Jak získat 10 tisíc sledujících na Instagramu

Jak získat 10 tisíc sledujících na Instagramu

Jak získat 10 tisíc sledujících na Instagramu?

Dnes Vám ukáži ultimatní strategii jak získat 10 tisíc sledujících za 6 týdnů.

photo 1

1. Vyberte si téma.

photo2

V ideálním případě chcete zveřejňovat věci, které vás zajímají, ale nemusí tomu tak být vždy. Nejúspěšnější účty na Instagramu mají zastřešující téma svých příspěvků, například komedie, životní styl, móda atd. Lidé častěji vyhledávají účty s tématy, která se týkají jejich osobních zájmů, a když budete mít téma svých příspěvků, bude váš účet důvěryhodnější, což povede k většímu počtu sledujících!

Nemluvě o tom, že pokud jsou příspěvky v souladu s vaším tématem nebo tématem, přispívá to k estetice vaší stránky na Instagramu a zvyšuje její atraktivitu pro potenciální sledující. Můžete mít více účtů pro více témat – v jednu chvíli jsem měl spuštěných asi 5-6 různých účtů na Instagramu současně – buď ve velkém, nebo doma, že?

2. Založte si profil

Věřte mi, že toto je nejtěžší část. Ve skutečnosti jsem celou tuhle záležitost s Instagramem odkládal celé měsíce jen proto, že jsem nemohl vymyslet dobré uživatelské jméno. Pokud se vám podaří vymyslet chytlavé uživatelské jméno bez čísel a symbolů, gratulujeme, už jste v polovině cesty!

Jakmile si vytvoříte účet, nezapomeňte do svého profilu přidat krátký, ale vtipný životopis s příslušnou uživatelskou fotografií. Můžete také přidat vlastní hashtag pro svůj účet, aby každý zájemce okamžitě viděl, co jste zveřejnili.

3. Socializujte se.

Naštěstí je to málokdy tak bolestivé jako komunikace se skutečnými lidmi v reálném životě. Socializace na Instagramu je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat sledující. Líbí se vám fotografie vašich přátel (nebo dokonce náhodných lidí na vašem kanálu prozkoumávání), protože to je rychlý a snadný způsob, jak získat povědomí o vašem účtu.

Přejděte do hashtagů, abyste našli účty a příspěvky podobné tomu vašemu, a lajkujte celou řadu příspěvků. Některé značky si dokonce nastaví automatickou odpověď, která to zautomatizuje. Ujistěte se, že sledujete také spoustu relevantních účtů. Například pro RSLW jsem přešel na stránku Artforthesick, protože zveřejňují podobné obrázky, a sledoval jsem je.

Nebo nemusíte čekat na swipe up a můžete koupit 10k sledujících rovnou zde >>

Pokud je jejich stránka soukromá, můžete použít soukromý prohlížeč instagramu. Ten automaticky ovlivní příspěvky ve vašem kanálu Explore (kvůli algoritmům Instagramu) a usnadní vám vyhledávání podobných účtů. A hádejte co? Hromadným sledováním sledujících tohoto účtu jste si již vytvořili seznam uživatelů, kteří se zajímají o téma (nebo podobné téma) vašeho účtu.

Nakonec najděte hashtagy jako #L4L #like4like #follow4follow atd. a začněte s recipročním procesem. Většina uživatelů bude váš účet také lajkovat a sledovat. Nezapomeňte také komentovat příspěvky ostatních, aby si vašeho účtu někdo všiml. Nebudu lhát, je těžké vymyslet jedinečný komentář pokaždé, když chcete s někým novým komunikovat.

Mně se stalo, že když jsem začínal, vlastně jsem jen zkopíroval a vložil dva stejné komentáře – nikdo nic netušil. Dokonce můžete komentovat jen pomocí emoji:

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

mobile

4. Občas musíte podvádět (dalo by se říct)

Chci říct, že někdy se zdá, že ani vaše největší úsilí nepřinese dostatek sledujících a zapojení na váš účet. Pokud máte štěstí, zkuste vklouznout do DM (v instagramovém žargonu “zprávy”) nějaké instagramové “celebrity” a požádejte ji o shoutout. Shoutout je rychlý způsob, jak získat sledující tím, že jiný účet ve svém příspěvku zmíní ten váš. Není to podvod, jako kupování aktivních sledujících Instagramu, ve skutečnosti je to strategie.

Nebo nemusíte čekat na swipe up a můžete koupit 10k sledujících rovnou zde >>

Jakmile získáte na Instagramu značný počet sledujících, zjistíte, že vás ostatní uživatelé mohou požádat (nebo vám dokonce zaplatit) také o shoutout. Některé z nejúspěšnějších účtů na Instagramu se tam dnes dostaly jen díky tomu, že dělaly shoutouty pro ostatní a dostávaly je na oplátku.

5. Kolik už je příliš?

Těžko říct. Náhodné rozvrhy zveřejňování příspěvků nepřitahují tolik sledujících, protože lidé chtějí, aby jejich příspěvky na sociálních sítích byly spolehlivé. Chtějí mít možnost pravidelně nacházet nové příspěvky na Instagramu a nehledat staré informace. Vždyť nikdo nemá rád ten pocit, když prochází svůj kanál na Instagramu a narazí na staré příspěvky. Lidé neustále vyhledávají nové informace a čerstvý obsah.

Váš účet je skutečně tak dobrý, jak často na něm zveřejňujete příspěvky. Snažte se o 3-5 příspěvků denně. Pokud jich bude příliš mnoho, hrozí, že zahltíte kanály svých sledujících. Příliš málo a váš účet se může snadno stát bezvýznamným.

6. Prime time na sociálních sítích?

Záleží na demografické struktuře vašich sledujících, ale nejvhodnější doba pro zveřejnění může být ráno a večer. Pomocí aplikací, jako je Iconosquare, můžete zjistit, jaké jsou hlavní rozvrhy zveřejňování příspěvků podle denní doby, kdy má váš účet největší návštěvnost nebo aktivitu.

Já jsem zjistil, že nejvíce mých sledujících je aktivních ráno (mezi 8. a 11. hodinou) a pak večer (někde mezi 17. a 22. hodinou). Zde je příklad:

photo4

7. Vše o těch #Hashtazích

Existuje tenká hranice mezi tím, abyste vypadali zoufale, a tím, aby vaše příspěvky přitáhly pozornost možných sledujících. Všichni známe jednoho základního přítele, který své příspěvky bombarduje odstavcem (často irelevantních) hashtagů. Dobrou strategií na Instagramu je zkusit to namíchat s několika pravidelně trendovými tagy (zkuste tuto stránku) a jedinečnými hashtagy, které nemusí mít tolik příspěvků.

Nezapomeňte, že tagy by měly být k tématu. Obrázky s nesouvisejícími hashtagy vypadají jen jako spam, jako například tento:

8. Věnujte čas svému obsahu:

photo5

Možná je to zřejmé, ale nikdo nebude věnovat pozornost tisícímu příspěvku o šálku kávy na svém kanálu. Vypěstování kreativního a jedinečného pojetí i toho nejotřepanějšího tématu nakonec přinese vašemu účtu na Instagramu potřebnou pozornost a sledovanost. Klíčem k úspěchu je, aby příspěvky byly relativní, inspirativní, vtipné nebo všechny výše uvedené.

Dobrý obsah by měl být schopen vyvolat v publiku nějakou emoci. Abyste takový obsah našli, budete možná muset často strávit spoustu času procházením kanálů. Ale nezoufejte, mnoho úspěšných účtů na Instagramu s takzvaným “originálním obsahem” jej ve skutečnosti jen přeposílá z webů, jako je Tumblr nebo Pinterest.

9. Komunikujte se svými sledujícími

photo6

Jakmile se propracujete k tomu, co každý den zveřejňujete, měli byste reagovat na komentáře. Lidé budou s větší pravděpodobností dál sledovat někoho, u koho mají pocit, že ho znají, i když je to pro vás všechno pracovní. Pokud je mezi sledujícími někdo, kdo neustále lajkuje nebo komentuje, domluvit se na vzájemném pokřiku je rozhodně správná cesta. Pokračujte v práci s úhlem osobní interakce pro přilákání a udržení sledujících!

Doufejme, že vám některé z těchto tipů pomohou exponenciálně zvýšit počet lajků a sledujících na vašem účtu na Instagramu. Brzy budete mít plné ruce práce s lajkováním fotografií, komunikací s rostoucím seznamem sledujících a pořizováním dalších fotografií pro svůj účet. Sakra, možná se z toho dokonce stane práce na plný úvazek! Bavte se při zavádění tohoto hacku pro růst Instagramu!

Nebo nemusíte čekat na swipe up a můžete koupit 10k sledujících rovnou zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *