Zajímavé tipy, jak získat více followers na Instagramu

Zajímavé tipy, jak získat více followers na Instagramu

Zajímavé tipy, jak získat více followers na Instagramu

ig design2

Láká vás rostoucí počet followers?

Chcete, aby byl váš Instagram místo, které navštíví denně stovky lidí? Pak jsme pro vás sepsali pár rad, jak toho dosáhnout.

1. Chcete více Instagram followers?

Rozdávejte „liky“ a komunikujte. Dejte ostatním vědět, že se vám líbí jejich profil, komentujte, zapojujte se do debat. Šance, že si vás všimnou ostatní a začnou vás sledovat, je velmi vysoká. Ve virtuálním instagramovém světě musíte být zkrátka vidět!

2. Oslovte svou cílovou skupinu.

 Používejte hashtagy, které se pojí k fotce, kterou chcete postovat. Označujte místa, kde se nacházíte. Obklopte se na Instagramu lidma, kteří mají stejný styl a zájem, jako vy. Utvořte si svou vlastní komunitu, a v té buďte co nejvíce aktivní. Nenechte bez odpovědi žádnou zprávu nebo reakci pod fotkou. Buďte zkrátka stále „po ruce a online“.

3. Vymyslete si svůj hashtag. 

A ten používejte u každé své fotky. Díky němu vás poté lidé snáz vyhledají a bude to zároveň vaše „značka“.

4. Na feedu také záleží. 

Zamyslete se nad tím, jak by měl váš feed působit jako celek. A tak k jednotlivým fotkám přistupujte. Nestačí pouze hezká fotka. Přemýšlejte nad svým účtem komplexně. Jako o celku, který bude bavit, inspirovat a lidi se k němu budou rádi vracet. Používejte jeden, maximálně dva, barevné filtry a ty aplikujte na každou vaši fotku. Získáte tak větší jednotnost.

5. Stories. 

Nezapomeňte ani na stories. Čím zábavnější, tím lepší. Využívejte nástroje stories, jako jsou ankety nebo otázky, které „donutí“ vaše followers komunikovat.

6. Highlights. 

Vše, co si budete chtít ze stories uchovat, zařaďte do highlights. Ty by měly mít svůj název, a měly by být rozdělené podle obsahu.

7. Buďte originální. 

Nesnažte se kopírovat kohokoliv jiného. Je to váš profil a vaše pravidla. To, co funguje někomu jinému, nemusí fungovat vám. Jedině originalitou a tím, že si nebudete na nic a nikoho hrát, můžete získat opravdové followers, kteří vám jen tak neutečou jinam. 

Podpořit Váš instagram účet můžete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *