10 triků, jak získat sledující na TikToku

10 triků, jak získat sledující na TikToku

10 triků, jak získat sledující na TikToku

Chcete získat více sledujících na TikToku? Jste na správném místě. Zde vám ukážeme, jak zvýšit počet sledujících na TikToku pomocí 11 jednoduchých věcí, které můžete udělat hned. S více než 100 miliony aktivních uživatelů měsíčně jen ve Spojených státech je TikTok skvělou platformou, na kterou můžete zaměřit marketingovou pozornost – zejména pokud vaše cílová skupina pevně spadá do generace Z a mileniálů.

Kupte TikTok Followers, likes či views zde >> Okamžité přičtení a kvalita

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

TikTok je jednou z nejnovějších platforem sociálních médií, a přestože se její počátky datují do roku 2016 (tedy před více než čtyřmi lety), rok 2020 byl pro tuto platformu rokem bannerovým. Vzhledem k tomu, že celosvětová pandemie držela lidi doma a daleko od jejich přátel, popularita Tiktoku prudce vzrostla. A zdá se, že novinka platformy ještě nevyprchala. S tím, jak platforma stále roste, se totiž její uživatelská základna stále rozšiřuje i o uživatele mimo cílovou skupinu generace Z. Nejprve se rozšířila o mileniály a poté si ji stále více oblíbila generace X a Boomers (i když základna generace Z a mileniálů je stále nejvíce zastoupena).

Jste připraveni upoutat pozornost více než 800 milionů uživatelů TikToku po celém světě? Začněte!

Jak zvýšit počet sledujících na TikTok v roce 2022:

 1. Určete svou cílovou skupinu
 2. Využijte trendy
 3. Vzdělávejte své sledující
 4. Používejte hashtagy
 5. Propagujte svá videa křížem krážem
 6. Zveřejňujte příspěvky ve správný čas
 7. Vytvářejte výzvy (a účastněte se jich)
 8. Zapojte se do spolupráce s ostatními tvůrci na TikToku
 9. Používejte obsah vytvářený uživateli
 10. Vyzkoušejte nástroj pro růst TikTok

Pokud chcete na TikToku uspět, musíte si na platformě pěstovat rozsáhlou přítomnost. Když budete mít větší publikum, získáte pro svou značku více pozornosti, takže můžete zvýšit povědomí o značce, zvýšit prodej a vytvořit trvalé vztahy s cílovou skupinou. I když existují platformy, které vám pomohou rychle získat více sledujících, pomůže vám to opravdu jen krátkodobě. Chcete-li využít potenciál platformy naplno, potřebujete skutečné sledující TikTok, které vaše značka a to, co chcete říct, skutečně zajímá.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
Naštěstí existuje několik způsobů, jak v roce 2022 zvýšit počet svých sledujících na TikToku:

 • Identifikujte své cílové publikum
 • Využijte trendy TikTok
 • Vzdělávejte své sledující
 • Efektivně používejte hashtagy
 • Křížově propagujte svá videa
 • Zveřejňujte příspěvky na TikToku ve správný čas
 • Vytvářejte výzvy TikTok a účastněte se jich
 • Zapojte se do spolupráce s ostatními tvůrci na TikToku
 • Používejte obsah vytvářený uživateli
 • Vyzkoušejte nástroj pro růst TikTok
 • Zahrňte výzvu k akci


Podívejme se blíže na tyto tipy pro růst počtu sledujících na TikToku, abyste je mohli začít realizovat ještě dnes!

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

1. Identifikujte své cílové publikum


Jednou z nejdůležitějších věcí, které musíte udělat, pokud chcete zvýšit počet svých sledujících na TikToku, je určit své cílové publikum. Stejně jako ostatní platformy sociálních médií pokrývají uživatelé TikToku více demografických skupin, lokalit a výklenků. Typ obsahu, který dobře funguje pro jednu skupinu, nemusí mít odezvu u jiné skupiny. Než tedy začnete vytvářet marketingovou strategii TikTok nebo strategii pro influencery TikTok, je důležité zjistit, co vaše cílová skupina na platformě dělá.

Jak získat více sledujících na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

Jakmile zjistíte své cílové publikum, budete muset vytvořit obsah speciálně pro toto publikum. I když je vaším cílem získat více sledujících na TikToku, je důležité přistupovat k tvorbě obsahu s cílem vzdělávat a bavit cílové publikum, abyste navázali skutečná spojení. Nesnažte se jen získat sledující pro získání sledujících. Chcete ty správné sledující, kteří se zajímají o vaši značku a vaše produkty a služby. Miliony sledujících vám nepomohou, pokud tito sledující nebudou mít zájem posunout se hlouběji do vašeho marketingového trychtýře.

2. Využijte trendy


TikTok je především o trendech a vy můžete výrazně zvýšit počet svých sledujících na TikToku tím, že se chopíte trendů, jakmile se objeví. To, že je něco trendy, samozřejmě neznamená, že se jich musíte účastnit. Buďte nároční na trendy, ke kterým se připojujete, abyste se ujistili, že se jedná o trendy, kterých se účastní i vaše cílová skupina.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

Trendy TikTok jsou skvělým způsobem, jak odlišit svou značku od konkurence a podělit se o trochu více o osobnost své značky. Stačí se podívat na účet TikTok deníku The Washington Post a dozvíte se, jak se to dělá.

@washingtonpostAMC se možná vykoupilo z akce subredditu wallstreetbets ##stonks ##stocks ##gamestop ##reddit♬ originální zvuk – We are a newspaper.

10 triků, jak získat sledující na TikToku?

3. Vzdělávejte své následovníky

Nejlepší obsah TikToku pro značky a influencery je vzdělávací i zábavný. Používejte TikTok k vytváření poutavého a vzdělávacího obsahu, který vašim sledujícím poskytne hodnotu. Chytrý obsah TikTok je vhodné využít ke sdílení informací o vašich produktech a službách, které mohou vašemu publiku nejlépe posloužit a usnadnit mu život.


4. Používání hashtagů


Hashtagy jsou oblíbené na většině platforem sociálních médií, protože díky nim snadno najdete sbírky obsahu, který vás zajímá. Používání hashtagů na TikToku vám může pomoci rozšířit vaše publikum na TikToku – zejména pokud použijete kombinaci značkových hashtagů, trendových hashtagů, hashtagů specifických pro danou firmu a obecných hashtagů. Některé skvělé hashtagy můžete najít pomocí tohoto bezplatného nástroje pro generování hashtagů TikTok.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

5. Křížová propagace vašich videí


Marketing nemůže přežít jen díky službě TikTok. Nebo tak nějak. TikTok neexistuje ve vakuu. Robustní digitální marketingová strategie musí zahrnovat i další platformy sociálních médií, jako je YouTube, Instagram, Facebook, a dokonce i Pinterest nebo Reddit. Všude tam, kde vaše cílové publikum tráví čas online, byste měli být i vy.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

Využijte svou online přítomnost ke křížové propagaci svých videí TikTok a sdílejte obsah TikTok na dalších platformách sociálních médií. Pokud se podíváte na Instagram Reels (odpověď Instagramu na TikTok), zjistíte, že mnoho uživatelů Reels sdílí svůj obsah TikTok na této platformě. Zatímco videa TikTok můžete jednoduše přidat jen s vodoznakem TikTok (což je ideální k tomu, abyste poslali své sledující z Instagramu na svůj profil TikTok a zvýšili počet svých sledujících na TikTok), můžete také odstranit vodoznaky TikTok, aby obsah vypadal nativně na jakékoli platformě, na které ho sdílíte.

5. Zveřejňujte příspěvky ve správný čas


Jedním z nejlepších způsobů, jak získat více sledujících na TikToku, je zajistit, abyste na TikToku zveřejňovali příspěvky ve správný čas. Nejlepší čas je samozřejmě ten, kdy je vaše publikum s největší pravděpodobností online. Najít tu správnou dobu může vyžadovat několik pokusů a omylů, ale stojí to za to. Doporučujeme vyzkoušet nástroj pro plánování TikTok, který tento proces automatizuje.

7. Vytvářejte výzvy (a účastněte se jich)


Výzvy jsou na TikToku hojné. Doporučujeme účastnit se stejných výzev TikTok, kterých se účastní vaše cílové publikum. Mnoho z nejoblíbenějších výzev jsou taneční výzvy, takže buďte připraveni ukázat své nejlepší pohyby (a být trochu zranitelní). Kromě účasti ve stávajících výzvách můžete na TikToku vytvářet i vlastní výzvy.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

8. Zapojte se do spolupráce s ostatními tvůrci na TikToku


Nezapomeňte, že TikTok, stejně jako všechny platformy sociálních médií, je sociální. Proto je důležité zapojit se do spolupráce s ostatními tvůrci TikToku na platformě a využívat duetové a stehové funkce TikToku ke zvýšení angažovanosti. Začněte hledáním způsobů, jak do těchto snah o zapojení zahrnout osvětu o svých produktech a službách (ale nebuďte spamující), ale nevyhýbejte se zapojení s ostatními tvůrci jen proto, že se vám jejich obsah líbí.

9. Využívejte obsah vytvářený uživateli


Když budete na TikToku vytvářet více obsahu a více výzev, začnete shromažďovat slušnou sbírku obsahu generovaného uživateli. Obsah generovaný uživateli (UGC) je jednoduše obsah vytvořený uživateli. Může pomoci zvýšit důvěru ve vaši značku, získat větší zapojení a zvýšit počet vašich sledujících na TikToku.

Chcete-li získat spoustu UGC, můžete založit vlastní výzvu, uspořádat soutěž nebo spustit trend hashtagů.

10. Vyzkoušejte nástroje pro růst TikTok


Dobře, ano, už jsme řekli, že nástroje pro sledování nejsou tou správnou cestou, pokud chcete získat více angažovaných sledujících TikToku. Když však teprve začínáte, může se vám hodit velký nárůst sledujících, abyste zvýšili svůj signál u algoritmu TikTok. Zde je několik nástrojů pro růst sledovanosti TikToku, které byste mohli vyzkoušet.

1. Social Buddy

Social Buddy používá pokročilé cílení, které vám pomůže najít sledující, kteří mají zájem o obsah, který vytváříte. Potenciální sledující můžete zacílit na základě odvětví nebo výklenku, relevantních hashtagů, doplňkových účtů a konkurentů a najít tak sledující, kteří odpovídají vaší cílové skupině. Social Buddy se zaměřuje na to, aby si vašeho účtu TikTok všimli skuteční uživatelé, nikoli boti nebo falešné účty.

2. Kupfollowers.cz

Kupfollowers.cz umožňuje tvůrcům TikToku nakupovat TikTok sledující za nízkou cenu. Umožňuje okamžitý přístup k novým sledujícím a můžete si také koupit zobrazení a lajky, abyste posílili svůj obsah a zvýšili šance na virální šíření, takže můžete začít získávat ještě více cílených sledujících, za které nemusíte platit.

<<Koupit Tiktok Followers můžete zde>>

<<Koupit TikTok Likes můžete zde>>

<<Koupit TikTok views můžete zde>>

Koupit Instagram Followers a Likes - 5 Let nejlepší na trhu
10 triků, jak získat sledující na TikToku

4. FeedPixel

FeedPixel je platforma pro správu sociálních médií, která funguje pro více platforem sociálních médií. Tvůrci TikToku mohou FeedPixel používat k získání většího počtu sledujících, zobrazení a lajků. Je k dispozici v 75 jazycích, takže bez ohledu na to, kde se nacházíte, vám bude pravděpodobně dobře fungovat. Možnost růstu TikToku zahrnuje lajky a zobrazení, a pokud chcete, můžete si sledující a sdílení dokonce přímo koupit.

Získejte více sledujících TikTok díky kreativitě a vytrvalosti

Popularita TikToku stále roste, takže pokud máte zájem získat více sledujících na TikToku, není času nazbyt. Pomocí tipů v tomto článku budete na dobré cestě k získání více sledujících na TikTok, zvýšení angažovanosti a vybudování živé komunity na této platformě. S více než 800 miliardami měsíčně aktivních uživatelů TikToku po celém světě je v podstatě zárukou, že na platformě najdete své cílové publikum – stačí jen vytvářet obsah, který chtějí vidět.

10 triků, jak získat sledující na TikToku
10 triků, jak získat sledující na TikToku

Primární kanál TikToku, stránka For You, nabízí vysoce personalizovaný obsah pro každého uživatele na základě videí, která sledoval a která se mu líbila, a také na základě tvůrců TikToku, které sleduje. Dostat svůj obsah na stránku Pro vás TikToku je klíčem k úspěchu na této platformě, ale bez dalších tipů z tohoto seznamu je pravděpodobnost, že se na stránku Pro vás dostanete nebo že se na ní budete trvale zobrazovat, malá.

Každý z tipů v tomto článku je důležitý, ale nenechte se jím zahltit. Nemusíte realizovat všechny tipy najednou. Začněte tím, že se zaměříte na zjištění, co vaše cílová skupina na TikToku sleduje a kdy je na platformě nejaktivnější. Pak vytvořte kvalitní obsah (s CTA) a publikujte ho v době špičky. Odtud budete moci lépe pracovat na dalších způsobech, jak zvýšit počet sledujících na TikToku, které jsme zde zahrnuli.

A co je nejdůležitější, nebojte se navázat kontakt s cílovou skupinou a vyzkoušejte kreativní způsoby, jak upoutat pozornost na svůj obsah TikTok. Postupem času si na TikToku vybudujete silnou skupinu sledujících, která vám pomůže splnit vaše marketingové cíle.

10 triků, jak získat sledující na TikToku?

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *