10 tipů, jak zvýšit sledující na Instagramu

10 tipů, jak zvýšit sledující na Instagramu

10 tipů, jak zvýšit sledující na Instagramu v roce 2022

jak zvýšit sledující na Instagramu


Instagram se stal základem přítomnosti mnoha značek na sociálních sítích. Nejenže přivádí ziskovou návštěvnost k cílovým stránkám, ale také zvyšuje konverze a vytváří zajímavou komunitu. V důsledku toho tyto výhody podněcují firmy ke zvyšování počtu sledujících na této platformě.

Pokud vaše přítomnost na Instagramu uvadá, je načase zlepšit své strategie a začít získávat skutečné a organické uživatele. Čím více sledujících máte, tím větší máte šanci na navázání kontaktu se sledujícími a vytvoření jedinečných zážitků.

Mějte na paměti, že neexistuje žádný návod krok za krokem; některé pokyny vám však mohou umožnit oslovit širší publikum a získat další sledující.

Níže uvádíme dvanáct způsobů, jak zvýšit počet svých sledujících na Instagramu.

Zlepšete svůj účet na Instagramu


Než začnete hledat způsoby, jak zvýšit počet sledujících na Instagramu, je jednou z nejdůležitějších věcí zajistit optimalizaci vašeho účtu. Přistupujte k životopisu své firmy na Instagramu jako k “domovské stránce” svých webových stránek.

most instagram followers 1 1

Bez životopisů, popisků k obrázkům nebo správně navrženého uživatelského jména či profilového obrázku bude váš profil divákům připadat nudný a nezajímavý. Na Instagramu tvoří váš životopis a profilový obrázek základ image vaší značky.

Vzhledem k tomu, že odkaz na biografii je jediným místem, odkud lze návštěvníky Instagramu přesunout na vaše webové stránky, je optimalizace profilu klíčová a je prvním krokem.

Plánujte příspěvky na Instagramu s předstihem


Přestože byl algoritmus Instagramu upraven, stále umožňuje lidem zobrazovat oblíbený obsah a vhodně zveřejňovat příspěvky pro zvýšení jejich viditelnosti.

Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak může vaše firma zvýšit viditelnost své značky. Můžete například využít nejnovější nástroje pro strategické plánování obsahu.

Když naplánujete obsah předem, všichni členové týmu mohou efektivněji zobrazovat plány a kampaně. Vždy je vhodné plánovat obsah s předstihem a používat nástroje Instagramu pro plánování. Je to nejlepší způsob, jak se spojit se svými sledujícími a udržet průběžné a konzistentní šíření obsahu současně.

Používejte klíčová slova pro zvýšení počtu sledujících


Než někdo začne sledovat váš účet, musí najít váš profil. To však může být problém, protože většinu obsahu na Instagramu nelze snadno vyhledat; jméno a uživatelské jméno jsou dvě zásadní pole ve výsledcích vyhledávání a stojí za to na ně pamatovat.

d106e77ba963206e072e8c75d51fc1c0

Využijte název své značky nebo použijte jeho variantu, kterou by lidé mohli při hledání vaší společnosti vyhledávat. Vaše uživatelské jméno by mělo sloužit jako handle Instagramu. Doporučuje se používat konzistentní handle na Instagramu a dalších platformách sociálních médií, což uživatelům usnadní vyhledání vašeho profilu.

Jména mohou být individuálnější a musí mít minimálně 30 znaků. Vyplňování klíčových slov není ideální, i když by mohlo být přínosné zahrnout do pole “jméno” nejrelevantnější klíčová slova, abyste zvýšili své šance při vyhledávání.

Spolupracujte se zastánci značky při sdílení vašeho obsahu


Pokud se snažíte přijít na to, jak zvýšit počet svých sledujících na Instagramu, musíte pochopit, proč jsou vaši sledující důležití. Čím více se počet vašich sledujících zvýší (i když organicky), tím významnější počet potenciálních kupujících a zákazníků přilákáte.

Je nezbytné být aktivní na svém osobním Instagramu i na dalších platformách. Často nejlepší metodou, jak povzbudit sledující, aby se připojili k vašemu účtu, je dát o sobě vědět a ukázat se.

Zvažte možnost sponzorování obsahu vytvořeného uživateli, aby byla vaše značka viditelná ve feedech vašich zákazníků. Můžete také pořádat soutěže na Instagramu, abyste podpořili jméno své značky a oslovili větší publikum.

Pravidelným zveřejňováním příspěvků zvýšíte počet sledujících na Instagramu


Chcete-li zvýšit počet sledujících na Instagramu, můžete zveřejňovat příspěvky přibližně čtyřikrát týdně; doporučujeme však zveřejňovat příspěvky minimálně jednou denně. Podniky, které zavedou pravidelnost při zveřejňování příspěvků na Instagramu, pravděpodobně získají nejvýraznější výsledky. Značky, které zveřejňují příspěvky pravidelně, zvyšují počet sledujících na Instagramu rychleji než ty, které zveřejňují příspěvky méně často.

Prostřednictvím algoritmické časové osy Instagramu je nezbytné udržovat konzistenci, aby si vašich příspěvků někdo všiml. Pokud jsou vaše příspěvky pravidelně sdíleny a získávají působivý počet reakcí, algoritmus pravděpodobně zobrazí váš obsah na horních pozicích v kanálech vašich sledujících.

Kvalita obsahu je samozřejmě ještě důležitější než jeho objem. Dbejte na to, abyste vytvářeli obsah, který bude u vašeho publika rezonovat. Častější publikování nevede automaticky k vyšší míře zapojení, zejména pokud je kvalita nízká.

Používejte nejlepší nástroje pro úpravu a fotografování


Na Instagramu záleží na kvalitě příspěvků. Sledující na Twitteru jsou možná ochotni přehlédnout některé nekvalitní a nevkusné tweety, ale špatné fotografie na Instagramu mohou poškodit počet vašich sledujících a angažovanost zákazníků.

Naštěstí nemusíte studovat ani absolvovat fotografické kurzy, abyste mohli efektivně upravovat fotografie. Nové sledující můžete úspěšně nalákat zveřejňováním přesvědčivých a živých snímků upravených pomocí aplikace Photoshop nebo Lightroom.

Využití relevantních hashtagů pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu


Vzhledem k tomu, že text v příspěvcích na Instagramu není možné vyhledávat, budete se muset spolehnout na vhodné hashtagy, které se objeví ve vyhledávání. Promyšleně použité hashtagy jsou chytrou metodou, jak obejít omezení vyhledávání a získat sledující.
Začlenění relevantních hashtagů může uživatelům pomoci najít vaše příspěvky tak, že hashtag vyberou z jiného příspěvku nebo ho jednoduše vyhledají. Lidé, kteří používají Instagram, mohou také sledovat konkrétní hashtagy, což znamená, že se váš obsah může zobrazovat ve feedech uživatelů, kteří se k vašemu účtu ještě nepřipojili.
V rámci příspěvku na Instagramu je možné uvést až 30 hashtagů; obecně je však lepší používat kvalitu než kvantitu. Zkuste experimentovat a zjistit, jaký počet a typ hashtagů je pro váš konkrétní účet nejlepší použít.

instagram tips for photographers 1

Vytvoření ohromující mřížky Instagramu pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu
Může to znít jako zbytečná funkce, o které je třeba diskutovat, přesto je to zásadní faktor při zvyšování počtu sledujících. Vaše mřížka Instagramu musí obsahovat kvalitní a vizuálně atraktivní obsah.
Pokud nový návštěvník najde váš profil, měl by ho váš obsah nalákat, aby se dozvěděl více. Tato touha dozvědět se více je motivuje ke kliknutí na tlačítko Sledovat a dokonce je přesvědčí, aby navštívili vaše webové stránky mimo Instagram.

Vytvářejte přesvědčivé, rozšířené popisky s výrazným textem


Ačkoli je Instagram online platformou zaměřenou na vizuální stránku, psaní silných popisků na Instagramu je zásadní pro zajištění většího zapojení a širšího dosahu. Oba aspekty jsou pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu klíčové.
Využijte úvodní slova, která vyvolají u uživatelů snahu klepnout a dozvědět se více. Nejdůležitější slova by měla být na začátku titulku. Pokud je delší než 125 znaků, uživatelé budou muset stisknout tlačítko “více”, aby se zobrazili celí, což často vyžaduje přesvědčování prostřednictvím robustních a přesvědčivých úvodních popisků.

Vyhledávání a zapojování influencerů


Najděte nejvlivnější lidi ve svém oboru nebo odvětví a sledujte je. Věnujte pozornost obsahu, který sdílejí, a jejich komentářům v reakci na něj. Zapojte se do těchto diskusí a začněte budovat síť.
Ti, kteří tyto účty sledují a účastní se jich, jsou pravděpodobně také vaším cílovým publikem, a pokud budete reagovat na jejich komentáře a diskuse, můžete získat nové a aktivní sledující.

Závěr


Popularita sociálních médií mezi masami stále roste, takže podniky všech velikostí musí využívat výše uvedené strategie, aby posílily svou online přítomnost a zvýšily počet svých sledujících na Instagramu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se marketingu na sociálních sítích, můžete je komentovat níže v sekci komentářů a zahájit diskusi.

followers instagram
kup followers
[koupit followers]
koupit followers
instagram followers cz
[kup followers recenze]
nákup followers
instamount recenze
jak koupit followers na instagramu
jak získat like na instagramu
[nákup followers]
jak si koupit followers
kupování followerů
koupit instagram followers
jak si koupit followers na instagramu
nakup followers instagram
kde koupit followers
nakup sledujicich na instagramu
kupfollowers
kup like instagram
ako kupit followerov na instagrame
ako kupit followerov
koupit followers na instagram
kupovani sledujicich
kupit followerov na instagrame
kupit followerov
kde koupit followers na instagramu
kup like
kup follow
jak mit vice lajku na instagramu
kup followers instagram
jak koupit followers
followers na instagram
ako si kupit followerov na instagrame
sledující na instagramu koupit
koupit followers instagram
koupit instagram likes
nákup likes
koupit sledující pro instagram
koupit tiktok likes
koupit followers pro instagram
kupfollowers.cz
koupit likes
kup sledující
[koupit sledující na instagramu]
koupit sledující na instagramu
jak koupit sledující na instagramu
jak koupit sledujici na instagramu
kup followers recenze
like na instagramu
koupit followers na instagramu
jak si koupit sledující na instagramu
jak zvýšit dosah na instagramu 2021
koupit like na instagramu
instagram sledující koupit
koupit sledující
koupit sledujici
koupeni followerů na instagramu
nákup sledujících na instagramu
kupa followerov
koupit instagram sledující
followers na insta
koupit sledující instagram
kupa followerov na instagrame
kup instagram sledující
chci koupit followers
jak koupit instagram sledující
jak koupit followers a instagram
kupit like na instagram
likes na instagramu
aplikace na vydělávání peněz na instagramu
jak získat followers na tiktok
instagram followers sk
jak se stát influencerem
jak zvýšit dosah na instagramu
jak zvysit dosah na instagramu
lajky na instagramu
instagram lajky
jak si koupit followers na tiktoku
koupit tiktok followers
koupit instagram lajky
jak koupit followers na tiktoku
jak získat spolupráci na instagramu
tiktok sledující
jak se stát influencerem na instagramu
jak zvýšit počet sledujících na instagramu
sledujici instagram
cz sk followers
jak získat followers
instagram sledující
instagram sledujici
počet sledujících na instagramu
sledujici na ig
followers na instagramu
ako ziskat followerov na instagram
stovkomat instagram followers
jak získat followers na instagramu
jak vydělat peníze na instagramu
jak ziskat followers na instagramu
jak vydělávat peníze na instagramu
peníze za sledování na instagramu
jak získat followery
jak mit vice follow na instagramu
jak získat více followers na instagramu
jak získat sledující na instagramu
jak získat více sledujících na instagramu
instagram jak ziskat sledujici
jak ziskat sledujici na instagramu
sledujici
jak získat více followerů na instagramu
jak získat instagram sledující
jak vydělávat na instagramu
sledující na instagramu
vydělávání na instagramu
sledující na ig
jak mít víc sledujících na instagramu
jak získat followery na instagramu
jak mit vic sledujicich na instagramu
jak ziskat instagram followers
instagram jak získat followers
instagram followers zdarma
followers na instagramu zdarma
sledující
followers tiktok
tiktok followers
followers
aplikace na followers zdarma
instagram likes
instagram likes zdarma
instagram followers
spolupráce se značkami
instagram statistiky profilu
instagram buy likes
jak na instagram
aplikace na vydelavani penez
likes
follower
likes for instagram
ig followers
buy instagram likes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *