Jak získat sledující na Instagramu v roce 2024

Jak získat sledující na Instagramu v roce 2024

Jak získat sledující na Instagramu v roce 2024

Jak získat sledující na Instagramu – Instagram je nejlepší sociální síť na sdílení vašich fotografií. Ti, kteří mají instagramový účet založený, ví, že úspěšnost profilu závisí na počtu lidí, kteří vás sledují, ale Jak získat sledující na Instagramu?

Jak získat sledující na Instagramu v roce 2024
Jak získat sledující na Instagramu v roce 2024

6 vychytávek k získání bezplatných sledujících Instagramu v roce 2024 – skutečné a rychlé

Chtěli jste někdy mít Instagram účet s hromadou sledujících jako začátečník? Cesta k prvním 1,000 sledujícím je těžká. A nováčci neznají správné triky, díky nimž si odborníci a influenceři získávají rychle sledující zdarma. Jak získat sledující na Instagramu?

V této příručce vám ukážeme několik triků, které můžete v současné době získat na Instagramu. Tyto účinné strategie, které vás vyvedou z hlubin pekla nízkých sledujících. A pomůže vám rychle získat  zdarma sledující Instagramu a kvalitní instagramové lajky.

Získejte zdarma Instagram sledující prostřednictvím pravidelnosti

Pravidelnost je vše a konec, Bez ohledu na to, v jaké oblasti online marketingu se nacházíte. Instagram běží na téměř identickém algoritmu, který vám dává tím větší dosah, čím pravidelněji publikujete nové články. A pravidelné v tomto případě znamená alespoň pětkrát týdně. Jak získat sledující na Instagramu

Aby jste pro svůj IG účet mohli co nejrychleji získat více sledujících na Instagramu, doporučujeme vám zveřejnit příspěvek alespoň 5x týdně a příspěvek alespoň každý druhý den.

Použijte speciální aplikaci – GetInsta a získejte zdarma IG sledující

GetInsta je sice nová, ale rychle se stala jednou z nejlepších aplikací, díky které můžete získat sledující Instagramu zdarma. Poskytuje systém pro shromažďování skutečných Instagram sledující na jednom místě, aby se navzájem líbili a sledovali. Sledovatelé, které získáte, jsou od osob, kterým se líbí vaše příspěvky. GetInsta poskytuje rozumnější režim zvyšování, který chrání váš účet.

IMG 2283 1300x867 1

Mezi výhody, které GetInsta přináší, patří tyto:

  • Skuteční a loajální sledující– uživatelé GetInsta mají možnost sledovat tyto IG uživatele, o které mají skutečný zájem (follow4follow). Sledující se tedy pravděpodobně stanou loajálními instagram sledujícími.
  • Zdarma – můžete získat coiny splněním jednoduchých úkolů v GetInsta. A s coiny můžete získat více bezplatných sledujících Instagramu.
  • Bezpečné – GetInsta oceňuje politiku Instagramu,bez virů a bez rizika. O bezpečnost se nemusíte vůbec starat.
  • Vysoce kvalitní lajky – lajky můžete získat také od aktivních a skutečných sledujících Instagramu, kteří se zajímají o vaše příspěvky. Je to tak vysoce doporučený nástroj.

Optimalizace klíčových slov k získání Instagram sledujících zdarma

Jednou z funkcí, kterou účty mají na Instagramu, je integrované vyhledávání. Vyhodí nejen témata ve formě hashtagů, ale také díky tomu můžete objevit další účty Instagramu. Optimalizace správných klíčových slov je tedy na Instagramu důležitým faktorem.

Jsou dva způsoby, jak můžete separovat vaše požadované uživatelské jméno Instagramu od vašeho hlavního klíčového slova.

Zdvojnásobte dosah prostřednictvím dvojitého obsahu

Obsah, který zveřejníte na Instagramu, má určitý organický dosah. Ten je omezen prostřednictvím Instagram integrovaného algoritmu. Kdybyste mohli dosáhnout téměř dvojnásobného dosahu pomocí jediného vytvořeného příspěvku to by bylo skvělé? Lze pomocí jednoduchého triku, který mnoho skvělých influencerů používá k získání bezplatných sledujících na Instagramu.

Najděte angažované skupiny

Pokud se chcete stát členem, musíte najít příslušné skupiny. Můžete buď použít vyhledávání na Instagramu nebo se se porozhlédnout po Facebook skupinách. Nejčastěji dochází k výměně v rámci skupin na Facebooku, prostřednictvím které se můžete stát členem.

teens selfie 1254x640 1

Také si můžete vytvořit vlastní pod. Chcete-li to provést, jednoduše kontaktujte ostatní uživatele IG se stejným nebo podobným tématem, ale s několika sledujícími a nabídněte, aby se stali součástí vašeho podu. To je často poměrně rychlé a úspěšnost je relativně vysoká.

Zvyšte správnost a získejte zdarma sledující Instagramu

Když uživatelé objeví váš účet na Instagram nebo ho sledují, zajímá je velmi specifické téma. Přesně na téma, se kterým jste narazili na účet. Můžete tedy zvýšit tematickou vkusnost a správnost svého účtu IG, abyste získali bezplatné instagramové sledující a lajky.

Nezapomeňte: Relevance je na Instagramu nesmírně důležitá. Pokud se budete držet velmi specifického tématu a neodchýlíte se od něj, lidé vás budou moci objevit a získáte více Instagram sledujících zdarma.

Shrnutí

Cílem je předat vám co nejvíce znalosti a doporučení, v rámci kterých budete skutečně úspěšnější. Určitě vyzkoušejte některé z triků a získejte zdarma Instagram sledující v podstatě okamžitě!

Jak získat sledující na Instagramu – Jak Získat 1000+ aktivních Instagram sledujících Na Instagramu 2024

1. Důležitý je veřejný profil

Jak získat více sledujících na instagramu. Nastavte si svůj účet jako veřejný. Tímto nastavením zíkáte mnohem více fanoušků. Lidé po kliknutí na váš profil uvidí okamžitě vaše sdílené příspěvky a sami se podle obsahu rozhodnou, zda vás chtějí sledovat..

best service

Soukromý profil si založte pouze tehdy, když chcete své příspěvky sdílet s nejbližšími lidmi. Pro získávání nových příznivců je toto soukromé nastavení poněkud nešťastné. Lidé vás nejdříve budou muset požádat o schválení sledování, což většinu odradí. Jak získat sledující na Instagramu?

2. Pěkná profilová fotografie, životopis a sladěný obsah

Vyberte takovou profilovou fotku, která upoutá maximální pozornost. Dbejte na to, aby vám bylo vidět dobře do obličeje. Většinou se bude jednat o portrétovou fotografii. Fotografie na instagramovém účtu je sice v malých rozměrech, ale je to první věc, kterou potenciální sledující uvidí. Nezapomeňte si vyplnit i bio popisek, který by měl ve stručnosti vyjadřovat kdo jste, vaše záliby apod. Můžete sem přidat třeba odkaz na vaše webové stránky. Své fotografie laďte do stejného tónu barev. K tomu můžete použít jednotlivé filtry, které vám Instagram nabízí. Takovýto obsah bude více lahodit oku návštěvníka vašeho profilu a pomůže vám získat nové sledující. Jak získat sledující na Instagramu?

shutterstock 1329273935

Pokud zakládáte profil pro svého domácího mazlíčka, bude lepší, když na profilovou fotku umístíte právě jej. Oslovíte tak mnohem více zvířecích účtů.

3. Sledující na Instagramu lze koupit

Sledující si lze přímo koupit. Ale pozor, né vždy najdete kvalitní službu, která poskytuje kvalitní sledující. Často tyto stránky nabízejí sledující, avšak nevíte, že se jedná o sledující například z Indie, Turecka, Číny a podobně. Těmto stránkám se vyhněte. Mohu Vám doporučit například www.kupfollowers.cz. Tato stránka poskytuje kvalitní Instagram sledující a Instagram likes.

4. Více se zapojte

Jak získat sledující na Instagramu? Je to jednoduché, dávejte lajky a komentáře ostatním uživatelů. Profil tak bude více vidět a přiláká i ostatní uživatele na váš účet. Diskutujte a komunikujte u témat, která jsou Vám blízká a získávejte tak více sledujících se stejnými zájmy. Ukažte, že váš účet žije!

5. Pravidelně publikujte a přidávejte #hashtagy

 Sledující, kteří Vás sledují chtějí vědět o tom, co právě děláte. Přidáním jednoho příspěvku za měsíc si popularitu zrovna nezískáte. Vytvořte si orientační plán příspěvků dopředu, které chcete sdílet a publikujte je s malým časovým odstupem ostatním. Jak získat sledující na Instagramu?


Nezapomeňte přidat k fotografiím hashtagy , které vám pomůžou se zobrazováním vašich příspěvků lidem, zajímajícím se o tato témata.

Pravidla pro psaní #hashtagů:

  • hashtag pouze bez mezer – pokud chcete v jednom hashtagu použít více slov, musíte je spojit dohromady
  • s hashtagy to nepřehánějte – použijte pouze ty nejrelevantnější
  • volte populární hashtagy – inspirujte se s výběrem hashtagů u úspěšných profilů!

Hashtagy jsou klíčová slova, která charakterizují obsah vašich příspěvků. Díky jejich používání zvýrazníte své příspěvky ve vyhledávání.

Získávání sledujících na Instagramu je běh na dlouhou trať, ale při dodržování těchto pravidel vám to půjde rychleji. Sami postupně začnete zjišťovat, jaké triky vám přinesly nejvíce sledujících.

Pokud vás zajímá, jak si s pomocí Instagramu vydělat, tak si nezapomeňte přečíst náš článek o influencer marketingu.

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *