Jak zjistím, kdo mě sleduje na Instagramu?

Jak zjistím, kdo mě sleduje na Instagramu?

Jak zjistím, kdo mě sleduje na Instagramu?

Dost dlouho jsem váhal, jestli tak trapně triviální tip vůbec napsat, ale poté co se to pořád objevuje ve vyhledávaných výrazech to prostě musím zkusit. Ta trivialita totiž spočívá v tom, že se prostě na vašem Instagramovém účtu podíváte na sledující a můžete si je všechny prohlédnout. Nic v tom není, Instagram dokonce (prozatím) umožňuje abyste se podívali na kompletní přehled těch, kdo vás sledují.

ZDE MŮŽETE KOUPIT SLEDUJÍCÍ PRO INSTAGRAM NEBO LIKES

Zádrhel hlavně hledejte v jiném tématu, tedy v obvyklém Jak zjistím kdo si prohlížel můj Instagram? Pozor ať nepřijdete o účet. Tady totiž tradičně platí, že nelze zjistit, kdo si váš účet prohlížel. A všechny aplikace na toto nabízené jsou podvod, většinou navíc nebezpečný podvod. Je to stejné jako s Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na Facebooku? a  Jak zjistím, kdo mě na Instagramu přestal sledovat?

Hodit se vám ještě bude Jak získat seznam všech sledujících a sledovaných na Instagramu? Možná si je prostě budete chtít „zazálohovat“, nebo s nim nějak pracovat.

Takže, pokud vám tenhle tip přišel podezřelé krátký, tak máte pravdu. Je to trochu experiment kvůli vyhledávání. A protože je krátký, tak nemá ani čáslo a vyšel jaksi zcela mimo pořadí. Pokud hledáte další tipy k Instagramu, tak klidně pokračujte do ‣ Návod pro Instagram

Jak zrušit sledování těch, kteří mě nenásledují na Instagramu

Jak nesledovat těm, kteří mě nenásledují Instagram

Po vytvoření účtu v Instagram Začali jste sledovat všechny své přátele a až po několika dnech jste si všimli, že počet lidí, které sledujete, je mnohem větší než počet těch, kteří vás sledují. Z toho jste zjistili, že existují uživatelé, kteří neoplatili sledování, a pokud čtete tuto příručku, shledávám, že to není nijak zvlášť dobré. Ve skutečnosti si opravdu myslím, že otázka, která vám už nějakou dobu bzučí v hlavě, zní: „Jak mohu přestat sledovat ty, kteří mě na Instagramu nesledují?“.

Hádal jsem? Jsou věci přesně takové? Vsadím se, že byste chtěli vědět, jestli vám mohu s touto operací pomoci. Ano, samozřejmě! Během tohoto tutoriálu nejprve vysvětlím, jak najít ty, kteří vás nesledují na Instagramu, pak vám ukážu kroky, jak postupovat, abyste odstranili následující z těch, kteří nereagují, pomocí oficiální aplikace sociální sítě bod robot, iOS a Windows. 10. Nakonec s vámi také promluvím o tom, jak využít aplikace Bezplatné služby třetích stran, které vám pomohou nesledovat nesledované lidi.

To znamená, že bych odložil rozhovor a jednal: pohodlně se posaďte, zvedněte svůj smartphone, pečlivě si přečtěte pokyny, které vám v následujících odstavcích poskytnu, a zkuste je uplatnit v praxi. Přeji vám dobré čtení a dobrou „práci“ nesledujících uživatelů, kteří vás nesledují na Instagramu!

  • Hledejte na Instagramu ty, kteří mě nenásledují
  • Přestaňte sledovat ty, kdo mě nenásledují na Instagramu
  • Aplikace k nalezení a zrušení sledování těch, kteří mě nenásledují na Instagramu

Hledejte na Instagramu ty, kteří mě nenásledují

Pokud chcete přestaňte sledovat osobu, která vás na Instagramu nenasleduje Můžete snadno jednat prostřednictvím aplikace pro sociální sítě pro mobilní telefony Android a iOS (ale také prostřednictvím aplikace Instagram pro Windows 10 nebo prostřednictvím webové verze sociální sítě), nejprve identifikujte, kdo nevrátí sledování. Jak to udělat? Hned vám to vysvětlím.

Chcete-li zjistit, kdo vás na Instagramu nesleduje, spusťte aplikaci dané sociální sítě kliknutím na její ikonu umístěnou na domovské obrazovce nebo v zásuvce smartphonu. Nyní se přihlaste pomocí údajů o svém účtu ( e-mail es heslo ) pro zobrazení hlavní obrazovky, tj. obrazovky se symbolem a kabina.

V tomto okamžiku klepněte na ikonu malý muž který se nachází v řádku nabídek vpravo dole, abyste viděli sekci svého profilu. Na další obrazovce klepněte na číslo odpovídající složení odběratelů a v textovém poli, které vidíte na obrazovce Najít následovníky … (v systému Android) nebo vyhledávání (v systému iOS) zadejte jméno uživatele, o kterém si myslíte, že vás přestal sledovat.

Pokud nelze zadané jméno najít, objeví se text Nebyli nalezeni žádní uživatelé, to znamená, že osoba, kterou hledáte, vás zastavila.

Stejný postup lze provést pomocí aplikace Instagram na Windows 10, zatímco pokud máte zájem o provedení tohoto typu vyhledávání pomocí webu sociální sítě, musíte se připojit ke své domovské stránce pomocí odkazu, který jsem uvedl výše, přihlásit se pomocí podrobností o svém účtu a poté stisknout ikonu s Symbol společnosti Dell malý muž vidíš výše.

Poté klikněte na počet sledujících, abyste viděli seznam všech lidí, kteří vás sledují. Web Instagram bohužel nemá vyhledávací modul následovníka, takže musíte ručně vyhledat uživatele, o kterém si myslíte, že vás již nesleduje, procházením zobrazené kontextové nabídky.

Přestaňte sledovat ty, kdo mě nenásledují na Instagramu

Pokud jste díky informacím, které jsem poskytl v předchozím odstavci, zjistili, že se vás osoba na Instagramu zastavila, můžete ji snadno zrušit pomocí oficiální aplikace sociální sítě pro Android, iOS nebo Windows 10.

Přestat sledovat osobu, která vás již na Instagramu nenasleduje (nesledovat, proto) musíte jít na jejich profilovou stránku. Jakmile se přihlásíte do Instagramu s podrobnostmi o svém účtu ( e-mail es heslo ), poté stiskněte ikonu se symbolem a zvětšovací sklo které najdete na spodním panelu sociální sítě, klepněte na textové pole nahoře a zadejte název tato osoba, abyste našli svůj profil.

Po dokončení stiskněte tlačítko se symbolem a malý muž a zaškrtnutí a v zobrazené kontextové nabídce klepněte na položku Už to neřídí.

Pokud dáváte přednost použijte Instagram z vašeho oficiálního webu se připojte k platformě po přihlášení pomocí podrobností o vašem účtu a poté použijte textové pole vyhledávání V horní části zadejte jméno uživatele, kterého chcete také odebrat.

Po zobrazení sekce profilu klikněte na ikonu se symbolem malý muž a zaškrtnutí, poté operaci potvrďte kliknutím na položku Už to neřídí umístěné v místní nabídce.

Aplikace k nalezení a zrušení sledování těch, kteří mě nenásledují

Pokud vás zajímá možnost použití analytického nástroje pro váš profil, abyste zjistili, kdo vás na Instagramu nenasleduje, přečtěte si pozorně následující kapitolu: Mluvím o aplikaci pro Android a iOS, která vám umožní získat seznam lidí, kteří tak neučiní oni vrátí sledování, aby přestal sledovat je.

Přehledy + (Android / iOS)

Zprávy + je bezplatná aplikace pro Android a iOS, kterou doporučujeme nainstalovat do zařízení, abyste mohli pokročilým způsobem spravovat svůj účet Instagram a sledovat lidi, kteří vás sledují, a těch, kteří vás nesledují.

Jedná se o bezplatnou aplikaci s možností přihlášení k odběru verze První, který začíná na 1.99 $ / měsíc. Předplatné se používá k získání dalších funkcí souvisejících s analýzou profilů, jako je seznam návštěvníků, a také k nabízení vícenásobné správy několika účtů současně.

Po stažení aplikace Zprávy + ve vašem zařízení, spusťte jej a přihlaste se pomocí svých pověření Instagramu ( e-mail es heslo ), stisknutím tlačítka Přihlaste se pomocí Instagramu. Poté počkejte, až se na hlavní obrazovce zobrazí průběh vašeho účtu.

Pokud chcete znát jména uživatelů, kteří vás již na Instagramu nesledují, klepněte na znění Uživatelé, kteří mě již nesledují, pro zobrazení pozdější obrazovky se seznamem všech lidí, kteří navrácení nevrátili.

V tomto okamžiku můžete prostřednictvím stejné sekce přestat sledovat uživatele, kteří vás již nesledují. Chcete-li to provést, klepněte na jméno osoby, klepněte na text Následoval už a potvrďte operaci stisknutím Už to neřídí.

Pokud chcete, můžete také zrušit sledování více lidí najednou; Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko Vybrat v souladu s redakcí Neplaceno uvidíte nahoře, dotkněte se lidí, kteří se chcete odhlásit, a stiskněte položku Už to neřídí umístěný dole. Operaci potvrďte stisknutím tlačítka Už ho neříkej.

Jiné aplikace

Kromě aplikace, o které jsem vám říkal v předchozí kapitole, existují i ​​další aplikace, pomocí kterých můžete zjistit, kdo vás již na Instagramu nesleduje a zrušit je.

  • Žádní sledující pro Instagram (Android): Je to bezplatná aplikace pro Android, která vám umožňuje spravovat váš účet Instagram, abyste viděli lidi, kteří vás nesledují, a přestali je sledovat (maximálně 15 lidí najednou). Je také k dispozici v placené verzi, která za cenu 4,99 EUR eliminuje reklamu a umožňuje sledovat maximálně 200 lidí současně. Také jsem vám řekl ve svém tutoriálu jak zjistit, kdo vás už na Instagramu nenasleduje.
  • Čistič IG (iOS): Jedná se o bezplatnou aplikaci pro iOS, která má velmi podobné funkce jako výše uvedená aplikace. Umožňuje zobrazit seznam lidí, které sledujete ( Následující ) a také ti, kteří vás sledují ( Následovníci ). Můžete jej použít k tomu, abyste zjistili, zda byla vaše kontrola vrácena, a pokud ne, přestat sledovat ty, kteří vás nesledují, pomocí funkcí integrovaných v aplikaci. Umožňuje vám provést maximálně 50 akcí, po kterých si musíte verzi zakoupit za za cenu 3,49 EUR. K dispozici je také verze Oblak, který stojí 5,49 € a zahrnuje možnost programování unfollow. Podrobněji jsem vám o tom řekl ve svém průvodci, jak někoho na Instagramu přestat sledovat.

Aplikace pro instagram, aby zjistila, kdo se odhlásil. Jak zjistit, kdo mě nesleduje na Instagramu

Když na Instagramu najdeme zajímavý profil, přihlásíme se k jeho odběru. Ale čas plyne, naše koníčky a cíle se mění, některá předplatná jsou irelevantní a my je mazáme. Ostatní uživatelé dělají totéž. Existuje také nevýhoda tohoto problému. Pokud propagujete v této sociální síti nebo se jen snažíte sdílet zajímavý obsah a přilákat co nejvíce podobně smýšlejících lidí, spusťte svůj profil. Analyzujete aktivitu publika: lajky, komentáře, předplatné. Věnujte pozornost nejdiskutovanějším tématům a reakci lidí na tento nebo ten příspěvek. A samozřejmě v průběhu práce vyvstává otázka: jak zjistit, kdo se odhlásil z vašeho účtu na Instagramu. Koneckonců je to také důležitý ukazatel pro analýzu cílového publika. Tato možnost je k dispozici všem uživatelům bez výjimky. Pokud máte zájem speciální osobaa znáte jeho přezdívku, můžete zkontrolovat, zda je u vás přihlášen nebo ne. Pokud se v záhlaví vašeho účtu nacházejí tlačítka „Napsat“ nebo „Přihlásit se k odběru“, znamená to, že vás osoba sleduje. Pokud je místo toho uvedeno „Přihlásit se k odběru“, pak to není váš čtenář. Seznam předplatných a předplatitelů je navíc kdykoli k dispozici na osobní stránce.

Můžete ručně vést záznamy, sledovat, jak se publikum zvětšuje nebo zmenšuje, kopírovat data do tabulka Excelu a studovat dynamiku. Pokud jde o osobní účet, který používáte ke komunikaci s přáteli a kolegy, nebude těžké najít „uprchlíka“. Speciální služby a programy Pokud máte více než 200–300 sledujících, je velmi obtížné sledovat předplatné a odhlášení bez pomoci. Ale najít dobrý program, který funguje, není snadné. Existují pro to důvody: správa neposkytuje uživatelům přístup k těmto informacím; služby a aplikace vyžadují přihlašovací jméno a heslo z účtu, což znamená, že jejich používání může být nebezpečné; pokud moderátoři sociální sítě sledují používání těchto programů, může být profil blokován. Jak vidíte, je to vážná věc. Mnoho služeb bylo uzavřeno, protože po aktualizaci Instagramu nemohou fungovat. Nyní existuje jen velmi málo softwarových produktů, které vám umožní zjistit, kdo odmítl přijímat zprávy z vaší stránky. Aplikace pro telefony Toto je podle mého názoru nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob, jak zjistit, kdo zrušil vaše předplatné. Aplikace prezentované v oficiálních obchodech Obchod Play minimálně u zařízení v Androidu a App Store pro iPhony jsou skenovány viry. Kromě toho existují informace o počtu stažení a uživatelských recenzích, podle kterých se můžete rozhodnout, zda program použijete. Následovníci – Nesledovatelé Je to jedna z populárních aplikací pro sledování předplatného a odhlášení. Přejděte do obchodu a nainstalujte jej do svého zařízení.

Přejeďte prstem po obrazovce a přepněte na kartu Nedávno nesledované.

Zde vidíte všechny nedávné uživatele, kteří opustili řady vašich sledujících. Jejich vyhledávání a účtování začne od chvíle, kdy je nástroj nainstalován. Kromě toho vám program umožňuje zobrazit: nereciproční předplatné, to znamená ti uživatelé, kterým jste předplaceni, ale nejsou na vás; vzájemní následovníci; všichni předplatitelé; „Duchové“ – ti čtenáři, kteří nezanechali jediný lajk nebo komentář; všechna vaše předplatná; poslední komentáře pod příspěvky. Další výhodou je, že můžete nejen prohlížet statistiky, ale také rychle se odhlásit ze stránek, které nepotřebujete. Follow Analyzer for Instagram – Friends Tracker Další dobré řešení. Nainstalujte jej v obchodě.

Tato aplikace má méně funkcí. Můžete vidět ty, kteří se k vám navzájem nepřihlásili, a ty, kteří odmítli přijímat vaše novinky.

Můžete také nastavit automatické lajky a hromadné odhlášení. Stejně jako první produkt, který jsme zkontrolovali, začne program zaznamenávat odhlášky od prvního použití. Existují i \u200b\u200bdalší podobná řešení pro mobilní telefony, například: Analyzátor následovníků Unfollowers pro Instagram a nesledující 2019 Zprávy + Sledujte stopu Poslední dvě aplikace jsou pro zařízení iOS. Jak zobrazit nepřihlášené uživatele z počítače Většina bezplatných online služeb, které vám dají vědět, kdo vás na Instagramu nesledoval, přestala fungovat. Většinou existují placené produkty, které poskytují služby a analytické nástroje. Na rozdíl od mobilní aplikace, v takových online službách neuvidíte, kdo přesně odhlásil, ale pouze počet předplatných a nepřihlášených uživatelů v dynamice. Tato čísla nejsou nutná k „péči“ o vaše přátele, ale k vyhodnocení práce stejných propagačních služeb a zájmu cílového publika o obsah, který zveřejňujete. Jedná se o obchodní řešení. Zde jsou některé oblíbené možnosti: Picalytics, Statusbrew. U těchto produktů je bezplatné zkušební období, během kterého můžete hodnotit kvalitu a efektivitu práce. Využijte tuto příležitost k nalezení nejlepší služby pro vaše účely. Závěr Pokud chcete vědět, kdo vás přesně odhlásil, nainstalujte si jednu z aplikací popsaných v tomto článku mobilní telefon… Chcete-li zjistit počet odhlášených a odběratelů na určité období, charakteristiky vašeho publika, získat údaje o jejich aktivitě, používat speciální online služby pro podvádění a analýzu indikátorů na Instagramu. Pokud máte nějaké dotazy, napište, pokusím se odpovědět. Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte dopisy s nejzajímavějšími a užitečné informace o vydělávání peněz a komunikaci na internetu. Všechno nejlepší, přátelé. Až do nových zajímavých příspěvků. Každý renomovaný bloger Instagramu chce získat co nejvíce lajků a sledujících. Zároveň je ale stejně důležité zachovat si ty, kteří si již váš účet předplatili. Pokud počet předplatitelů poklesne, pak si blogger pravděpodobně pomyslí: „Kdo ode mě odebral odběr?“ Existuje způsob, jak přesně zjistit, kdo opustil váš Instagram? Jak zjistit, kdo se odhlásil z Instagramu A i když je používání těchto programů nejjednodušší způsob, jak zjistit, kdo vás na Instagramu přesně nesledoval, mají tyto aplikace své vlastní problémy. Jde o to, že rozhraní Instagram API je poměrně přísné, pokud jde o omezení toho, co mohou neoficiální vývojáři dělat. Například ve všech těchto aplikacích uvidíte data až od chvíle, kdy byl program nainstalován a spuštěn. Od okamžiku, kdy ji nastavíte, začne sledovat všechny změny ve vašich účtech. Pokud vás však předplatitelé opustili ještě před instalací aplikace, nebudete o nich nic vědět. Navíc většina níže uvedených programů a služeb nefunguje s dvoufaktorovým ověřováním povoleným na Instagramu (což je povoleno pro velký počet uživatelů). Tyto aplikace nejsou autorizovány samotným Instagramem, což znamená, že ve vašem účtu je bezpečnostní díra. Hrozí vám riziko hackerství a ztráty dat, únosu a prodeje vašeho účtu někomu jinému za špatné účely a další podobná rizika. A nikdo nezaručuje, že tyto aplikace nikdy nepřestanou fungovat kdykoli. Instagram pravidelně bez varování mění své API nebo pravidla pro práci s ním. To již v minulosti vedlo k uzavření několika užitečných aplikací, včetně Unfollowgramu. Ale pro uživatele Instagramu to bylo považováno za jedno z nejlepších. Znáte-li potenciální nevýhody programů a jejich rizika, můžete je nadále používat k získávání informací o tom, kdo vás odhlásil z Instagramu. Samotná služba nenabízí žádný formální způsob kontroly svých předplatitelů. Majitel stránky může vidět, jak se mění počet jeho sledujících na Instagramu, ale zároveň nebude vědět, koho přesně přestal být zajímavý. Existuje však několik aplikací třetích stran, které vám umožní zjistit, kdo vás na Instagramu nesledoval. Tyto programy mohou sloužit jako sledovače pro předplatitele a odběratele, což autorovi účtu umožňuje přesně pochopit, kdo si myslí, že vaše příspěvky již nejsou zajímavé. Followmeter (Android, iOS) Z mnoha osvědčených aplikací pro analýzu nepřihlášených následovníků jednoznačně vyniká Followmeter. Proces instalace programu je stejně jednoduchý jako jeho rozhraní. Funkčnost aplikace je zcela zdarma, bez jakýchkoli konvencí a předpokladů. Program však začne sledovat váš účet až od okamžiku jeho instalace, takže nebude možné najít předplatitele, kteří odešli dříve. Na palubní desce se zobrazuje počet nepřihlášených nových odběratelů, které odebíráte, ale kteří nejsou přihlášeni k odběru a naopak, kteří jsou přihlášeni k odběru, ale nejste přihlášeni k odběru. Stačí kliknout na první záložku „Unfollowers“ a získat kompletní seznam lidí, pro které vás Instagram již nezajímá. Tento seznam zobrazuje jednotlivé účty a také to, zda jste k nim přihlášeni nebo ne. Kliknutím na položku se otevře tento účet Instagram, kde můžete uživateli odeslat zprávu nebo se od něj odhlásit. Followmeter má pokročilé funkce pro hledání přízraků (neaktivních a tajných), hlavních fanoušků a dalších. To však již vyžaduje zakoupení předplatného. Bezplatná verze aplikace žádným způsobem neomezuje základní vyhledávací funkce pro odhlášení. Program opět nefunguje s dvoufaktorovým ověřováním povoleným na Instagramu. Reports + (Android, iOS)

Tato aplikace je znatelně pomalejší než Followmeter, ale díky své bezpečnosti si zaslouží pozornost. Začíná také vést záznamy od chvíle, kdy je nainstalován, ale zároveň jsou všechna data uložena místně, aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Aplikace vás lépe upozorní, že vás někdo odhlásil. Poté můžete vstoupit přímo do programu a zjistit, kdo přesně opustil řady vašich následovníků Instagramu. Reports + vám umožňuje pracovat s více sledovacími účty u každého z předplatitelů. Podobně jako Followmeter má Reports + mnoho dalších funkcí, které budou k dispozici po zaplacení. Přímé ověřování předplatitelů je ale zcela zdarma. Další aplikace a služby, pomocí kterých můžete zjistit, kdo vás na Instagramu nesledoval Kromě již zmíněných Followmeter a Reports + existuje několik dalších bezplatných aplikací Instagram. Tyto programy také fungují dobře. Můžete snadno použít kterýkoli z nich, i když výše diskutované možnosti stále vypadají lépe. Je vysoce pravděpodobné, že jak Followmeter, tak Reports + budou držet krok se všemi změnami v Instagram API a pravidlech této služby. Následovníci a nesledovatelé pro Android Sledujte Cop pro Android Následovníci Tracker Pro pro iOS Sledovatelé sledují Instagram! pro iOS Unfollowers pro Instagram (iOS Social Bakers (stránky) Unfollowgram (web) Social Insight (web) Jak se odhlásit od lidí, kteří se odhlásili od vás Odhlášení je jedním z implikovaných principů sociální sítě… Nyní, když víte, kdo přesně přestal být vaším odběratelem, budete chtít na oplátku udělat totéž. A pokaždé, když obdržíte oznámení, se také můžete odhlásit z nepřátelského účtu. Ale co dělat s těmi, kteří se vám mohli odhlásit ještě před instalací aplikace? Rychlá a jednoduchá aplikace Cleaner pro Instagram vám s tím pomůže. Umožní vám zjistit, kdo vás odhlásil, a provést to v dávkovém režimu s několika účty najednou. Přihlaste se do Cleaneru pomocí svého účtu Instagram. Na kartě Odběratelé klikněte na Rychlý výběr→ Další rychlý výběr→ Vyberte nepředplatitele. Projděte si postup výběru účtů a nezapomeňte se z nich odhlásit. Kliknutím na libovolný účet jej zrušíte. Klikněte na ikonu blesku vpravo dole a poté vyberte Odhlásit odběr→ Začněte hned. Dejte Cleaneru pro Instagram čas na dokončení tohoto procesu. Změny se okamžitě objeví ve vašem účtu Instagram. Další složitý způsob, jak zjistit, kdo vás na Instagramu nesledoval Nainstalujte si kteroukoli z výše uvedených aplikací, například Unfollowers pro Instagram. Přejděte na web MagiMetrics a vytvořte si tam účet. Můžete také použít službu CrowdBabble. Přihlaste se a povolte službě analyzovat váš profil Instagramu. Exportujte svůj seznam sledovatelů do formátu CSV nebo Excel. Uložit a pojmenovat dnešní datum. Když vás aplikace (ze seznamu výše) informuje, že se od vás nový uživatel odhlásil, vraťte se do MagiMetrics a vygenerujte nový seznam sledujících. Porovnejte výsledný seznam se starým a identifikujte uživatele, kteří se od vás odhlásili. Poznámka: MagiMetrics shromažďuje zdarma pouze prvních 100 uživatelů a poté požádá o placené předplatné (100 USD měsíčně). CrowdBabble má skromnější chuť k jídlu – požaduje „pouze“ 30 $ za zprávu. Jedná se samozřejmě o nástroje spíše pro profesionály SMM než pro běžné uživatele. Ale pokud opravdu chcete … Jak přestat ztrácet stoupence Instagramu Přestat sledovat zpět je jen jedním z důvodů, proč někdo na Instagramu přestává být vaším sledovatelem. Pokud to nezní jako důvod a přemýšlíte, proč ztrácíte následovníky, lze identifikovat několik dalších možných faktorů. 1. Koupili jste předplatitele Je tak snadné uvěřit slibům těch, kteří zaručují tisíce nebo dokonce miliony předplatitelů jen za pár dolarů. Instagram odsuzuje takové manipulace s „mrtvými dušemi“, v důsledku čehož jsou mezi sledujícími i roboti a falešné účty. Služba tyto účty pravidelně maže, což může být důvodem pro znatelné snížení počtu vašich předplatitelů. Neměli byste se spoléhat na takové zvýšení popularity vašeho blogu, je to plýtvání penězi a vaši skuteční předplatitelé ve vás ztratí důvěru. 2. Máte zákaz stínu Pokusy oklamat ekosystém Instagramu mohou vést k překrytí vašeho účet stínový zákaz. To znamená, že aplikace pro vás bude fungovat dobře, ale Instagram vaše příspěvky záměrně skryje nebo jim dá nejnižší prioritu. Díky pochybnému zákazu může být veškerá propagace vašeho účtu nefunkční. Instagram zablokuje ty účty, které se snaží manipulovat se systémem získáváním sledujících nebo pomocí podvodů třetích stran. Není těžké najít aplikace a služby, které se vám budou automaticky líbit a zanechávat pozitivní komentáře nebo simulovat aktivitu jinými falešnými způsoby. Tomu by se mělo za každou cenu zabránit. Okamžitá popularita není tak důležitá jako pravděpodobné důsledky zákazu stínů. Pokud si myslíte, že je váš účet ohrožen, můžete zkontrolovat posledních deset příspěvků pomocí testu Triberr Instagram Shadowban. 4. Zveřejňujete příspěvky příliš často nebo příliš zřídka Pokud zveřejňujete příspěvky příliš často, odběratelé budou unaveni neustálým zobrazováním vašich fotografií. Bude to vypadat jako spam. Situace vypadá obzvláště kriticky u placených příspěvků nebo u některých značek. Na druhou stranu, pokud zveřejňujete příspěvky příliš zřídka, pak vaši odběratelé neuvidí zájem o takový účet. Je poměrně obtížné najít správnou rovnováhu, neexistuje žádné univerzální pravidlo ani doporučený počet příspěvků. To je přesně to, co budete muset zjistit z vlastní zkušenosti se svými předplatiteli. A výše uvedené aplikace mohou být užitečné k identifikaci těch, kteří se odhlásili, a dotazovat se na důvod tohoto rozhodnutí. Mezi odborníky na sociální média se stalo populární nové kritérium – frekvence opakování sekvence, tj. Zjišťování harmonogramu příspěvků, které můžete neustále udržovat. Dokonce i pár zpráv denně je dobré, pokud to dokážete pravidelně. 4. Děláte běžné chyby Instagramu Tři faktory popsané výše jsou hlavními důvody ztráty následovníků, ale existuje několik dalších důvodů, proč se lidé od vás chtějí odhlásit. Například: zveřejňování témat, která nesouvisí s vaší značkou; publikování kontroverzních témat, která sdílejí názory lidí; ticho v reakci na komentáře v příspěvcích; příspěvek bez správných hashtagů nebo špatných titulů; zveřejňování fotografií nízké kvality nebo bez řádných úprav. Kromě toho existuje několik dalších věcí, kterým se na Instagramu musíte vyhnout. Když na Instagramu ztratíte sledovatele, aplikace vám neřekne, o koho šlo, ani kdy se to stalo. Není to moc dobré, že? Naštěstí máte alespoň několik dobrých řešení třetích stran. Hlavním způsobem, jak zjistit, kdo vás na Instagramu odhlásil, je ručně sledovat počítadlo sledovatelů a poté zkontrolovat seznam „Sledovaných“ předplatných od ostatních uživatelů a zjistit, zda vás sledují nebo ne. Samozřejmě je to velmi dlouhá a nepraktická práce – zvláště když máte mnoho předplatitelů a jejich počet se pravidelně mění. Pokud si všimnete, že počet odběratelů se začal snižovat a nevíte, kdo předplatné zrušil a z jakého důvodu, existují způsoby, jak to sledovat ke konkrétnímu uživateli, který se rozhodl vás opustit. Pokud zjistíte, kdo zrušil vaše předplatné, můžete ho také kontaktovat, chatovat a možná ho přivést zpět do svých řad. Bohužel to nemůžete provést pouze pomocí aplikace Instagram. Tady jsou tři různé aplikace třetích stran, které se připojují k vašemu účtu Instagram a mohou sledovat a přesně vám říci, kdo stiskl tlačítko pro odhlášení. Zrušit sledování Nejjednodušší nástroj, jak zjistit, kdo vás na Instagramu nesledoval, je služba vytvořená právě pro to. Říká se tomu Unfollowgram. Vše, co musíte udělat, je povolit připojení k vašemu účtu a okamžitě zjistíte, kdo předplatné zrušil. Po připojení vašeho účtu Instagram vás služba Unfollowgram požádá o adresu e-mailem a přejde na vlastní obrazovku s provozními pokyny. Aplikace okamžitě začne sledovat každého, kdo se odhlásí, vše, co musíte udělat, je přihlásit se do aplikace nebo kliknout na tlačítko Zkontrolovat v pravém horním rohu a získat nejnovější statistiky. Nahoře je také nabídka, kde můžete získat informace o vzájemném předplatném. Kromě zobrazení všech těch, kteří se odhlásili, můžete také zjistit, kteří z vašich předplatitelů se vám nepřihlásili k odběru a kdo jste se nepřihlásili k odběru. Unfollowgram není aplikace, ke službě lze přistupovat pouze z běžné sítě, ale web je optimalizován pro mobilní zařízení, takže nemusíte pokaždé chodit na běžný počítač, abyste jen zkontrolovali, kdo zrušil vaše předplatné. InstaFollow InstaFollow je aplikace pro iOS, kterou si můžete nainstalovat do svého mobilní zařízení a připojte se ke svému účtu Instagram. Používá se hlavně k monitorování a analýze statistik předplatitelů pro uživatele, mediální a reklamní firmy. Když použijete InstaFollow k vyhledání nových lidí, které budete sledovat, a získáte si předplatitele, například prostřednictvím S4S, zobrazí se vám na hlavní kartě přehled statistik předplatného, \u200b\u200bvčetně nových sledujících, ztracených sledujících, předplatitelů, kteří vás nesledovali, předplatitelů koho jste nepřihlásili k odběru, a odběratele, které jste zablokovali. Pokud vyberete možnost „Nesledovat mě“, zobrazí se podrobný seznam uživatelských jmen a dokonce i tlačítko předplatného pro každé z nich, pokud se rozhodnete je přihlásit k odběru a pokusíte se získat předplatné na oplátku. A přesto, pokud jste někoho zablokovali a chcete jej odblokovat, bude to v aplikaci docela snadné. Statusbrew Statusbrew je špičkový nástroj pro optimalizaci sociálních médií, který můžete zdarma používat v sítích Instagram, Facebook, Twitter a dalších. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat si bezplatný účet a dát nástroju oprávnění k připojení k vašemu Instagramu, abyste zjistili, kteří uživatelé deaktivovali jejich předplatné. Po registraci a připojení k vašemu účtu se zobrazí hlavní obrazovka. Vyberte kartu Publikum, nachází se v poli s tlačítkem Instagram a vaší profilovou fotografií. Na další obrazovce uvidíte panel vlevo. Vybrat předmět Nový nesledující a uvidíte, kdo zakázal předplatné. Možná jste si všimli, že když jste požadovali upgrade na prémiovou verzi, nic se vám nezobrazilo. Váš bezplatný účet bohužel obsahuje pouze základní funkce pro optimalizaci sociálních médií a prohlížení lidí, kteří vás sledují na Instagramu, není jedním z nich. Pokud se rozhodnete nainstalovat aktualizaci, rychle zjistíte, že jednou z nejpohodlnějších věcí na tomto nástroji je schopnost získat okamžitá oznámení na e-mail, když někdo vypne předplatné. Ale pouze pokud chcete platit za prémiovou verzi. Oznámení lze konfigurovat v nabídce nastavení přístup k vašim nastavením, v levém podokně vyberte Předvolby, přejděte na kartu předplatnéa vyberte si měsíční tarif, který vám vyhovuje. Co dělat, když zjistíte, kdo zrušil vaše předplatné? Když pomocí jedné z výše uvedených metod zjistíte, kdo vás odhlásil, je na vás, abyste se rozhodli, zda se pokusíte předplatitele vrátit, nebo jim odpustíte a zapomenete. Pokud se rozhodnete předplatitele vrátit, budete muset trávit čas a energii „lajkováním“ jejich příspěvků, komentářů a případně i jejich předplatného. Pro podniky je obvykle velmi důležitá retence předplatitelů a zákazníků. Chcete-li zjistit, jak můžete zvýšit počet sledujících na Instagramu, podívejte se. Chcete-li zjistit, kdo se odhlásil z Instagramu, můžete použít několik služeb, které sledují počet předplatitelů. Dostupné možnosti jsou prezentovány oficiálními aplikacemi v Play Market a prostředky webové analýzy. Metoda 1: mobilní aplikace Katalog mobilních služeb a služeb nabízí funkce s upozorněním: uživateli se zobrazí zpráva, že odběratel odhlásil. Populární aplikace pro zjištění, kdo se odhlásil z Instagramu, je: „Kdo se odhlásil z Instagramu.“ K nastavení práce potřebujete: Najděte na Play Market, nainstalujte. Přejděte do aplikace a zadejte své uživatelské jméno a heslo. Počkejte na oznámení o odběratelích. Mezi funkce programu patří: odhlášení od TOP-10 uživatelů a jednotlivých pozic, prohlížení statistik, nastavení oznámení. Ukazuje, kdo přesně opustil stránku – profil odhlášeného uživatele. Statistiky se zobrazí poté, co se první uživatel odhlásí. Program nezobrazuje uživatele, kteří dříve odstranili. Druhou aplikací jsou Unfollowers. Stejně jako v minulosti: přihlaste se a přejděte na kartu sběru dat. Informace jsou prezentovány také podle země, počtu neaktivních uživatelů, robotů. Nenašli jste odpověď? Připravíme dotaz a odpověď vám zašleme e-mailem Silná podpora účtu Instagram Chcete-li zobrazit nejnovější sledovatele, otevřete sekci „Nedávní sledovatelé“. Program rozdá účty, které v poslední době opustily řady předplatitelů, zatímco byla aplikace nainstalována. Instagram umožňuje svým uživatelům přihlásit se k odběru stránek ostatních členů sítě, aby mohli sledovat svou práci a včas dostávat tematické informace, které zveřejňují ve svých účtech. Pokud tedy zveřejníte zajímavý obsah, počítadlo vašich následovníků poroste. Často se stává, že uživatel zaznamená negativní trend na počítadle odběratelů. To znamená pouze to, že se někteří uživatelé odhlásili ze stránky, což nepochybně snižuje její popularitu na Insta. Pro ty, kteří propagují komerční účet, propagují služby nebo zboží, je užitečné vidět odhlášky na Instagramu a analyzovat situaci. V tomto příspěvku vám řekneme, jak zjistit, kdo se odhlásil z Instagramu pomocí aplikací třetích stran a online služeb. Způsoby, jak zjistit, kdo odhlásil odběr na Instagramu Bohužel je nemožné získat informace o tom, kdo se odhlásil z Instagramu, pomocí standardní funkce aplikace. Kvůli spravedlnosti je třeba poznamenat, že pokud je na seznamu vašich následovníků jen několik lidí a znáte je všechny, nebude těžké zjistit, kdo odešel, ale pokud jich je více než jeden sto (nebo tisíc) předplatitelů, pak budete muset použít zdroje třetích stran. Chování instagramového publika můžete zkontrolovat pomocí: online služby; aplikace pro smartphony. Online zdroje se pohodlně používají z počítače (můžete také použít smartphone, který zadáte pomocí prohlížeče gadgetu). Aplikace vám umožňují používat jejich funkce přímo z vašeho mobilního zařízení. Je důležité to pochopitže všechny (bez výjimky) online zdroje, aplikace, software, které vám umožní sledovat ty, kteří se odhlásili z Insta, budou vyžadovat zadání hesla a přihlášení a v některých případech e-mailovou adresu z vašeho profilu Instagram. Díky důvěryhodnosti služeb a programů s registračními údaji vystavujete svůj účet nebezpečí hackerství a krádeže! Téměř všechny služby a nástroje, které umožňují sledování chování publika, umožňují provádět rozsáhlá odhlášení, například od nerecipročních nebo nedávno vyřazených z kategorie vašich následovníků. Taková aktivita může vést k překročení limitů akcí a může být potrestána správou Insta dočasným zablokováním stránky. Online služby pro sledování uprchlíků V souvislosti s poptávkou po analýze faktorů chování sledujících následovníků se v síti objevilo mnoho zdrojů, které vám umožňují rychle a „bez jakýchkoli rozruchů“ sledovat (je-li to nutné) odhlásit se od vašich následovníků, kteří odebrali ze seznamu , nereciproční atd. Donedávna byl unfollowgram oblíbeným zdrojem v tomto segmentu. Bohužel dočasně zastavila svoji činnost, i když vyzve registrované uživatele, aby „drželi prst na tepu“ a pravidelně kontrolovali příchozí zprávy ohledně zahájení činnosti. Analogem tohoto zdroje je dnes web statusbrew.com, který umožňuje sledovat chování publika nejen na Insta, ale také na jiných populárních sociálních sítích. sítí. Princip práce se službou (a dalšími podobnými) je jednoduchý: vstupujeme na web; registrace; zadáváme data z našeho účtu insta; dostaneme analytiku, Je důležité zjistit, kdo se odhlásil z vaší stránky na Instagramu, ale až od okamžiku registrace na webu. Kdokoli to udělal dříve, je nemožné, protože služba shromažďuje databázi speciálně pro váš profil a sleduje všechny změny. Sledování těch, kteří odešli do důchodu, pomocí mobilní aplikace Pokud je vaším hlavním nástrojem pro práci na Insta smartphone, můžete na Instagramu odhlásit odběr pomocí jedné ze stovek nástrojů, které jsou „pečlivě“ prezentovány v obchodech s aplikacemi pro operační systém vaše mobilní zařízení. Jednou z nejžádanějších aplikací je Instafollow. Nástroj si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat v App Store (pro iPhone) nebo Play Market

Postup práce s programem je následující: Po instalaci do smartphonu se přihlaste k nástroji pomocí registračních údajů ze svého účtu Insta. Tento software bude nezávisle analyzovat aktivitu vašich následovníků. Jak se odhlásit od někoho na Instagramu? Pokud se rozhodnete přestat sledovat práci jednoho (nebo všech!) Uživatele ze seznamu vašich předplatných, můžete se od něj odhlásit, a to jak v mobilní, tak ve webové verzi aplikace Instagram. Algoritmus akcí je téměř totožný. K tomu potřebujete: přihlásit se do Instagramu; přejděte do svého profilu, klikněte na příslušnou ikonu; přejděte do sekce „Předplatné“; vyhledejte požadovaný účet; klikněte na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ napravo od avatara; potvrďte akce.

Můžete to ještě usnadnit: přejděte na stránku uživatele, u kterého se chcete odhlásit; přejděte do sekce „Předplatné“; klikněte na „Zrušit odběr“. Všechno! Pro ty, kterým to nestačí, máme materiál. Jak odebrat předplatitele K dnešnímu dni můžete odebrat pouze odběratele z uzavřený profila dokonce ani ne všechny. Zbytek se musí uspokojit s možností blokování následovníka. Ze smartphonu to můžete provést následovně: otevřete aplikaci Instagram; zadejte svůj profil; otevřete sekci „Odběratelé“; vybrat uživatele; kliknutím na tlačítko „tři tečky“ otevřete další nabídku; vyberte „blokovat uživatele“;

akci potvrďte. Na závěr V tomto článku jsme vás naučili, jak zjistit, kdo se odhlásil z Instagramu. Funkčnost aplikace neumožňuje sledování „uprchlíků“. Musíte použít možnosti online zdrojů nebo specializovaných nástrojů pro smartphone. Hlavní věcí je nezapomenout na bezpečnost při přenosu registračních údajů z vašeho Instagramu do softwaru třetích stran. Používejte pouze důvěryhodné služby a programy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *