10 triků, jak získat více sledujících na Instagramu

10 triků, jak získat více sledujících na Instagramu

10 triků, jak získat více sledujících na Instagramu

Sledující můžete zakoupit zde >> zvyšte svůj dosah okamžitě

jak získat více sledujících na Instagramu
jak získat více sledujících na Instagramu


Existuje spousta tipů a triků, jak se na Instagramu zviditelnit. Zde jsou některé z nejlepších.

Osoba držící telefon na Instagramu
Pro to, abyste na sebe na Instagramu upozornili, můžete udělat spoustu věcí, ať už jde o používání dokonalých hashtagů nebo zapojení se do komunity Instagramu, ale není důvod se u toho zastavovat.

Existuje spousta dalších způsobů, jak zvýšit počet lajků a sledujících! Zde je několik tipů, které můžete vyzkoušet…

1. Poskytněte skutečnou hodnotu


Pokud jde o budování publika, existuje jedno jednoduché pravidlo. Vzdělávejte nebo bavte. Lidé by měli mít důvod sledovat váš účet.

Pokud už nejste celebrita, nemusí vaše sledující zajímat, co máte k večeři nebo kde trávíte víkend. Dělat ze svého účtu na Instagramu něco o sobě, aniž byste poskytli nějakou skutečnou hodnotu, je spolehlivý způsob, jak ztratit sledující.

Frame 1481 2
jak získat více sledujících na Instagramu

Osoba píšící na tabuli.
Místo toho se zaměřte na zveřejňování vysoce kvalitního obsahu, který vaše sledující přiměje přestat scrollovat a zapojit se do vaší komunikace. Podělte se na Instagramu o své znalosti. Pokud se zabýváte financemi, poučte lidi o tom, jak by mohli lépe hospodařit se svými penězi. Pokud se zabýváte fitness, podělte se o nejlepší tipy, pokud jde o hubnutí nebo budování svalů.

Znalosti však nejsou jediné, které zvýší počet dosažených účtů. Mezi relevantní nápady na obsah mohou patřit inspirativní citáty, fotografie nebo umělecká díla, nebo dokonce memy.

2. Vytvořte komunitu


Již v minulosti jsme navrhovali, abyste se připojili ke komunitě, ale dalším přístupem je vytvořit si komunitu sami. Bude to vyžadovat trochu tvrdé práce, ale může to z uživatelů Instagramu udělat angažované sledující.

Pokud se snažíte vytvořit komunitu na Instagramu, musíte najít společný základ – důvod, proč se lidé budou na váš účet vracet. Pokud provozujete firemní účet, přimějte ostatní uživatele, aby prostřednictvím vašeho účtu posílali obsah ke sdílení.

Chcete-li vytvořit svou komunitu, jednou z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat, je navázat kontakt s ostatními uživateli. Důsledně komentujte, lajkujte a reagujte na komentáře a vždy hledejte další podobně smýšlející lidi, které můžete sledovat. Jakmile si vytvoříte komunitu, můžete přemýšlet o využití Instagramu k vydělávání peněz.

3. Experimentujte s radami ze studií Instagramu


Existuje spousta výzkumů o tom, co, kdy a jak zveřejňovat na Instagramu. Experimentujte a zjistěte, co vám vyhovuje. Mějte na paměti, že některé výzkumy si vlastně protiřečí, takže je to opravdu otázka testování každého z nich.

Podle studie jsou nejoblíbenějšími barvami Éterická modř, Růžový úsvit, Zlatá sklizeň a Hlubiny oceánu. Studie také zjistila, že trendové barvy jsou ovlivněny fotografiemi z cest a obrázky s modrou barvou jako dominantní získávají o 24 procent více lajků než červené obrázky.
Ruka s globusem.

Instagram followers
jak získat více sledujících na Instagramu


Existuje spousta návodů, kdy je nejlepší zveřejňovat příspěvky. Studie z roku 2021 doporučuje zveřejňovat příspěvky brzy ráno (od 3 do 6 hodin) a večer (od 19 do 23 hodin) a u důležitých příspěvků se držet všedních dnů.
Čím více lajků získáte, tím větší je pravděpodobnost, že skončíte mezi nejlepšími příspěvky pro zvolené hashtagy. Což znamená větší expozici.

4. Používejte správné hashtagy


Pokud hashtagy nepoužíváte nebo jim při zveřejňování příspěvků nevěnujete příliš velkou pozornost, přicházíte o možnost získat více skutečných sledujících. Hashtagy jsou skvělé pro filtrování a třídění obsahu Instagramu.

V současné době Instagram umožňuje uvést až 30 hashtagů u běžného příspěvku a 10 hashtagů při zveřejňování příběhu. Neměli byste však své popisky zaplavovat irelevantními hashtagy. Například #love a #instagood jsou dva nejoblíbenější hashtagy, takže při jejich použití se váš obsah ztratí ve velkém davu.

Místo toho se zaměřte na konkrétnější hashtagy. Přečtěte si, jak používat hashtagy pro události, firmy, příčiny apod.

5. Analyzujte své statistiky


Poté, co vyzkoušíte všechny tyto různé metody, udělejte krok zpět a zjistěte, co funguje a co ne. Existuje několik slušných nástrojů pro analýzu Instagramu, pomocí kterých můžete sledovat, které z vašich obrázků si vedou nejlépe. Podívejte se na časy zveřejnění, typy fotografií a vaše popisky, abyste lépe pochopili, co vede k úspěšnému obrázku na Instagramu.

Jak získat followers na Instagramu
jak získat více sledujících na Instagramu

Přepněte svůj účet na Instagramu na profil Business nebo Creator a získáte přístup k bezplatné analytice Instagramu. Přejděte do Nastavení > Přepnout na profil Business/Creator a Instagram vás provede kroky, které zahrnují připojení k vašemu účtu na Facebooku (a stránce, pokud ji máte). Získáte analýzu svých příběhů, příspěvků a dalších tlačítek pro výzvy k akci.
Celkově vám účet Business nebo Creator pomůže lépe porozumět vašim sledujícím.

6. Označujte na svých fotografiích další lidi


Existuje mnoho důvodů, proč na svých fotografiích označovat jiné lidi: oni (nebo jejich produkty) jsou ve vašem záběru. Pokud jste navštívili živou akci, označte organizátory pořadu nebo baviče. Tento trik rozhodně používejte střídmě.

Nespamujte ostatní uživatele. Označujte je jen tehdy, když se jich obrázek skutečně týká, a neoznačujte stále stejné uživatele.

7. Označujte své fotografie zeměpisnými značkami


Přidání polohy k fotografiím je skvělý způsob, jak na sebe upozornit v rámci místní komunity. Při nahrávání obrázku můžete přidat polohu fotografie. Fotografie můžete označit místem, i když se tam nenacházíte, nebo vytvořit jedinečné geotagy. Při vytváření geotagů myslete na publikum a na to, kde by byl obsah relevantnější.

Vyhledávání

8. Zúčastněte se převzetí Instagramu


Hledání příležitostí pro hostující příspěvky může být dobrým způsobem, jak získat větší publicitu. Tato zkušenost, známá jako Instagram takeover, která může trvat jeden nebo několik dní, může být přínosná pro obě strany. Jak tedy tyto příležitosti najít?

Nejlepší způsob, jak si zajistit převzetí účtu na Instagramu, je najít účty, které je již hostují, a oslovit je s nabídkou, proč byste měli dostat šanci převzít jejich účet. Mezi tipy Dany Nicole, která tuto metodu vyzkoušela, patří např:

Jak získat více sledujících na Instagramu?

Vyberte si účet, který obsahuje obsah z vašeho oboru.
Ve svém návrhu vysvětlete, proč se pro jejich značku hodíte, jak bude vaše převzetí vypadat a co z toho mohou jejich sledující získat.
Pokuste se zapojit do komunikace se sledujícími účtu tím, že v titulcích zveřejníte otázky. Díky tomu, že se s nimi zapojíte, je pravděpodobnější, že budou chtít sledovat váš osobní účet, aby od vás mohli vidět více.

Na druhou stranu můžete sami uspořádat převzetí účtu na Instagramu. Pokud se vám podaří přimět k převzetí vašeho účtu nějakého známého uživatele, určitě převzetí oznámí svým vlastním sledujícím.

9. Nezapomeňte na svůj bio


I když se nepochybně soustředíte na zveřejňované fotografie, a to z dobrého důvodu, nezapomeňte vytvořit silné instagramové bio. Zahrňte do něj informace, díky kterým si vás vaši sledující spojí. Máte k dispozici pouze 150 znaků, tak si na nich dejte záležet. Vyberte si jeden nebo maximálně dva hashtagy, které do bio zahrnete, abyste se zobrazovali ve výsledcích vyhledávání.

A nezapomeňte rozumně používat odkaz na webové stránky. Protože Instagram neumožňuje sdílet klikací odkazy v popiscích fotografií, je to jediné místo, kde můžete propagovat svůj externí obsah.

Příklad biografie na IG.

Jak získat více sledujících na Instagramu?

10. Přemýšlejte mimo aplikaci


I když je důležité zaměřit se na to, co můžete dělat v aplikaci Instagram, měli byste také přemýšlet o tom, kde můžete svůj účet propagovat křížem. Zahrňte odkazy na svůj účet na Instagramu do životopisů na jiných sociálních sítích, a pokud je to možné, své účty skutečně propojte.

Přejděte do Nastavení > Propojené účty a propojte svůj účet Instagram s Facebookem, Twitterem, Tumblr a dalšími. Když zveřejníte obrázek na Instagramu, můžete pak tyto obrázky automaticky sdílet i jinde. Propojení účtu Instagram s Facebookem také upozorní vaše přátele na Facebooku, čímž se trochu více zviditelníte.

Jak získat více sledujících na Instagramu?

E-mail je dalším účinným nástrojem, který je třeba zvážit pro propagaci účtu Instagram: pouhým umístěním odkazu na účet Instagram do podpisu e-mailu pravděpodobně získáte několik dalších sledujících, kteří se budou pravděpodobněji angažovat. Pokud máte osobní newsletter, který rozesíláte odběratelům, uveďte odkaz i tam.

Vybudujte si publikum na IG


Než se stanete influencerem na sociálních sítích, musíte si vybudovat značku a komunitu. Získávání většího počtu sledujících a zapojování se do jejich aktivit je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout. A nyní máte dostatek know-how, jak získat více skutečných sledujících na Instagramu!

Jak získat více sledujících na Instagramu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *