4 snadné tipy Jak získat více likes na TikToku

4 snadné tipy Jak získat více likes na TikToku
Jak získat více likes na TikToku
Jak získat více likes na TikToku

Jak získat více likes na TikToku: 4 snadné tipy

Milují vás. Ale mají vás rádi? Počet lajků, které vaše TikToky získají, má významný vliv na růst vašeho účtu – počet sledujících, zhlédnutí jednotlivých videí, a dokonce i na to, kolik peněz můžete vydělat, pokud svůj obsah zpeněžíte.

Přečtěte si, jak získat více lajků na TikToku, abyste zvýšili své šance na umístění na stránce Pro vás a ukázali sociální důkaz.

Takže kromě toho, že je to nesmírně společensky validní (jsme v pohodě, děkujeme za optání), má spousta lajků za následek lepší zapojení a úspěšnější prezentaci. Zde je návod, jak získat více lajků na TikToku.

Proč jsou lajky na TikToku důležité?

Lajky jsou jen jedním ze způsobů, jak měřit, jak se vám na TikToku daří. Je tu také počet vašich sledujících, celkový počet zhlédnutí, zobrazení jednotlivých videí, komentáře. Soustředit se na jedno je jako snažit se rozebrat sedmivrstvý dip.

Jak získat více likes na TikToku
Jak získat více likes na TikToku

Jak moc záleží na jednotlivých metrikách? Jsou lajky nedílnou součástí dipu jako guac? Nebo něco zbytečného a možná trochu nechutného, jako třeba olivy? (Nezlobte se, je to jen příspěvek na blogu.)

Lajky jsou systémem hodnocení pro algoritmus TikToku.

Velkou část získávání popularity na TikToku tvoří zobrazování se v kanálech pro vás uživatelů. To, jak je každý jednotlivý kanál For You sestaven, závisí na algoritmu TikToku – labyrintu kódu, který se zdatní marketéři sociálních médií neustále snaží zvládnout.

TikTok uvádí interakce uživatelů jako první faktor při personalizaci stránky For You. Patří sem účty, které uživatel sleduje, videa, která sdílí, komentáře, které zveřejňuje, a samozřejmě videa, která se mu líbí.

Jinými slovy, každá vrstva ponoru má svůj význam. Čím více lajků u videa máte, tím větší je pravděpodobnost, že se toto video objeví na stránce For You příslušného potenciálního sledujícího, a čím více se jich na stránce For You objeví, tím více sledujících získáte – což opět zvyšuje vaše šance dostat se na více stránek For You.

Slouží jako sociální důkaz

Když na to přijde, lajky jsou pouhým klepnutím na obrazovku. Osoba, která lajkla váš TikTok, se mohla nahlas zasmát, předat telefon svým přátelům a poslat ho jako webový odkaz své starší sestře, která odmítá stáhnout aplikaci.

Mohlo by Vás zajímat:

Jak funguje TikTok algoritmus v roce 2022?

Khaby Lame: 10 faktů o hvězdě TikToku

Seznam nejsledovanějších účtů na TikToku

Nebo na ni mohl klepnout náhodou, třeba když si uvědomil, že strávil příliš mnoho času procházením záchoda a jeho šéf se pravděpodobně zajímá, jestli je v pořádku.

Bez ohledu na to, jak k tomu došlo, každý lajk funguje jako sociální důkaz platnosti vašeho účtu a obsahu. Ostatní uživatelé TikToku uvidí počet lajků u jednotlivých videí i celkový počet lajků na vašem účtu a spoustu lajků si ztotožní s tím, že se váš obsah líbí spoustě lidí. A to je dobře.

Jak získat více likes na TikToku
Jak získat více likes na TikToku

Počet lajků má tak významný sociální dopad, že Facebook a Instagram experimentovaly s jejich úplným skrytím a nyní vám dávají možnost lajky skrýt. V dobrém i zlém, lajky na TikToku jsou veřejné a nápadné, a čím více jich máte, tím více budete vnímáni jako dobrý zdroj obsahu.

Lajky na TikToku vám mohou vydělat peníze

Ne přímo, ale mějte s námi trpělivost: lajky vedou ke sledujícím, sledující vedou k popularitě a popularita vede k možnostem vydělat peníze.

Tento skvěle napsaný příspěvek na blogu se zabývá 4 strategiemi, které můžete použít k vydělávání peněz na TikToku, ale všechny vyžadují navázání dobrého vztahu s vaším publikem. Čím více se jim budou vaše videa líbit (obrazně i doslova), tím více budou platit a tím více vám budou značky platit za předvádění svého zboží.

Měli byste si koupit lajky TikTok?

Páni, to je skvělá otázka. Takovou otázku jsem nečekal. Jednoduše řečeno, ano!

Otevřením peněženky sice můžete získat výše zmíněného sociálního vlivu, ale je to velmi riskantní – a v konečném důsledku umělý – způsob, jak zvýšit počet lajků.

Už jsme provedli experiment, kdy jsme si koupili sledující TikToku, a zjistili jsme, že to ze začátku pomohlo nastartovat příspěvek a přispělo k zapojení (u starších příspěvků však nedošlo ke změně dosahu)

Koupit TikTok Likes
Koupit TikTok Likes

Kupování lajků není striktně v rozporu s podmínkami služby TikTok.

Koupit TikTok Followers – kvalitní sledující od 70 Kč s doručením ihned!

Koupit TikTok Likes – kvalitní likes od 49Kč s doručením ihned!

Koupit TikTok Views – až půl milionu views za pár korun!

Algoritmus TikToku navíc nepočítá pouze TikTok lajky. Záleží i na dalších ukazatelích. (Nezapomeňte: sedm vrstev ponoru.)

Pokud však chcete vědět, jak získat bezplatné lajky na TikToku, pokračujte ve čtení.

Získejte kreativní podněty hned teď!

Jak získat více lajků na TikToku, i když nejste slavní?

Strategie 1: Poznejte své publikum

Už od úsvitu věků (nebo třeba od doby, kdy byl vynalezen Youtube) se tvůrci snaží přijít na způsoby, jak hacknout systém a rychle získat slávu a bohatství. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je znát své publikum: zjistěte, co chce, a dejte mu to. Správně?

Ale snaha vměstnat se do nějaké formy je ve skutečnosti jedna z nejhorších věcí, které můžete udělat (a tak trochu z vás vyzařuje pick me energii).

TikTok Likes
TikTok Likes

Ať se děje, co se děje, lidé, kteří na internetu prorazí, jsou ti, kteří jsou vnímáni jako autentičtí – a obvykle je to proto, že takoví jsou. Vaše publikum chce, abyste byli sami sebou. Uživatelé TikToku nejenže oceňují autentický obsah, ale mají ho rádi. Chcete-li získat hlubší přehled o tom, kdo jsou vaši sledující, podívejte se na analytiku TikToku

Strategie 2: Sledujte trendy na TikToku

Pokud se potýkáte s nápady na obsah, trendy TikTok jsou skvělým místem, kde hledat inspiraci. Od tanečních výzev přes sezónní focení až po trendy, kdy se do vás lidé zamilují, váš kanál je vždy plný TikToků, které byly stvořeny k tomu, abyste je znovu vytvořili.

A pokud vás trendy ve stylu výzev nelákají, stejně účinné může být použití trendové písně.

koupit likes na tiktoku
koupit likes na tiktoku

Byli jste někdy tak posedlí nějakým zpěvákem, že jste si koupili všechna jeho alba, chodili na jeho koncerty, polepili si ložnici jeho plakáty a milovali všechno, co s ním bylo jen trochu spojeno? Nepředstírejte, že odpověď zní ne. Vypadáš jako bývalý zpěvák.

Používání písní, které jsou trendy, je snadný způsob, jak vytvořit TikToky, které u diváků okamžitě vzbudí ohlas. Je to způsob, jak se přiživit na úspěchu známého umělce a vytvořit obsah, který je okamžitě identifikovatelný – lajk Olivie Rodrigo se může promítnout do lajku pro vás.

Strategie 3: Sledujte influencery TikToku

Může se zdát, že váš oblíbený influencer má vše promyšlené, ale i superznámí TikTokeři mají videa, která mají menší sledovanost než ostatní. Bellu Poarchovou sleduje v aplikaci přes 84 milionů uživatelů, a zatímco toto video mělo 5,4 milionu lajků, tohle má pouhých 700 tisíc lajků (děláme si legraci, 700 tisíc lajků je hodně – ale ne ve srovnání s jejími ostatními videi).

jak získat tiktok likes
jak získat tiktok likes

Věnovat pozornost počtu lajků u influencerů je dobrá technika, jak zjistit, jak si různé druhy videí vedou ve velkém měřítku. První TikTok odkazuje na velmi populární televizní pořad a druhý je docela obyčejná synchronizace rtů (v pozoruhodně báječném oblečení). Sledujte, co dělají influenceři, a zkuste tyto strategie převést do svého vlastního obsahu.

Strategie 4: Prostě si o ně řekněte

Někdy je nejlepší odpovědí ta nejzřejmější. Jedna z technik žádání o lajky spočívá v tom, že natočíte videa ve dvou částech a pak své publikum požádáte, aby “lajkovalo druhou část”. Působí to jako výměna názorů s vašimi diváky. Stisknou tlačítko “To se mi líbí” a na oplátku uvidí, jak příběh skončí.

K tomu, abyste mohli své publikum požádat o lajky, však nepotřebujete TikTok s více částmi. Nechceme vám říkat, že máte prosit na každém TikToku, ale existují chytré, vtipné a účinné způsoby, jak jednoduše požádat o lajky. Zde je příklad.