Můžete si koupit Instagram sledující?

Můžete si koupit Instagram sledující?

Můžete si koupit Instagram sledující?

Můžete si koupit Instagram sledující
Můžete si koupit Instagram sledující

Nákup sledujících na Instagramu může vypadat dobře, ale může být pro vaši značku škodlivý. Více informací o tom, zda byste měli kupovat sledující Instagram, najdete zde.

Instagram je jednou z nejoblíbenějších aplikací sociálních médií, které se dnes používají. Ve skutečnosti má Instagram každý měsíc více než 1 miliardu uživatelů. Neustále se přistihujeme, jak bezcílně procházíme své kanály na Instagramu a pořizujeme fotky hodné Insta, kdykoli máme příležitost.

Instagram však neslouží jen k osobnímu použití. Mnoho podniků tuto platformu využívá také k propagaci svých výrobků a služeb a ke komunikaci se svými zákazníky. A často se úspěch vašeho Instagramu měří podle toho, kolik lajků získáte a kolik máte sledujících.

Získávání sledujících na Instagramu není snadné a může trvat měsíce, ne-li roky, než dosáhnete požadovaného počtu sledujících. Vzhledem k tomu vás možná zajímá, zda je možné si sledující na Instagramu koupit.

Koupit Instagram likes – Nejvyšší kvalita Instagram likes, které mají stories a dostanou Vás do předních příček na Instagramu ♥

Stručně řečeno – ano, sledující Instagram si můžete koupit, ale není to vždy tak jednoduché. Nákup sledujících Instagram není levný a tito sledující jsou často boti, kteří se nezapojují do vašeho profilu tím, že by lajkovali a komentovali vaše příspěvky. Pokud je tedy vaším cílem zvýšit angažovanost, může se nákup sledujících na Instagramu zdát jako dobrý nápad, ale pro pověst vaší firmy může přinést více škody než užitku.

V tomto článku se blíže podíváme na praxi nákupu sledujících na Instagramu a probereme, jaký to může mít dopad na vaše podnikání. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Co je to Instagram?

Instagram je aplikace pro sdílení fotografií a videí na sociálních sítích. Instagram založil v roce 2010 Kevin Systrom a v roce 2012 jej koupila společnost Facebook. Přímo z aplikace můžete pořizovat, upravovat a zveřejňovat fotografie a videa a také je nahrávat přímo z fotoalba fotoaparátu. Instagram začínal jako platforma pro sdílení videí a fotografií se svými sledujícími, ale v průběhu let se značně rozšířil. Nyní můžete zveřejňovat Instagram stories, které po 24 hodinách zmizí, a také Instagram Reels a Instagram DMs. Podniky mohou také prodávat produkty přímo z aplikace, což jim dává novou platformu pro realizaci prodeje.

Koupit Instagram sledující
Koupit Instagram sledující

Uživatelé se mohou zapojit do obsahu několika způsoby, což dělá z Instagramu mocnou aplikaci sociálních médií pro podniky. Uživatelé mohou lajkovat, komentovat, sdílet a ukládat obsah, který zveřejňují značky. Přítomnost na Instagramu je pro všechny podniky klíčová, protože může zvýšit povědomí o značce, podpořit prodej a zaujmout zákazníky.

Můžete si koupit sledující na Instagramu?

Ano, sledující na Instagramu si můžete koupit na celé řadě míst za různé ceny, například 10 dolarů za 1 000 sledujících. Tito sledující však obvykle nejsou skuteční a jedná se buď o roboty, nebo o neaktivní účty, které se ve skutečnosti s vaším profilem nezapojí. Takže i když se počet vašich sledujících může zvyšovat, vaše angažovanost zůstane stejná.

Koupit Instagram Followers – Nejvyšší kvalita Instagram sledujících na trhu ♥

Proč by ale firma měla chtít nakupovat sledující na Instagramu? Obvykle jsou profily s velkým počtem sledujících na Instagramu považovány za úspěšné, protože více sledujících obvykle znamená větší uznání, důvěru a popularitu. Pro podniky to může znamenat také větší tržby. Čím více sledujících máte, tím vyšší je vaše angažovanost, což zvyšuje vaše šance na realizaci prodeje. Pokud tedy s Instagramem pro své podnikání teprve začínáte a hledáte způsoby, jak zvýšit angažovanost, možná vás zajímá, zda můžete – nebo byste měli – koupit sledující.

jak si koupit sledující na instagramu
jak si koupit sledující na instagramu

Často se nedoporučuje kupovat sledovatele Instagramu. Je to proto, že většina kupovaných sledujících bývá instagramovými roboty. Boty Instagramu jsou běžně k vidění a často jsou právě prodávány jako falešní následovníci lidem nebo společnostem, které chtějí zvýšit počet svých následovníků. Protože tito boti nejsou skuteční lidé, nemohou ve skutečnosti interagovat s vaším obsahem. Totéž platí pro neaktivní účty. Neaktivní účty sice nejsou boti a jsou to ve skutečnosti skutečné účty, ale přesto se pravděpodobně nebudou zapojovat do vašeho obsahu. Některé účty na Instagramu jsou vytvořeny pouze za účelem působení jako “falešní sledující”, které si lidé nebo firmy kupují, aby zvýšili počet svých sledujících.

Jak si můžete koupit Instagram sledující?

Existuje několik možností nákupu sledujících na Instagramu. Na internetu najdete webové stránky, které nabízejí různé služby pro zvýšení počtu sledujících. Mnoho z těchto webových stránek jsou podvody, takže pokud se rozhodnete jít touto cestou, je důležité vybrat si bezpečnou webovou stránku, která vám dodá to, za co platíte, tedy více sledujících. Mezi nejběžnější webové stránky pro nákup sledujících na Instagramu patří Buzzoid, Twicsy, Famoid a Kicksta. Každá webová stránka nabízí jiné služby a ceny, takže je na vás, abyste se rozhodli, která je nejlepší.

koupit sledující
koupit sledující

Chcete-li si koupit následovníky Instagramu, musíte nejprve najít poskytovatele, který je bezpečný a má dobrou pověst. Většina poskytovatelů nabízí různé možnosti plánů, takže vaším dalším krokem je výběr plánu. Můžete si například vybrat základní plán, který je obvykle nejlevnější variantou, ale také se skládá z nejvíce falešných následovníků. Prémiový plán bude dražší, ale poskytovatel bude pravděpodobně tyto sledující inzerovat jako “100% autentické”. O tom, zda je to pravda, lze diskutovat, proto je důležité být během tohoto procesu obezřetný.

Někteří poskytovatelé mohou nabízet také plán řízeného růstu, což je nejdražší možnost. Tento plán zpravidla nabízí služby, které časem zvýší vaši angažovanost, ale k tomu budete muset poskytnout informace o svém účtu, což se nedoporučuje.

Jakmile si vyberete plán, musíte určit, kolik sledujících chcete získat. To bude záviset na vašem rozpočtu, protože více sledujících vás samozřejmě bude stát více peněz. Ačkoli můžete být v pokušení koupit si předem tolik sledujících, kolik si můžete dovolit, není to doporučený nápad.

Přechod z 50 000 sledujících na 100 000 sledujících přes noc se často neděje přirozeně a může to pro Instagram znamenat červenou vlajku. Pokud se tedy rozhodnete nakoupit sledující, je lepší na to jít pomalu a nakupovat postupně malé množství sledujících.

Poté, co se rozhodnete, kolik sledujících chcete koupit, transakci dokončíte tím, že za ně skutečně zaplatíte. Cena se bude lišit v závislosti na plánu, který jste si vybrali, a na tom, kolik sledujících chcete koupit, ale obvykle není nákup sledujících levný.

Měli byste si koupit Instagram sledující?

Nelze popřít, že mít hodně sledujících na Instagramu si přeje většina uživatelů Instagramu. Více sledujících znamená větší zapojení a větší zapojení znamená, že se pravděpodobně zvýší vaše prodeje. Ale znamená mít více sledujících větší zapojení? Pokud jsou tito sledující skuteční, tak ano! Ale v případě nákupu sledujících to tak pravděpodobně nebude.

instagram sledující koupit
instagram sledující koupit

Pokud chcete zvýšit angažovanost, je lepší zvýšit počet sledujících přirozenou cestou. To sice může vyžadovat mnohem více úsilí než jejich pouhý nákup, ale alespoň budete vědět, že vaši sledující budou skuteční a budou se s větší pravděpodobností zapojovat do vašeho obsahu.

Existuje mnoho důvodů, proč byste neměli kupovat sledující na Instagramu, jako např:

 • Instagram vás může penalizovat: Možná si myslíte, že si nákupu sledujících Instagramu nikdo nevšimne, ale není tomu tak. Ve skutečnosti vás Instagram může za nákup falešných sledujících penalizovat. Nákup sledujících Instagram porušuje podmínky služby Instagram, které podepisujete při vytváření účtu. Pokud si koupíte falešné sledující, vystavujete se riziku, že váš účet bude pozastaven.
 • Uživatelé ztratí důvěru: Nákup sledujících na Instagramu sice může váš profil působit seriózně, ale může poškodit vaši důvěryhodnost jako značky. Jednou z hlavních výhod používání Instagramu je, že si u svých sledujících vybudujete důvěru, ale když si koupíte falešné sledující, může to poškodit váš vztah se stávajícími sledujícími. Tito sledující se následně mohou méně angažovat na vašem profilu a upustit od lajkování nebo komentování jakýchkoli vašich příspěvků.
 • Nepřesná analytika: Sledování analytiky je pro značku velmi důležité, protože vám dává představu o tom, co děláte dobře a co špatně. Pokud však máte falešné sledující, může to vaše údaje zcela zkreslit. Falešní sledující mohou mít za následek neodpovídající zapojení ve srovnání s vašimi skutečnými sledujícími. Je obtížné měřit vaši analytiku, když většina vašich sledujících není skutečná, což může ztížit vytváření efektivních marketingových kampaní na sociálních sítích pro vaše skutečné sledující.
 • Snížená angažovanost: Nákup sledujících je primárně určen ke zvýšení vaší angažovanosti, ale může způsobit pravý opak. Například pokud máte 100 000 sledujících, ale v průměru získáte pouze 1 000 lajků na příspěvek, sníží se tím vaše celkové zapojení. Nestejný poměr počtu sledujících a počtu lajků může skutečným sledujícím signalizovat, že váš účet si sledující kupuje, což může poškodit pověst vaší značky.

Jak získat Instagram sledující organicky?

Rozhodli jste se tedy, že nákup sledujících na Instagramu pro vás není tím správným krokem, ale přesto chcete získat více sledujících. Jak můžete získat více sledujících organicky?

Nákup sledujících na Instagramu je možná jednodušší cesta, ale také riskantnější, takže je mnohem lepší dělat věci postaru a získávat sledující organicky. Naštěstí existuje řada způsobů, jak získat více sledujících na Instagramu, jako např:

 • Vytvoření veřejného profilu: Pokud používáte Instagram pro obchodní účely, měl by být váš profil veřejný. Veřejný profil znamená, že váš obsah může vidět a komunikovat s ním více lidí, i když vás nesledují. Znamená to také, že se váš obsah s větší pravděpodobností zobrazí v kanálu prozkoumávání, což přiláká na vaši stránku více uživatelů.
 • Interakce s ostatními účty: Jedním z nejlepších způsobů, jak dát o svém účtu na Instagramu vědět, je jednoduše komunikovat s ostatními účty. Komentujte, lajkujte a sdílejte příspěvky na Instagramu z účtů souvisejících s vaší značkou, které sleduje vaše cílová skupina. Čím více se zapojíte do komunikace s jinými účty, tím větší je pravděpodobnost, že se váš obsah objeví ve feedech ostatních lidí.
 • Pořádejte dárky a soutěže: Dárky a soutěže jsou skvělým způsobem, jak zapojit své stávající sledující, ale také dobrým způsobem, jak oslovit nové publikum. Když vaši sledující uvidí, že pořádáte giveaway, řeknou to všem svým přátelům, kteří to pak řeknou svým přátelům atd. Než se nadějete, vaše angažovanost začne stoupat a s ní i počet vašich sledujících.
 • Vytvářejte kvalitní a poutavý obsah: Jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit počet svých sledujících, je soustavně zveřejňovat kvalitní a poutavý obsah. Zveřejněním jednoho obrázku nebo videa za měsíc dáte Instagramu najevo, že jeho služby aktivně nevyužíváte, což může jeho algoritmus přimět k tomu, aby váš profil nezařazoval do feedů vaší cílové skupiny. Musíte důsledně zveřejňovat příspěvky a dbát na to, aby každý příspěvek byl poutavý a relevantní. Existuje nespočet způsobů, jak můžete na Instagramu vytvářet kvalitní a poutavý obsah, od Instagram Stories po Reels, takže se tím bavte a buďte kreativní.
 • Používejte hashtagy: Hashtagy jsou skvělým způsobem, jak zvýšit počet svých sledujících. Používání hashtagů je dobrý způsob, jak najít své cílové publikum a přilákat nové sledující. Neměli byste však ke svým fotografiím přidávat irelevantní hashtagy. Místo toho se ujistěte, že hashtagy, které používáte, souvisejí s vaším obsahem, abyste přilákali ty správné lidi, kteří vás budou chtít sledovat.
 • Vytvářejte na Instagramu přetáčky: Instagram Reels je nedávný přírůstek na Instagramu, který napodobuje koncept TikToku, což je aplikace sociálních médií, kde uživatelé zveřejňují krátká videa. Tento nový doplněk je pro mnoho uživatelů přínosem pro zvýšení angažovanosti. Instagram Reels je skvělou příležitostí, jak oslovit více uživatelů, kteří již interagují s obsahem, který je podobný tomu vašemu.
 • Zveřejněte Instagram Stories: Příběhy na Instagramu jsou jedním z nejlepších způsobů, jak může značka komunikovat se svými sledujícími. Na svém příběhu na Instagramu můžete zveřejňovat ankety, kvízy a dotazníky, se kterými může kdokoli interagovat. Uživatelé mohou také sdílet příběhy s ostatními lidmi, což také pomůže zvýšit vaši angažovanost.
 • Kupte si reklamy na Instagramu: Pomocí reklamy na Instagramu si firma nebo osoba zaplatí za to, že její obsah bude v aplikaci propagován. Pro značky je to skvělý způsob, jak propagovat nové produkty nebo služby a oslovit nové publikum. S reklamami na Instagramu můžete být také kreativnější, například s videi a obrázky.

Nejčastější dotazy: Jak se dostat do Instagramu? Sledující Instagram

Jak poznáte, že někdo kupuje sledující na Instagramu?

Je poměrně snadné zjistit, zda jsou něčí sledující na Instagramu falešní. Za tímto účelem se můžete podívat na sledovatele účtu a zjistit, zda se jedná o boty nebo skutečné lidi, podívat se na jejich “lajky” v porovnání s poměrem sledovatelů a množstvím lajků u jiných příspěvků a podívat se na to, kolik účtů sledují. Jakékoli odlehlé hodnoty v těchto ukazatelích mohou naznačovat, že jejich sledující jsou falešní.

Kolik stojí nákup sledujících na Instagramu?

Cena nákupu sledujících na Instagramu závisí na poskytovateli služeb a zvoleném plánu, ale může se pohybovat v rozmezí od 10 do 50 dolarů nebo více za 1 000 sledujících. To se může časem rychle nasčítat a nakonec to může vaši firmu stát velké peníze.

Může vám Instagram zakázat nákup sledujících?

Ne, Instagram vám nákup sledujících nezakáže, ale můžete být penalizováni. Pokud Instagram zaznamená mnoho podezřelých aktivit s vaším účtem, může váš účet pozastavit nebo smazat.

Závěr: Můžeš si koupit sledující na Instagramu?

Mít hodně sledujících na Instagramu je něco, o co značky usilují, ale přijímat drastická opatření, abyste toho dosáhli, nemusí být nutně dobrý nápad. Nákup sledujících na Instagramu sice může být rychlým řešením, ale může mít dlouhodobé následky. Takže ano, sledující Instagram si můžete koupit, ale pro vaši značku to může přinést mnohem více škody než užitku. Místo toho je lepší získávat sledující organicky. Může to trvat déle a vyžadovat více úsilí, ale alespoň budete vědět, že tito sledující jsou skuteční a ne jen roboti, kterým jste zaplatili, aby vás sledovali.

koupit sledující na instagramu
koupit sledující na instagramu

Vytváření přesvědčivého obsahu pro Instagram, abyste získali sledující, se může zdát zdrcující, ale můžete využít Mailchimp, který vám s tím pomůže. Mailchimp je marketingová platforma typu “vše v jednom”, která může podnikům pomoci se vším od e-mailového marketingu až po vytvoření účinné reklamní strategie na Instagramu.

Mít Instagram pro malé podniky je zásadní, aby podniky mohly oslovit nové publikum a navázat kontakt se svými zákazníky, ale používat Instagram není vždy tak snadné. V tomto případě přichází na řadu služba Mailchimp. Se službou Mailchimp získáte přístup k řadě užitečných zdrojů a tipů pro marketing na sociálních sítích, abyste mohli vytvářet přesvědčivý obsah, který zvýší vaši angažovanost.

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svůj obsah a pozvednout své sociální média na novou úroveň, Mailchimp je tou správnou volbou.

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.