Průvodce jak získat sledující na Instagramu

Průvodce jak získat sledující na Instagramu

Průvodce jak získat sledující na Instagramu

Průvodce jak získat sledující na Instagramu. Založili jste si na Instagramu svůj vlastní účet, jenže počet followers vám naskakuje velmi pomalu? Proces získávání fanoušků je velmi zdlouhavý. Spousta lidí vám možná poradí, abyste se obrnili trpělivostí. Ovšem jenom to nestačí. Vyzkoušejte následující triky jak získat sledující na Instagramu, díky kterým vašemu instagramovému profilu naroste fanouškovská základna mnohem rychleji.

ig18

Noví sledující na Instagramu: Jak je získat?

Ať už chcete prostřednictvím Instagramu vydělávat, nebo pouze propagovat své názory či předvádět druhým své zážitky, je důležité mít dostatečný počet followers. Jak tedy získat sledující na Instagramu bez toho, abyste za ně museli platit?

1. Uvědomte se, že získání nových fanoušků je dřina

Získání sledujících na Instagramu je velmi náročné. Abyste je nabrali přirozenou cestou, bude vás to stát velké úsilí a spoustu času. Přirození sledující (tj. organičtí followers) však následně budou na vašem profilu mnohem aktivnější než nakoupení followers.

2. Vaše jméno na Instagramu je jako klíčové slovo

Získat sledující na Instagramu vám pomůže už vaše  @username neboli uživatelské jméno. Dobře si jej promyslete, protože jde o vaše nejdůležitější klíčové slovo, podle kterého si vás mohou lidé na Instagramu vyhledat.

3. Zaměřte se na kvalitní obsah svého Instagramu

Abyste přirozenou cestou nabrali co nejvíce fanoušků, dbejte na to, abyste svůj instagramový profil plnili opravdu kvalitním obsahem. Zaměřte se na fotky a text, jejichž autory jste jenom vy. Buďte originální a rozhodně nic od nikoho nekopírujte.

Před sdílením svého příspěvku navíc vyplňte v systému všechna příslušná políčka. Ať už jde o popisky, hashtagy nebo lokalitu.

4. Na Instagramu se prezentujte určitým typem obsahu

Abyste získali sledující na Instagramu, není od věci, když se na svém instagramovém profilu zaměříte na určité téma obsahu. Tohoto tématu se držte a neodbíhejte od něj. Stane se vaším poznávacím znamením.

5. Hashtagy berte jako nutný základ

Nejúčinnějším způsobem jak na Instagramu získat nové sledující jsou bezesporu hashtagy. Jde o formu klíčových slov bez háčků a čárek, která byste měli připojit ke každému svému příspěvku. Právě na základě hashtagu si vás mohou lidé na Instagramu velmi snadno vyhledat.

Hashtagy, které musí obsahovat křížek, přitom pište nejen v češtině, ale také v angličtině. Každý hashtag přitom musí tematicky souviset s vaším příspěvkem. Např. #praguerestaurant #czechfood  #dobrouchut #veproknedlozelo atd.

6. Navažte spolupráci s dalšími Instagramery

I když máte na Instagramu profil sami za sebe, navažte spolupráci i s dalšími bloggery. Více organických sledujících získáte na Instagramu díky tomu, když budete na své profily navzájem odkazovat.

7. Komentujte a lajkujte cizí profily

Buďte vidět nejen na svém instagramovém účtu. K tomu, abyste měli více sledujících, buďte aktivní na celém Instagramu. Komentuje a lajkujte proto také cizí profily, ostatní si vás díky tomu všimnou a zpravidla vás začnou také sledovat.

Můžete si také přečíst 5 tipů jak jednodušeji zvýšit počet sledujících

Sledující a likes můžete zakoupit zde >>>

Další nástroje na podporu Instagramu najdete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *