. Čím více uživatelů se na váš profil dostane, tím větší potenciál dosahu získáte a zvýšíte míru zapojení. Náskok před konkurencí získáte pouhým nákupem Líbí se mi na Instagramu.

Jaké jsou výhody nákupu Instagram Likes?

Pokud váš příspěvek na Instagramu nezíská dostatečný počet “lajků”, je méně pravděpodobné, že bude zobrazen na stránce prozkoumání Instagramu. Proto se váš příspěvek a samozřejmě ani váš profil nemůže dostat k širšímu publiku. Vzhledem k tomu, že naše služba Instagram Likes je poměrně cenově dostupná, nemáte moc co ztratit, když ji vyzkoušíte. Pokud si zakoupíte levné instagramové lajky, nebudete muset trávit svůj drahocenný čas a nebudete muset vynakládat úsilí na získání lajků. Kdykoli si u nás zakoupíte produkty Instagram, váš příspěvek a profil se stanou populárnějšími s každým klepnutím na malou ikonu srdíčka.

koupit instagram followers

Výhody nákupu Instagram likes

Nákup skutečných Instagram likes vám ušetří čas na růst vašeho účtu. Můžete si přát, aby to bylo organickým způsobem. Ne vždy je to však možné. Řekněme, že jste si otevřeli obchod se suvenýry a chcete ho propagovat. Instagram je k tomu ideální způsob. Do tohoto obchodu jste však hodně investovali a chcete co nejdříve začít vydělávat peníze. Pokud se budete snažit získat likes organicky, budete tomu muset věnovat čas mezi veškerou prací. Proto vám pomůže nákup ig likes, ale jak?

Zmínili jsme, že koupit Instagram likes je dobrý způsob, jak rychle zvětšit svůj účet. Zde je několik výhod, které nákupem lajků získáte:

Jak na nákup Instagram likes?

Nákup IG followers od Kupfollowers.cz je velmi snadný a také velmi bezpečný. Nepotřebujeme žádné důležité informace, jako je vaše heslo atd. Také vás nenutíme vyplňovat žádné formuláře nebo psát spoustu věcí. S naším nástrojem si můžete následovníky koupit snadno a rychle. Níže si můžete prohlédnout návod:

 1. Vyberte si počet likes který chcete přičíst.
 2. Uvidíte jedno políčko pokud kupujete likes. Stačí vyplnit název profilu či odkaz a následně vybrat jak chcete likes rozdělit.
 3. Nakonec klikněte na tlačítko “přejít k pokladně” čímž proces ukončíte.

Mějte na paměti, že váš profil by měl být při nákupu Instagram lajků veřejný. Pokud je váš profil soukromý, doporučujeme jej změnit na veřejný, abyste mohli získávat likes na příspěvky. Poté jej můžete opět učinit soukromým. Získejte nejlepší lajky na trhu tím, že si vyberete jeden z našich balíčků našich likes.

Jak vidíte, je to docela jednoduché. Své lajky obdržíte v odhadovaném čase. Jakmile je obdržíte, můžete rychle začít rozvíjet svůj účet nebo podnikání o nové lajky a zvýšit míru zapojení. Tak proč nevyzkoušet naše instagram lajky, koupit 100 likes jen na zkoušku, pokud chcete zjistit to, jak koupit likes..

jak zvýšit počet sledujících na Instagramu

Proč Kupfollowers.cz?

Jako Kupfollowers.cz vám nabízíme snadné uživatelské prostředí, stejně jako Instagram. Náš nástroj pro získání Instagram likes se velmi snadno používá, jak můžete vidět výše. Je fakt, že naše rozhraní a nástroj jsou uživatelsky přívětivé, přesto to nejsou jediné důvody, proč byste si měli vybrat Kupfollowers. Nabízíme takové výhody, jako jsou sledující:

 • Nikdy po vás nebudeme chtít heslo ani důležité informace. Nabízíme bezpečné prostředí s legálními službami. Neexistuje tedy žádný hack nebo nezákonné problémy.
 • S Kupfollowers je bezpečnost o krok napřed. Náš systém běží na SSL certifikátu, takže všechny vaše údaje jsou při nakupování u nás zabezpečeny.
 • Kupfollowers je s vámi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakýchkoli problémů nebo pomoci se na nás můžete kdykoli obrátit z naší živé podpory.
 • Nabízíme levné Instagram likes. Naše ceny jsou velmi rozumné a levnější než u jiných poskytovatelů.
 • Platba za likes je velmi snadná a bezpečná. Za likes a další služby můžete platit prostřednictvím bankovní karty, převodem na účet nebo služby PayPal.
Koupit Instagram Followers

Kupfollowers vám nabízí nejlepší služby IG likes, které můžete okamžitě využít. Výhody, které nabízíme výše, platí pro všechny naše služby. Proto je Kupfollowers nejlepším místem pro nákup likes pro Instagram. Kromě Instagramu nabízíme mnoho dalších služeb pro všechny platformy sociálních médií. Od sledujících po lajky, vše, na co si vzpomenete, můžete získat, včetně speciálních funkcí různých platforem. Pokud máte zájem, můžete se podívat a Koupit Instagram Followers vyzkoušet naše služby!

Díky možnosti doručení do pár minut si můžete nastavit začátek objednávky na požadovaný den. Stačí, když nás o tom před objednáním informujete. Kromě toho si za tento proces neúčtujeme žádné další náklady. 

Víme kde koupit Instagram likes

Jednoduše řečeno, Kupfollowers.cz je jedním z nejlepších a nejlevnějších “Aplikaci pro nákup Instagram likes” od roku 2020 a máme rychlejší výsledky než konkurence. Ať už kupujete ig likes nebo followers, náš proces je rychlý, snadný, bezbolestný a co je nejlepší, máme nejvyšší standardy kvality. Jsme hrdí na náš fantastický zákaznický servis a tým zákaznické podpory. 

Při nákupu lajků prostřednictvím naší služby můžete očekávat pokrok během několika minut. Našim konkurentům může trvat hodiny nebo dny, než dosáhnou podobných výsledků. S naší službou na své straně získáte nové lajky za levnou cenu a postavíte svou značku a kampaň před svůj cílový trh. Ve chvíli, kdy provedete první platbu, vaše stránka proběhne našimi sítěmi s vysokou návštěvností a bude zobrazována, dokud nedosáhnete zakoupeného počtu lajků na sociálních sítích. Pokud máte obavy, že se něco pokazilo, naše zákaznická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Získejte více Instagram followers pomocí těchto 9 tipů

Koupit Instagram lajky jednoduše s Kupfollowers.cz

Jednoduše řečeno, Kupfollowers.cz je jedním z nejlepších a nejlevnějších “Aplikaci pro nákup Instagram Followers” od roku 2020 a máme rychlejší výsledky než konkurence. Ať už kupujete ig likes nebo followers, náš proces je rychlý, snadný, bezbolestný a co je nejlepší, máme nejvyšší standardy kvality. Jsme hrdí na náš fantastický zákaznický servis a tým zákaznické podpory. Při nákupu sledujících prostřednictvím Kupfollowers.cz můžete očekávat pokrok během několika minut. Našim konkurentům může trvat hodiny nebo dny, než dosáhnou podobných výsledků. S Kupfollowers.cz na své straně získáte nové sledující na Instagramu za levnou cenu a postavíte svou značku a kampaň před svůj cílový trh. Ve chvíli, kdy  provedete první platbu, vaše stránka na Instagramu proběhne našimi sítěmi s vysokou návštěvností a bude zobrazována, dokud nedosáhnete zakoupeného počtu sledujících na Instagramu. Pokud máte obavy, že se něco pokazilo, naše zákaznická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Podívejte se na naši novou službu:

Jak získat více lajků na Instagramu?

Většina uživatelů Instagramu, zejména těch s velkým počtem sledujících, si kupuje lajky na Instagramu. Tuto funkci a její výhody už objevili všichni. Pokud budete tyto služby využívat vhodně a bez přehánění, váš účet neuvidí žádnou újmu. Pokud nemůžete získat lajky pro Instagram online přirozeným způsobem, měli byste si je koupit. Tímto způsobem můžete získat neomezené množství lajků. Přitom si musíte být jisti, od které společnosti se chystáte lajky koupit. Doporučujeme vám, abyste se drželi dál od podvodníků. Většina společností nejsou odborníci, takže jejich služby nejsou tak skvělé. Pokud si chcete koupit skutečné lajky na Instagramu a pokud chcete spolupracovat s týmem odborníků, vyberte si KupFollowers.

Jak získat více sledujících na Instagramu v roce 2024: Definitivní průvodce

Jak mohou lidé získat více lajků na Instagramu?

Pokud vás zajímá, jak získat lajky na instagramu, čtěte dále. Existují bezplatné způsoby, jak získat skutečné lajky nebo také organický dojem. Ti, kteří chtějí mít více lajků, mohou komunikovat se skutečnými uživateli a požádat je, aby sledovali jejich profily. Ano, máme na mysli, že můžete jednoduše požádat své přátele, aby lajkovali vaše příspěvky. A ano, může to být docela trapné. To však nejsou jediné způsoby, jak získat skutečné lajky na Instagramu. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Nyní se zmíníme o některých z těchto populárních způsobů.

Služby třetích stran
Vzhledem k tomu, že se marketing na sociálních sítích stal důležitou disciplínou v podnikání, mohou si společnosti a majitelé firem koupit služby třetích stran, které jim poskytují lajky na Instagramu. Tímto způsobem mohou mít lajky, aniž by vynaložili velké úsilí. Musí však zvážit, zda má služba vynikající zákaznickou podporu ne. Lepší bude, pokud služba poskytuje okamžité dodání. Je těžké takovou službu najít, a i když ji najdete, je na vás, zda jí budete důvěřovat, nebo ne.

Jako KupFollowers poskytujeme všechny tyto funkce a ještě více. Poskytujeme také službu, která vám umožní koupit lajky pro vaše budoucí příspěvky na Instagramu až na 12 měsíců! Ano, slyšeli jste správně. Stačí si vybrat, kolik lajků chcete celkem získat, a zvolit dobu trvání (od 1 měsíce až po 12 měsíců), a zbytek zařídíme za vás. Stačí sdílet adresu URL vašeho profilu na Instagramu a my vám budeme posílat lajky, kdykoli zveřejníte něco nového.

Nyní, když už víte dost o tom, co děláme, bychom vám rádi poskytli další podrobnosti o našich službách. Služba “Líbí se mi na Instagramu”; například má tři různé možnosti: “Líbí se mi na Instagramu”, “Automatické lajky na Instagramu” a “Měsíční lajky na Instagramu”. Můžete si vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Naše standardy kvality platí pro všechny naše služby. Pokud si nejste jisti, která nabídka by pro vás byla nejpřínosnější, neváhejte se obrátit na naši nepřetržitě fungující službu péče o zákazníky.

Kvalitní obsah

Pokud chcete svůj účet na Instagramu rozvíjet, je kvalitní obsah nezbytností. Vzhledem k tomu, že Instagram je založen na obrázcích, měli byste přicházet s kreativními nápady ohledně svých fotografií a videí. Místo používání předpřipravených filtrů na Instagramu začněte při fotografování používat kvalitní fotoaparát. Lidé na Instagramu většinou hledají zábavu. Proto musí být váš obsah zábavný a pestrý. I když publiku předkládáte něco informativního, snažte se to udělat co nejzábavnějším způsobem.

Pokud používáte účet tvůrce nebo firemní účet, můžete své příspěvky propagovat prostřednictvím možnosti propagace na Instagramu. Pokud je však váš obsah dostatečně kvalitní, možnost propagace byste nepotřebovali. Pokud vlastníte firemní účet nebo účet tvůrce, je u vašich snímků nejdůležitější konzistence. Snažte se, aby vaše příspěvky vypadaly ve stejném formátu a usnadnily lidem pochopení vašeho obsahu. Tímto způsobem můžete vytvořit i image značky svého účtu.

Používání hashtagů

Hashtagy jsou na Instagramu nezbytné. Jsou rozhodně jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout úspěchu svých příspěvků. I když nejste někdo populární s velkým počtem sledujících, hashtagy se velmi hodí. Dokonce ani nemusíte mít mnoho příspěvků. Použití správných hashtagů u vašich příspěvků velmi zvýší jejich viditelnost. Mnoho uživatelů Instagramu se k vašim příspěvkům dostane a zapojí se do nich prostřednictvím hashtagů. Instagram nyní dokonce umožňuje lidem sledovat i hashtagy. Vaše příspěvky tak mohou mít místo ve feedech lidí.

Pokud máte novou stránku na Instagramu, hashtagy se stanou vaším nejlepším přítelem, protože prostřednictvím hashtagů získáte většinu zobrazení a lajků. Když se podíváte na své přehledy Instagramu, uvidíte, že dosah přes hashtagy je daleko vpředu.

Na Instagramu existuje ještě jeden typ tagů, který pomůže vašim příspěvkům k většímu zviditelnění. Nazývá se geotag. Jak už asi tušíte z názvu, geotag je značka, kterou v aplikaci oznamujete svou polohu. Nezapomeňte používat funkci určování polohy. Takto vaši fotografii uvidí lidé, kteří se na danou polohu dívají. Opět nemusíte mít oblíbený účet.

Profesionální přístup

Pokud chcete svůj účet na Instagramu spravovat co nejprofesionálněji, můžete si najmout správce sociálních médií. Nebo můžete použít také nástroje pro správu sociálních médií. Tyto nástroje jsou přínosné pro zajištění konzistence vašich účtů na sociálních médiích. Můžete tak nastavit příspěvky na stejný čas každý den, týden nebo měsíc. Je to vlastně docela snadné, jakmile si vytvoříte plán pro své příspěvky. Pro tvorbu obsahu by však mohla být lepší profesionální agentura. To však pouze v případě, že se nechcete zabývat přípravou obsahu.

Spolupráce s dalšími tvůrci na Instagramu

Protože nejste jediní, kdo na Instagramu hledá lajky, můžete se spojit s dalšími instagramery a vzájemně si propagovat své účty. Jak můžete ze spolupráce těžit? Můžete dělat mnoho věcí. Lajk za lajk je ze všech nejjednodušší, pokud jde o spolupráci. Předpokládejme, že provedete strategii lajkování, lajknete veškerý obsah na profilu kolegy instagramera a nasdílíte ho ve svém příběhu. Totéž přijde i na oplátku. Tímto způsobem se každý účet zviditelní.

Další věcí je pozvání vašich sledujících na giveaway. Giveaways jsou v dnešní době velmi populární. Při giveawayi můžete spolupracovat s ostatními účty, vyzvat své sledující, aby lajkovali a komentovali jejich i váš obsah. Je to výhra pro všechny. Oba účty ve spolupráci získají lajky, komentáře a dokonce i sledující spolu se zviditelněním. Uživatelé Instagramu, kteří se k giveawayi připojí, také vyhrají, pokud vyhrají cenu. Je to skvělý způsob, jak získat organický růst, protože uživatelé, kteří se k giveawayi připojí, nemají co ztratit. Přesto můžete více získat než ztratit. Mějte na paměti, že čím větší je cena, tím větší je propagace.

Dalším způsobem, jak spolupracovat s ostatními uživateli, je udělat živé video sekce s podobnými instagramery a mluvit o vašem výklenku. Přitáhne to růst obou účtů, protože jejich publikum se díky tomuto živému videu dozví něco nového. Když už budete v tom, můžete své sledující vyzvat, aby sledovali účet vašeho hosta a lajkovali také jeho obsah.