Koupit Instagram followers a likes?

Koupit Instagram followers a likes?

Koupit Instagram followers a likes?

Zjistěte, kde lidé kupují Instagram followers a likes, zda to pomáhá zapojení a co může Instagram udělat, pokud vás přistihne.

Chcete rozšířit svůj účet na Instagramu? Někteří uživatelé si kupují instagram followers a likes na Instagramu. Jaká jsou však rizika a stojí to za potenciální výhru? V tomto příspěvku se podíváme na výhody a nevýhody nákupu Instagram followers a likes na Instagramu.

Výhody nákupu instagram followers a likes?

Na první pohled jsou čísla působivá.

Řekněme, že někdo vyhledá na Instagramu komika a uvidí dva účty. Jeden komik má něco přes 200 sledujících a druhý přes 200 000 sledujících.

Bez dalšího zkoumání by se dalo předpokládat, že druhý komik přilákal větší publikum, protože je vtipnější než ten první.

Totéž platí pro angažovanost. Pokud byste prošli infografiku se stovkami lajků a desítkami komentářů, možná byste se zastavili a zjistili, proč je tak populární.

Existují i další dobré důvody, proč si na Instagramu koupit followers a likes.

Nákup zapojení (lajků a komentářů) pro nový příspěvek může pomoci tomu, aby se zobrazil na kartě Prozkoumat u příslušných uživatelů Instagramu.

Může také zvýšit šance vašeho příspěvku na to, že se stane nejlepším příspěvkem pro hashtag, který sleduje hodně lidí.

Obojí by vám pomohlo dostat váš obsah na Instagramu před nové publikum. Na kartě Explore se dokonce vedle vašeho profilu zobrazí odkaz na sledování, aby vás mohli sledovat noví lidé.

Proto by nákup angažovanosti za skvělý příspěvek se správnými hashtagy mohl vést také k nárůstu organických sledujících.

Výhodou bývala funkce Swipe Up ve Stories, která umožňuje přidávat odkazy. Byla k dispozici pouze uživatelům Instagramu, kteří byli ověřeni nebo měli 10 000 sledujících pro svůj firemní účet.

Nyní však může odkazy ve Stories sdílet každý.

Nevýhody nákupu instagram followers a likes na Instagramu?

Pokud se vás to netýká, zde je několik dalších nevýhod placeného zapojení.

Ti druzí sice mají čísla sledovanosti, ale v komentářích k příspěvkům u nich obvykle neprobíhá žádná smysluplná diskuze.

Váš účet sice odstraněn být nemusí, ale “sledující”, které jste si zakoupili, ano. Během čistky kvůli neautentické aktivitě mohou zmizet i zaplacené lajky a komentáře. (Spíše se to nestává)

Kde koupit instagram followers a likes?

Níže jsou uveden příklad, kde si můžete koupit instagram followers a likes.

Důležité: Dbejte na bezpečnost svého účtu. Pokud nakupujete sledovatele a lajky, nakupujte u společností, které nepotřebují vaše přihlašovací údaje ani heslo. Měli byste být schopni poskytnout uživatelské jméno svého profilu nebo odkaz na svůj příspěvek a služba by měla být schopna podle toho poslat instagram followers a likes.

www.kupfollowers.cz

Kupfollowers.cz nabízí Instagram služby:

A to vysoce kvalitní účty, které vás sledují, mají fotografie. Stejně tak likes a další služby pro různé sociální sítě. Lze si poradí i s individuálním požadavkem třeba pro sociální síť nebo službu, kterou u nich v obchodě nenajdete.

Jak organicky zvýšit počet Instagram followers a angažovanost?

Pokud chcete zvýšit počet sledujících, lajků a komentářů přirozenou cestou, zde je několik tipů, které by vám měly pomoci dosáhnout vašich cílů zdarma.

Vytvářejte silný vizuální obsah. Zveřejňujte fotografie ve vysokém rozlišení nebo profesionální grafiku vytvořenou pomocí nástrojů, jako je Adobe Illustrator nebo Canva.


Pište přesvědčivé popisky. První větu v popisku příspěvku považujte za háček, který rozhoduje o tom, zda kliknou na další a budou číst dál.


Na konci popisku nebo v prvním komentáři k příspěvku uveďte až 30 relevantních hashtagů. Kromě použití nástrojů pro průzkum hashtagů navštivte hashtag na Instagramu a zjistěte, kolik lidí ho sleduje a jaký typ obsahu se objevuje v top příspěvcích.


Lajkujte a komentujte top příspěvky u hashtagů, které používáte nejčastěji. Když se zapojíte do komunity Instagramu, přilákáte sledující, kteří se skutečně zabývají vaším obsahem.


Příspěvky a reporty, které zveřejňujete na svém profilu, propagujte také ve svých příbězích.

Propagujte svůj účet na Instagramu křížem na svých dalších účtech na sociálních sítích, aby se do vašeho obsahu na Instagramu zapojili i fanoušci z jiných sítí.


Zveřejněte odkaz na svůj obsah na Instagramu na ostatních sociálních sítích, abyste zvýšili angažovanost u každého nového příspěvku.


Sdílejte své uživatelské jméno Instagramu na vizitkách
, v e-mailových zpravodajích, rozhovorech a podcastech.

Přidejte odkaz na svůj profil na Instagramu na své webové stránky, kde propagujete své další profily na sociálních sítích. Může to být záhlaví, zápatí, stránka o webu nebo stránka s kontakty.

Jistě, je možné zvýšit počet svých sledujících na Instagramu nákupem lajků.

Stejně jako u všech aspektů digitálního marketingu je však velkým přínosem autenticita.

Investovat čas do budování organických sledujících může přinést velké dividendy na několik let dopředu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *