11 tipů: Jak nejrychleji získat followers na Instagramu?

11 tipů: Jak nejrychleji získat followers na Instagramu?

11 tipů: Jak nejlrychleji získat followers na Instagramu?

ig12

11 tipů: Jak nejlrychleji získat followers na Instagramu? Je jedno kolik vám je let a dokonce je i jedno čím se na instagramu prezentujete. Spoustu sledujících, neboli followers, chce mít v konečném důsledku snad úplně každý. Jak je ale získat? Poradíme nejlepší techniky a vysvětlíme, čemu se vyhnout.

Tvořit obsah bez fanoušků nebo diváků je asi to nejvíce demotivační, co vás na Instagramu může potkat. Rozhodně si tedy nemyslete, že velká čísla sledujících jsou jen pro lidi, kteří se nedokážou chlubit ničím jiným. Zkrátka a jednoduše komunita k Instagramu patří a my víme, jak ji vybudovat.

Nákup Instagram followers je možnost

Pravděpodobně ani vás neminula možnost jednoduše si followery přikoupit. Má to ale několik úskalí. Zejména to, že sledování, která tímto získáte, pochází od fake účtů, za kterými samozřejmě nejsou žádní reální lidé. Tito sledující jsou opravdu jen a pouze čísla. Avšak čísla budí dojem.

Nástroje na podporu můžete najít zde

Pokud si chcete ověřit, zda Instagram účet sledují pravý lidé, udělejte si analýzu instagram účtu nebo se podívejte na databázi Instagram influenceřů a sledujte nejdůležitější metriku a tou je angažovanost. Pokud je účet aktivní a sledují ho reální lidé, míra angažovanosti by měla být vyšší než průměrná míra angažovanosti u daného počtu followerů. Pomůže vám k tomu následující tabulka z naší analýzy více než 10 milionů instagram profilů.

Jak získat reálné Instagram followers – sledující?

A jsme u hlavního tématu dnešního článku. Jak získat followers na Instagram? Rozhodli jsme se toto téma rozvést hned do jedenáctky zajímavých a hlavně funkčních tipů. Tady jsou:

 1. Vytvořte si vlastní hashtag a propagujte jej. Je super, že již máte vybraný hashtag #honzovykalhoty, nyní je potřeba dostat jej mezi lidi. Sdílejte ho na různých sociálních sítích, implementujte jej do své webové stránky a nezapomínejte například ani na podpisy v emailech.
 2. Přidávejte k příspěvkům kreativní hashtagy. Buďte vtipní, ironičtí, pobuřující, ale hlavně ne nudní.
 3. Sledujte populární a trendy hashtagy. Například #dnesnosim pro oděvnictví. Zkoušejte se do nich zapojit, abyste se dostali k většímu spektru lidí.
 4. Používejte BIO k nasměrování návštěvníků k vašemu nejkvalitnějšímu obsahu. Zajistíte si tak kvalitní reprezentaci u nových tváří.
 5. Pište kvalitní a informující popisky. Zkuste třeba i nějaký příběh, vyžadující interakce a sdílení.
 6. Zkuste spolupracovat s předními influencery vašeho okolí a „vnutit“ jim svůj obsah. To co se bude líbit jim, bude pravděpodobně zajímat i jejich diváky. Podívejte se na naši databázi Instagram influenceřů. Filtrovat je můžete pomocí více kritérii.
 1. Schovejte již nechtěné příspěvky, na kterých vás někdo označil. Provést tak můžete v „Edit Tags“ menu, kde máte možnost výběru a následného skrytí všech zmínek o vás.
 2. Vypněte si automatické přidávání fotografií, na kterých jste označeni. Předejdete tak možnému zjevení ne úplně chtěných obrázků. Nemusíte je pak ani pracně skrývat jako v tipu číslo 7.
 3. Vytvořte si vlastní, odlišný styl. Rozhodně nechcete jen zapadat mezi milióny dalších uživatelů, tudy cesta k úspěchu nevede. Zkuste svůj profil vyladit tak, aby si vaše příspěvky lidi jasně a za každých okolností přiřazovali k vám.
 4. Zaměřujte se na své okolí. Sledujte okolní akce, hashtagy a populární příspěvky a zkoušejte jich využít při vaší cestě na vrchol.
 5. Používejte výzvy k akcím a ukažte návštěvníkům, co mají s vašimi příspěvky dělat. Zkuste také vymyslet kreativní taktiku, jak je donutit ke sdílení vašeho obsahu.

Nástroje na podporu můžete najít zde

Toto bylo našich jedenáct tipů, které vám i bez investic zvládnou přitáhnout pozornost reálných lidí na Instagramu. Jdete do toho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *