Khaby Lame: 10 faktů o hvězdě TikToku

Khaby Lame: 10 faktů o hvězdě TikToku

Khaby Lame: 10 faktů o hvězdě TikToku

Populární osobnost TikToku a Instagramu se spojila s hvězdami, jako je Zlatan Ibrahimovic a Weston McKennie.

V jednoduchosti je štěstí. Pokud jste viděli některou z prací Khabyho Lameho, mohli byste říct, že to je motto, které jeho obsah dovedlo tam, kde je dnes.

Přebírá videa s příliš komplikovanými úkoly s přímočařejším přístupem pro potěšení svých diváků.

Během několika let se Khaby Lame dočkal obratu v životě a spolupráce s více než několika slavnými fotbalisty. Kdo to tedy je? GOAL se podívá na čisté jmění Khabyho Lameho a na hráče, se kterými spolupracoval.

Khaby Lame: 11 faktů o hvězdě TikToku
Khaby Lame: 11 faktů o hvězdě TikToku

V roce 2020, kdy pandemie převrátila svět naruby, byl propuštěn 20letý dělník z italské továrny. O 12 měsíců později stejný mladík nasbíral na sociálních sítích přes 200 milionů sledujících a byl druhým nejsledovanějším tvůrcem na TikToku. V roce 2022 se stal tváří značky Hugo Boss, přejmenované na „Boss“, spolu se supermodelkou Kendall Jenner.

To vše, aniž by řekl jediné slovo.

<<Koupit Tiktok Followers můžete zde>>

<<Koupit TikTok Likes můžete zde>>

<<Koupit TikTok views můžete zde>>

Mnozí viděli jeho mimiku a ikonická gesta rukou. Kdo je ale ve skutečnosti Khaby Lame a jaké jsou jeho plány mimo sociální sítě?

Během tří dnů strávených v Miláně s Khaby a jeho týmem si člověk udělá obrázek o tom, o koho jde. Díky jeho příběhům, minulosti a nové cestě, kterou má před sebou, můžeme vidět, jak Evropa dohání Ameriku a jak ekonomika vášně drasticky mění vedení v budoucnosti práce a paradigma toho, jak lidé žijí a postupují.

Jak získat více sledujících na TikToku

Khaby je součástí Iron Corporation, talentové agentury se sídlem v centru Milána. Po příjezdu se otevřou dřevěné dveře do bytu, který sdílí Khaby, jeho manažer a jejich nejbližší tým.

Khaby Chromý tváří v tvář na Duomo v centru Milána
Khaby Lame pro Hugo Boss na náměstí Duomo v srdci Milána MARTINA RATTÀ
Z továren na světovou scénu
„Dny se tu prolínají. Pondělí nebo sobota, na tom nezáleží.“ Khaby říká italsky. Na hlavě má řemínek z animé a dřevěnou hůl, kterou právě nahrál své nejnovější video na TikTok. „Momentálně se učím anglicky, baví mě to a učím se rychle,“ říká, zatímco si ho prohlížíme.

Khabane „Khaby“ Lame se narodil v roce 2000 v Senegalu a ve věku jednoho roku se přestěhoval do malého města Chivasso v severní Itálii. Sám o sobě říká, že je to „obyčejný kluk“, který má rád nejen fotbal a animé, ale také baví své okolí. Protože se v Itálii rychle šířila pandemie, byl Khaby propuštěn, vrátil se domů a přátelé a rodina mu důrazně doporučili, aby si našel novou práci.

Seznam nejsledovanějších účtů na TikToku

„Právě začala pandemie a já se nudil, měl jsem spoustu volného času, tak jsem začal natáčet videa na TikToku,“ říká se smíchem Khaby.

Typické Khabyho video lze popsat jako satirickou reakci na příliš komplikované „life hacky“ nebo řešení (ne)běžných životních problémů.

Nejrychleji rostoucí účet na TikToku na světě
Během tří dnů s Khaby v Miláně se počet jeho sledujících na TikToku zvýšil o více než 1 000 000 a na Instagramu o 300 000. Rychlá matematika ukazuje, že měsíční nárůst se pohybuje v řádech milionů. Jeho účet je nejrychleji rostoucím účtem na TikToku na světě a jediným větším tvůrcem je Charli d’Amelio se 137 miliony sledujících. V současné době je Khaby na 134 milionech.

Zjistěte, kolik má Khaby let, jaké má čisté jmění a další informace.

<<Koupit Tiktok Followers můžete zde>>

<<Koupit TikTok Likes můžete zde>>

<<Koupit TikTok views můžete zde>>

fakta

1. Khaby Lame věk: Kolik mu je let?

Kolik je Khabymu let?
Khaby má 22 let. Narodil se 9. března 2000.

Jak získat více sledujících na TikToku

2. Khaby Lame výška: Jak je vysoký?

Jak vysoký je Khaby?
Khaby měří 180 cm. I když na videích působí daleko více vysoký.

3. Jaké je znamení zvěrokruhu Khaby Lame?

Khaby má narozeniny 9. března, což z něj dělá Rybu. Pro Ryby je typická velkorysost, kreativita a přehnaná emocionalita.

4. Jaké je skutečné jméno Khaby Lame?

Věřte tomu nebo ne, ale skutečné jméno není Khaby. Jeho celé jméno je ve skutečnosti Khabane Lame.

5. Odkud Khaby Lame pochází?

Khaby je italsko-senegalského původu. Podle BroBible se Khaby narodil v africkém Senegalu. Poté se přestěhoval do Chivassa v Itálii.

6. Jaké je čisté jmění Khabyho Lameho?

Čisté jmění Khaby Lame se podle serveru news.com.au odhaduje na 1,3 až 2,7 milionu dolarů (970 tisíc až 2 miliony liber) v roce 2022. Svého výdělku dosáhl prostřednictvím sponzoringu, podpory a fondu tvůrce TikTok.

Je však těžké si být touto částkou zcela jistý a odhady na internetu se pohybují dokonce až na úrovni 5 milionů dolarů (3,7 milionu Kč).

V ekonomicky náročném období pro mnoho lidí na celém světě využil Khaby Lame příležitostí, které se mu naskytly na TikToku, a to v době, kdy miliony lidí trčely doma, měly volný čas a s největší pravděpodobností i chytrý telefon v ruce.

Je třeba poznamenat, že odhad, který uvedl server news.com.au, byl proveden v době, kdy měl Khaby Lame na TikToku 22,5 milionu sledujících. Toto číslo se nyní podstatně zvýšilo a s tím se dá očekávat, že se zvýšil i jeho příjem.

7. Je Khaby Chromý muslim?

Khaby se narodil do zbožné muslimské rodiny v Senegalu a stále vyznává islám. V rozhovoru pro italskou zpravodajskou stanici Khaby řekl: „Ano, jsem muslim, praktikující muslim, nevím, co jiného říct.“

8. Je Khaby Lame na TikToku?

Samozřejmě, že Khaby je na TikToku! Právě tam se proslavil. Pravděpodobně jsi ho viděl na svém FYPu více než několikrát. Khaby se stal nesmírně populárním díky rozesílání zdánlivě „užitečných“ životních rad. V současné době ho na této platformě sleduje 134,2 milionu lidí. Najdete ho na @khaby.lame.

9. Kolik sledujících na TikToku má Khaby Lame?

V březnu 2022 měl Khaby Lame 133,4 milionu sledujících na TikToku, 71,5 milionu na Instagramu a necelý milion na Facebooku. To znamená, že se mohl pochlubit celkovým počtem 185,9 milionu sledujících na sociálních sítích.

Je druhou nejsledovanější osobou na TikToku a nemá daleko k prvnímu místu, které v současné době zaujímá Charli D’amelio, který měl v době psaní článku 137,2 milionu sledujících.

10. Je Khaby Lame na Instagramu?

Ano! Khaby je na Instagramu a od března 2022 ho sleduje 72,2 milionu lidí. Najdete ho na @khaby00.

<<Koupit Tiktok Followers můžete zde>>

<<Koupit TikTok Likes můžete zde>>

<<Koupit TikTok views můžete zde>>

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *