Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

Podělte se o své vášně prostřednictvím Instagram Stories. Milujete-li fotografii, vizuální umění nebo jinou kreativní činnost, zvažte možnost sdílení svých vášní s celým světem.

Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram
Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

Tvorba návodů na Instagram Stories

Dnes se podíváme na tvorbu tutoriálu speciálně pro Instagram Stories. Pokud jste zde noví, podívejte se na celkový přehled o Instagram Stories. Nebo navštivte Školu Instagramu pro expertní rady od úspěšných instagramerů. Naučíte se tajemství tvorby poutavých Instagram Stories, nejlepší aplikace pro jejich tvorbu a mnoho dalšího.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Učte to, co milujete

Nejste si jisti, kde začít? Zde je několik rychlých tipů pro váš další tutoriál:

Vyberte téma, které milujete

Vášeň je důležitým motorem každého tutoriálu. Když se učíte od někoho vášnivého, nejste pouze baveni, ale také lépe absorbuji látku, protože učení se stává zábavným. Ať už je váš tutoriál dlouhý nebo krátký, měli byste mít svou vášeň vždy v centru.

Pokud jde o mé osobní vášně, myslela jsem si, že by bylo vhodné vytvořit tutoriál podél této obecné linie. Zde je několik počátečních projektů, které mě napadly:

  • Tutoriál pro digitální malbu
  • Nástěnný obraz z lepicí pásky
  • Jednoduchý projekt origami

Ačkoli je digitální malba mým hlavním tvůrčím koníčkem, tutoriál o digitálním malování by byl určen jen určité skupině lidí. Lidé by potřebovali mít přístup k Adobe Photoshop a grafickému tabletu.

Kromě toho by tutoriál o digitálním malování vyžadoval nahrávání obrazovky počítače, což často vypadá mdlě. Nahrávací software, který bych potřebovala použít, by na mém telefonu byl příliš malý, což by ztěžovalo práci. Nakonec by bylo nejlepší zaměřit se na něco snazšího.

Mým bodem je, než se pustíte do jakéhokoli projektu, rychle zvažte klady a zápory každého tématu. Vždy si pamatujte, že byste měli vytvořit tutoriál, který bude pro všechny vaše sledující proveditelný, bez ohledu na jejich zkušenosti.

Vytvořte si tutoriály typu DIY pro Instagram

Další možností je vytvořit rychlý DIY tutoriál. Krása těchto tutoriálů spočívá v tom, že jsou rychlé a jednoduché a vyžadují co nejméně zdrojů k dosažení konečného výsledku.

Projekty origami a nástěnné malby, které jsem dříve uvedla, oba perfektně odpovídají tomuto konceptu. Nejenže vyžadují málo zdrojů, ale pokud tutoriál efektivně rozdělíte, můžete se také postarat o to, aby si kdokoli mohl vytvořit skvělý výsledek.

Jak vytvořit tutoriál

Nyní, když máme téma, pojďme se podívat na to, jak vytvořit tutoriál pro Instagram.

Rozdělte si kroky

Napište všechny kroky tutoriálu do poznámkového bloku nebo aplikace na telefonu. Začněte úvodem o tom, co tutoriál pokrývá, a vizuálem konečného výsledku.

Zahrnujte to, co potřebujete

Co byste potřebovali pro papírový projekt jako můj origami labuť? Ať už je projekt jednoduchý nebo složitý, ujistěte se, že zahrnujete krátký seznam všeho, co vaše publikum bude potřebovat.

Poučte své sledující pomocí značek a emoji

Nezapomeňte, že Instagram Stories nabízí skvělé možnosti úprav, které vám umožní aplikovat filtry, kreslit značky nebo psát text a emoji.

Inspirující příklady tutoriálů na Instagramu

Potřebujete inspiraci pro svůj tutoriál? Podívejte se na tyto populární účty na Instagramu, které nabízí tutoriály o kráse, móde, umění, fotografii a mnohem více!

Závěrečný příběh

Ať už milujete make-up, umění, fotografii nebo tvorbu kulinářských mistrovských děl, můžete sdílet svou vášeň s kýmkoli. Bavte se a vložte svou osobnost do svého profilu tím, že vytvoříte úžasné tutoriály na Instagramu, které vaši sledující budou milovat.

Podívejte se na rychlé video níže, abyste viděli, jak vypadá můj závěrečný tutoriál.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Mohlo by Vás zajímat:
Jak zvýšit počet followers na Instagramu v roce 2023
Proč má smysl kupovat Instagram likes: 10 důvodů
7 nejlepších míst Kde koupit followers na Instagramu 2023
Jak si koupit TikTok Likes v roce 2023 (10 nejlepších webů)
Jak získat více lajků na Instagramu (zdarma nebo za peníze) 2023
12 tipů pro začátečníky na Instagramu
10 důvodů proč se firmy rozhodnou koupit Instagram followers v roce 2023
Seznam 10 nejsledovanějších Instagram účtu na světě

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *