Jak získat více sledujících na TikToku? 21 hacků v roce

Jak získat více sledujících na TikToku? 21 hacků v roce

Jak získat více sledujících na TikToku: 21 hacků v roce 2022

Můžete například koupit TikTok sledující kliknutím <<zde>>


TikTok skutečně vkládá slovo “sociální” do slova “sociální platforma”. Na rozdíl od jiných aplikací sociálních médií, konkrétně Instagramu a Facebooku, je obsah, který zveřejníte na TikToku, nejlepší, když ho můžete použít ve spolupráci s ostatními uživateli. A jediným způsobem, jak dosáhnout skutečně úspěšné spolupráce, je mít zapojené TikTok sledující. Ale nebojte se. Ať už jste na TikToku úplně noví, nebo jste se na získávání sledujících zatím příliš nezaměřovali, jste na správném místě. Tento článek vás provede několika tipy a triky, které vám pomohou rychle získat více sledujících.

Jak získat 1 000 sledujících na TikToku s novým účtem?


Pokud jste někdy od základů budovali profil na jakékoli jiné platformě sociálních médií, pravděpodobně si všimnete mnoha podobností s budováním profilu na TikToku. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že algoritmus vyhledávání a objevování na TikToku je mnohem lepší, což znamená, že pokud se dokážete držet těchto sedmi tipů, skutečně uvidíte lepší výsledky – a to rychleji.

1. Buďte důslední


Zjistěte si, jaká kadence zveřejňování příspěvků vám vyhovuje, a držte se jí. Ať už je to jednou denně, nebo jen párkrát týdně, zaručujeme vám, že čím spolehlivější bude váš rozvrh s novým obsahem, tím lepší bude mít výkon.

maxresdefault

2. Vytvářejte obsah pro své cílové publikum


Je snadné ztratit ze zřetele své publikum ve prospěch vytváření videí, která se budou líbit všem. Problémem takového postupu však je, že jen málo vašich videí bude skutečně úspěšných. Nejlepší obsah vytvoříte a nejlepších výsledků dosáhnete, když budete vytvářet videa pro konkrétní publikum.

3. Reagujte na komentáře


Ne nadarmo se tomu říká sociální média. Jde o to, abyste se svými diváky vedli konverzaci. Samozřejmě byste se měli soustředit především na vytváření skvělého obsahu. Nesmíte ale také ztrácet ze zřetele individuální kontakty, které můžete v sekci komentářů získat.

4. Komentujte ostatní videa na stránce Pro vás


V návaznosti na minulý bod komentujte i videa ostatních! A ještě lépe, komentujte ta populární. Chápeme to – nechcete, aby se váš komentář ztratil ve videu s tisíci dalších komentářů. Ale stránka Pro vás je skvělým místem, kde najdete kvalitní videa dříve, než se rozletí nebo stanou virálními. A obvykle, pokud jste jedním z prvních komentujících, máte větší šanci, že upoutáte pozornost tvůrce videa a zahájíte konverzaci.

tiktok 988

5. Do titulků zahrňte klíčová slova


Při psaní titulku mějte na paměti, jak lidé obvykle vyhledávají videa. Pokud do titulků zakomponujete klíčová slova, bude vaše video mnohem snadněji k nalezení.

6. Strategicky používejte hashtagy


Klíčové slovo v tomto tipu je “strategicky”. Spousta lidí se snaží na konec titulku přihodit polívčičku hashtagů v naději, že čím více hashtagů zahrnou, tím lépe bude video objevitelné. Algoritmus TikToku však ve skutečnosti takto pracuje proti videím. Nejlepší je používat je střídmě. Zahrňte několik populárních hashtagů ve spojení s jedinečnými nebo méně používanými.

7. Vyberte si titulní obrázek s textovým názvem


Ujistěte se, že váš titulní obrázek má jasný a snadno čitelný textový název. To pomůže lidem vidět, o čem vaše video v miniatuře je, a vytvoří větší zapojení. V konečném důsledku to pomůže přeměnit toto zapojení a tato zhlédnutí na sledující.

tiktok video ad

Jak získat sledující na TikToku: Nejrychlejší způsoby
Jakmile získáte prvních 1 000 sledujících a použijete výše uvedené tipy, budete mít poměrně solidní znalosti základů TikToku. Zde je několik dalších tipů, díky kterým bude vaše stránka růst a nebude stagnovat.

8. Využívejte trendy TikToku


Trendy jsou skvělým způsobem, jak získat nové pohledy na váš obsah. Když lidé vyhledávají nová trendová témata, je pravděpodobnější, že narazí na vaše video a zapojí se do něj.

9. Poskytněte svým sledujícím hodnotu


Ačkoli pro vytváření poutavého obsahu na TikToku neexistuje žádná šablona, jednou z věcí, která pomůže posunout vaše videa na další úroveň, je položit si otázku: “Jakou hodnotu tato videa poskytují mému publiku?”. Ať už si to uvědomují, nebo ne, lidé sledují videa, aby z nich něco měli. Tím něčím může být i tak jednoduchá věc, jako je komedie v každém videu. Nebo možná vaše publikum doufá, že se dozví něco nového. Zjištění, jakou hodnotu vaše videa poskytují, vám pomůže řídit se typem obsahu, který vytváříte

10. Křížová propagace vašich videí v komentářích


Tento tip může být několika lidem nepříjemný a my to chápeme. Ale jak se říká: “Skřípající kolo dostává olej”. Někdy prostě musíte velmi přímo říct, co chcete. A pokud jde o TikTok, znamená to žádat lidi, aby se dívali na konkrétní videa. Jednou z možností je zanechat v komentářích cizích videí odkaz, který pomůže upozornit na ta vaše.

11. Zapojte se do komunikace s ostatními tvůrci na TikToku

TikTokCreator


Opět platí, že ze všech současných platforem sociálních médií je TikTok nejskutečněji sociální. Nestačí jen napsat do komentářů “Pěkné video!”. Musíte se snažit dostat se lidem do povědomí a vést s nimi trochu hlubší konverzaci. Nejenže to pomůže vybudovat vaši síť, ale tímto způsobem budou chtít spolupracovat i ostatní tvůrci, kteří budou vaše videa sešívat nebo duetovat.

12. Účastněte se výzev TikTok


Stejně jako trendy jsou i výzvy skvělým způsobem, jak se dostat k objevení zcela nového publika. Na výzvách je ale příjemné to, že v mnoha případech můžete vyzvat k účasti další konkrétní účty. A pokud zareagují, pravděpodobně vás zviditelní před některými svými sledujícími.

13. Podpořte UGC


TikTok má mnoho skvělých funkcí, které umožňují ostatním uživatelům spolupracovat a půjčovat si prvky z vašeho původního videa. To je další neuvěřitelný způsob, jak představit svou stránku zcela nové skupině sledujících. Vyzvěte sledující, aby s vámi použili zvuk z vašeho videa nebo duet či steh.

14. Zahrňte do svých videí výzvu k akci


Je užitečné dát lidem úkol, který mají udělat. Dá jim to něco, na čem mohou pracovat, oproti bezcílnému procházení TikToku. Na konci videa vyzvěte lidi, aby vás sledovali nebo aby video lajkovali. Nebo můžete výzvu k akci uvést i v titulku.

tiktok lawsuit billions 1024x576 1

15. Zveřejňujte příspěvky na TikToku ve správný čas


Čím více zapojení získáte v hodinách bezprostředně po zveřejnění videa, tím lépe se bude v algoritmu TikToku umisťovat. Proto je klíčové vědět, kdy vaše publikum aplikaci používá. Pokud budete mít čerstvý obsah připravený v okamžiku, kdy vaši sledující aplikaci otevřou, vaše videa budou mít v konečném důsledku větší dosah.

Jak získat sledující TikToku tím, že se dostanete na FYP
Klíčovou funkcí, která odlišuje TikTok od ostatních sociálních platforem, je stránka For You Page, která usnadňuje objevování a hledání nových lidí ke sledování. Dostat se na něčí stránku For You Page může být doslova rozhodujícím faktorem, který určí úspěch vašeho videa. Zde je několik tipů, které by mohly pomoci dostat vaše video na první místo této stránky.

16. Zvyšte interakce s uživateli


Jak jste si přečetli v minulé části, zapojení videa nebo interakce mohou významně rozhodnout o jeho úspěchu u algoritmu. Podněcujte své publikum k interakci s videi přímočarým a věcným způsobem.

17. Používejte správné hashtagy


Mnoho lidí si myslí, že hashtagy jako #fyp nebo #ForYouPage pomohou dostat vaše video na FYP. To se však zatím neprokázalo a TikTok to nepotvrdil. A jak jste se dočetli dříve, TikTok bude filtrovat videa s příliš mnoha hashtagy. Používejte je tedy střídmě a tak, aby dávaly smysl.

18. Vytvářejte kratší videa


I když TikTok umožňuje vytvářet videa dlouhá až jednu minutu, neznamená to, že byste měli využít celých 60 sekund. Video bude s větší pravděpodobností zobrazeno dalším uživatelům, pokud bude opakovaně sledovatelné, přičemž první diváci si ho budou moci pustit opakovaně. A pokud budou mít vaše videa nižší časovou náročnost, lidé budou ochotnější je sledovat.

GettyImages 1073325586.0

19. Pište poutavé titulky


Klíčem k dobrým titulkům je být stručný a říct přesně to, co potřebujete. A pak už s tím prostě skoncujte. Měli byste to ale také udělat poutavým způsobem, který v lidech zanechá zvědavost, aby se chtěli dívat.

@mrwhosetheboss
3 SKRYTÉ nové funkce iPhonu! ✌? #techtok #tech #iphone #ios #fypシ

Say So (Instrumental Version) [původně v podání Doja Cat] – Elliot Van Coup

20. Zlepšete kvalitu svých videí


Tohle možná zní jako samozřejmost, ale stojí to za zmínku. Zrnitá a rozmazaná videa na stránce Pro vás neskončí. Kvalitnější obsah má ale větší šanci, že si ho cizí lidé prohlédnou.

tiktok2
Youths act in front of a mobile phone camera while making a TikTok video on the terrace of their residence in Hyderabad on February 14, 2020. (Photo by NOAH SEELAM / AFP) (Photo by NOAH SEELAM/AFP via Getty Images)

21. Přidejte zvuky a hudbu


Zvuk je dalším skvělým způsobem, jak mohou lidé objevovat videa na TikToku, protože uživatelé mohou vyhledávat videa pomocí konkrétního zvuku – ať už jde o hlasový doprovod, zvukový efekt nebo hudbu.

@damonomusic
? VOCALREMOVER.ORG ? #newproducers #producertips101 #remixchallenge #kidlaroi #damono

STAY – The Kid LAROI & Justin Bieber
Největší věc při získávání followerů na TikToku je prostě neustále postovat obsah. Jak se říká: “Když to vybuduješ, oni přijdou.”. Pokud budete pokračovat v publikování, nakonec zlepšíte svou kvalitu, dostanete se do rytmu a zjistíte, jakou hodnotu může vaše publikum z vašeho obsahu získat. Do té doby experimentujte a zjistěte, co vám nejlépe vyhovuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *