Koupit Instagram Likes

Koupit Instagram Likes s okamžitým dodáním

Na Kupfollowers.cz si můžete rychle, bezpečně a jednoduše koupit Instagram likes pomocí několika kliknutí. Podívejte se na naše nabídky níže!

Jak koupit Instagram likes?

Získat Instagram Likes nikdy nebylo jednodušší a levnější.

Jak koupit instagram followers

Vyberte si balíček

Vyberte si ze spousty balíčků našich služeb nejen Instagram likes, ale i TikTok, Facebook, Telegram, Spotify, Twitch)

Vyplňte instagramový profil

Vyplňte název Vašeho profilu nebo přidejte odkaz

U produktu vyplňte přezdívku či vložte odkaz. Do kolonky lze podrobně popsat Váš požadavek. (například: 300 likes na první příspěvek a 500 likes na třetí)

Obchod pro nákup sledujících a likes

Vytvořte objednávku

Ihned po obdržení objednávky vám automaticky začnou přibývat Instagram likes

A je to!

Objednávka je vyřízena obvykle do 1 hodiny. Pokud máte dotazy lze se obrátit na naši podporu, která je zde 24/7.

Proč nakupovat u nás?

Koupit Instagram likes

Nejvyšší kvalita služeb

Garantujeme nejvyšší kvalitu nejen likes, ale i všech ostatních služeb.

Bezpeční Instagram followers

Bezpečné

Využíváme jednu z nejlepších českých platebních brán Comgate. Vaše údaje se k nikomu nedostanou.

Okamžité dodání instagram followers a likes

Okamžité dodání

Instagram lajky dodáváme ihned po obdržení objednávky.

Followers Instagram koupit

Podpora 24/7

Můžete nás kontaktovat kdykoliv a my Vám okamžitě odpovíme.

Recenze

Vašek Mlynář
Vašek Mlynář
Read More
Skvělá komunikace, všechno proběhlo dle domluvy a ještě jsem dostal něco na víc .. Mohu určitě doporučit
Katka Merková
Katka Merková
Read More
Nejlepší, díky moc 😊😊✌️.
Lucie V.
Lucie V.
Read More
Jako pokaždé super! Díky :), Pěkný víkend.
Previous
Next

Často kladnené otázky - FAQ

Naším cílem je dostat vaši značku na Instagramu do povědomí co největšího počtu lidí. Rychle zvýšíme počet lidí na vašem cílovém trhu, kteří o vaší značce nejen vědí, ale kteří se rychle stanou váženými zákazníky. Většina lidí tráví na sociálních sítích více času než jakoukoli jinou aktivitou. Pokud chcete z působení své značky na Instagramu vytěžit maximum, je nákup followers tím nejlepším postupem. Lidé častěji komunikují s příspěvky na Instagramu než s reklamou. Nejlepší marketingovou strategií pro vaši firmu je zvýšit povědomí o ní prostřednictvím sociálních médií.

Koupit Instagram likes prostřednictvím Kupfollowers.cz vám může ušetřit spoustu času. Můžeme vám pomoci oslovit nespočet nových sledujících a zvýšit váš vliv na Instagramu v masivním měřítku.

Jsme bleskově rychlí! Jakmile se zaregistrujete a provedete první platbu, začneme během několika minut posilovat vaši stránku a hledat nové likes pro váš účet. Nové lajky přicházejí rychlým tempem, protože pokračujeme v posilování vašich příspěvků, dokud nedosáhnete zakoupeného množství. Stačí, když svou stránku zveřejníte, objednáte si požadovaný počet likes a pak už jen sedíte a sledujete, jak přibývají.

Když si koupíte Instagram Likes od Kupfollowers.cz, pošleme váš odkaz na náš Instagram pool, Pak lidé, kteří mají zájem o váš profil, začnou lajkovat váš příspěvek.

Ne! Ať už jste slyšeli cokoli, nákup likes je povolen. Kupfollowers.cz bere bezpečnost vaší stránky vážně a nastavili jsme expertní systém, který zajistí, že vaše stránka nebude zakázána kvůli šptaným  Instagram lajkům. Vždy pracujeme v rámci směrnic Instagramu.

V současné době nabízíme 100 Instagram likes za 49 Kč. To je nejlevnější Instagram balíček, který je k dispozici u nás.

Ne, vaše heslo nevyžadujeme. Když lidé sledují účet na Instagramu, nepotřebují heslo účtu. Takže přirozeně nepotřebujeme ani to vaše. Kupfollowers.cz funguje tak, že vám dává sledující prostřednictvím reklamních stránek v naší síti, nechodí do vašeho účtu. Nastavíme vaši stránku tak, aby začala dostávat nové sledující pomocí vašeho uživatelského jména na Instagramu. Jakmile dosáhnete svého cílového počtu, reklama se odstraní a vám zůstanou všichny nové lajky. Nenechte se zmást aplikacemi, které vám říkají, že si máte koupit Instagram Likes předáním svého uživatelského jména a hesla. Může dojít k zablokování účtu nebo k jeho zrušení.

Obvykle všechny naše balíčky Instagram likes začínají téměř okamžitě. Takže ano, pokud si objednáte velkou objednávku insta likes, náš systém přičte likes obvykle od 5 minut do jedné hodiny.

Ne! Během propagační akce vám najdeme pouze kvalitní followers, kteří jsou v souladu s pokyny Instagramu. Snažíme se také zajistit, aby likes zůstali na vašem účtu i dlouhou dobu po nákupu. Po dobu dvou týdnů po skončení propagační akce monitorujeme váš účet, abychom se ujistili, že likes zůstanou na příspěvku.

Koupit Instagram likes může mít pro Váš účet skvělý účinek a využití. Mohou Vám pomoci v následném růstu a nebo k získání zákazníka pro Váš internetový obchod.

Ptáte se jak? Je to poměrně logické. Pokud začínáte, tak není jednoduché začínat s pár lajky na příspěvku. Potencionální zákazník se podívá a uvidí pár Instagram lajků, tedy téměř žádné zapojení  na Vašem profilu, což ho nebude motivovat prokliknout se na Vaši stránku či dokonce zakoupit produkt.

Když však zakoupíte lajky budíte větší dojem a ještě s kombinací s reklamou na Instagramu, tak můžete dosáhnout opravdu skvělých výsledků a to nejen v prodejích.

Dalším důvodem může být zakoupení nejen Instagram  likes, ale i dalších interakci, kde lze vytvořit power metriky a dostat se tak na explorer stránku na Instagramu, kde již získávate oragnické interakce.

A nebo to může být prostě pro radost ♥

Lajky lze kupovat libovolně a jednoduše dle potřeby. Například na webu Kupfollowers.cz od 69 Kč za 100 lajků. Někde se píše, že to není úplně ideální nástroj nebo, že to přímo nedoporučují. Důvodem je však, že uživatelé s tím často nedokáží správně pracovat. Koupit

Když se rozhodnete koupit likes na Instagramu máte daleko větší možnost se dostat na stránku prozkoumat, než když by jste lajky nekoupili.

Klíčem je nakoupit správný počet, který sedí k poměru k sledujícím. Například pokud máte 100 followerů nedává smysl nakoupit 1000 lajků.

Koupit Instagram likes jednoduše s Kupfollowers.cz

Jednoduše řečeno, Kupfollowers.cz je jedním z nejlepších a nejlevnějších „Aplikaci pro nákup Instagram Followers“ od roku 2020 a máme rychlejší výsledky než konkurence. Ať už kupujete ig likes nebo followers, náš proces je rychlý, snadný, bezbolestný a co je nejlepší, máme nejvyšší standardy kvality. Jsme hrdí na náš fantastický zákaznický servis a tým zákaznické podpory. Při nákupu sledujících prostřednictvím Kupfollowers.cz můžete očekávat pokrok během několika minut. Našim konkurentům může trvat hodiny nebo dny, než dosáhnou podobných výsledků. S Kupfollowers.cz na své straně získáte nové sledující na Instagramu za levnou cenu a postavíte svou značku a kampaň před svůj cílový trh. Ve chvíli, kdy  provedete první platbu, vaše stránka na Instagramu proběhne našimi sítěmi s vysokou návštěvností a bude zobrazována, dokud nedosáhnete zakoupeného počtu sledujících na Instagramu. Pokud máte obavy, že se něco pokazilo, naše zákaznická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Proč bych si měl koupit Instagram Likes?

Počet Instagram likes není jen důležitý ukazatel – počet likes přímo ovlivňuje základní algoritmus Instagramu. Čím více likes a zapojení váš obsah má, tím více lidí oslovíte.

Nákup likes je jediným nejlepším způsobem, jak zvýšit svou přítomnost na sociálních sítích – získáte více uznání, více sledujících a nakonec i více konverzí.

Čím více lajků fotografie nebo video obdrží, tím vyšší je šance, že se dostane na stránku prozkoumání – otevře se vám tak cesta k milionům nových diváků.

Lajky slouží také jako sociální důkaz pro diváky, kteří váš obsah uvidí. Když má fotografie vysoký počet lajků, je pravděpodobnější, že se jí budou dále věnovat. Nákup lajků je dobrý způsob, jak tuto interakci katalyzovat – zvýšíte tak organické zapojení, kterého je váš obsah schopen po celou dobu své životnosti.

Podívejte se na naši novou službu –