20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

Ach, ten slavný 1k, vypadá tak krásně…ale na Instagramu nedostanete k na 1000, sorry lidi! Získat prvních 1000 sledujících na Instagramu může vypadat jako těžký boj, ale nebojte se, všichni jsme si tím prošli. Tady je návod, co vám na cestě pomůže.

20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers
20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

Získat prvních 1000 sledujících na Instagramu je náročné. To platí zejména tehdy, když s touto platformou začínáte od nuly.

Nejpopulárnější tvůrci však kdysi začínali od nuly a podobně je to možné s několika tipy, jako je pochopení svého publika, zveřejňování relevantního obsahu, konzistence atd.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Prošli jsme několik zdrojů a rozhovorů s některými z nejlepších tvůrců Instagramu, abychom našli praktické tipy a triky, které nejlépe fungují k dosažení 1 000 sledujících!

PS: Přepracováváme našich klasických 18 instagramových tipů o čerstvé, aktuální poznatky a 2 nové strategie, které vám pomohou rychleji dosáhnout prvních 1000 sledujících!

Rolujte až do konce a pojďme společně pozvednout vaši přítomnost na Instagramu!

10 nejlepších tipů, jak získat prvních 1000 followers na Instagramu

This list of tips is compiled in such a way that they will definitely help you increase your followers and additionally help you grow your social media presence among other influencers.  

PořadíTipy pro získání prvních 1000 followers
1.Vytvoření dobrého bia na Instagramu
2.Zveřejněte svůj účet
3.Důsledně zveřejňujte příspěvky každý den
4.Používání hashtagů
5.Sledujte aktuální trendy, písně a kotouče.
6.Příspěvek ve správný čas
7.Používejte poutavé titulky
8.Spolupracujte
9.Zůstaňte aktivní na Instagramu
10.Čas od času přejděte na živé vysílání

1. Optimalizujte své bio na Instagramu

Bio na Instagramu by mělo být lákavé, protože lidé mají rádi a sledují to, co vidí. Profilový obrázek a bio by měly mít specifickou estetiku a dobrou kvalitu.

Optimize Your Bio On Instagram

Stejně jako blogerka Tiffy si nechte svůj životopis s krátkým popisem toho, co děláte, a zveřejněte ho na svém účtu. Na účtu Tiffy je uvedeno, že zveřejňuje jednoduché recepty pro své uživatele s odkazem na kompletní recepty a webovou stránku Kaidong, kde propaguje některé potravinářské výrobky.

Podobně můžete svým divákům stručně sdělit, kdo jste a co děláte. Nepřehánějte to a nepište do svého životopisu odstavce; snažte se, aby byl co nejkratší a nejpodrobnější.

Zveřejněte svůj účet

Přepněte svůj účet na veřejný místo soukromého, protože lidé vás sledují poté, co vidí váš obsah.Instagram má také k dispozici tři typy účtů: osobní, firemní a tvůrce.

20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers
20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

Když přepnete do režimu pro podnikatele nebo tvůrce, dojde k velkému růstu a získáte odpovídající prostor, funkce a podrobné informace o tom, jak bude váš účet více růst.

Značkové agentury, firmy apod. většinou používají obchodní účet, zatímco účet creator používají influenceři, herci apod.

3. Buďte důslední v každodenním zveřejňování

Nejdůležitější roli v růstu vašeho účtu na Instagramu hraje důsledné zveřejňování příspěvků. Naučte se porozumět algoritmu Instagramu a tomu, jak zobrazuje příspěvky. Když budete zveřejňovat více příspěvků a pokud je váš účet veřejný, budou vaše role nebo příspěvky viditelné ve feedech ostatních lidí.

To, že nezveřejňujete příspěvky každý den, není problém. Musíte si však vytvořit plán zveřejňování, například každý střídavý den, každou sobotu atd. tím, že zajistíte, abyste tento plán zveřejňování důsledně dodržovali.

Be Consistent With Posting Every Day

Kvalita vašich příspěvků by však měla být dobrá a alespoň zpočátku se snažte dodržovat určitý styl nebo estetiku.

Podívejte se na účet popové hvězdy a vypozorujete, jak se jednotlivé její příspěvky navzájem doplňují podobným stylem.

4. Používejte hashtagy

Hashtagy jsou pro růst vašeho účtu na Instagramu nezbytné. Tyto hashtagy používají lidé, když chtějí vyhledat určitou věc, což je přesně to, co pomůže vašim příspěvkům zobrazit se ve feedech ostatních lidí.

Use Hashtags

Na Instagramu jsem hledala #christmas🎄, což mě přivedlo k různým obrázkům se stejným hashtagem, který jsem hledala.

Jedním z důležitých tipů je používat relevantní hashtagy, které používá mnoho lidí, aby byl váš příspěvek při vyhledávání více vidět. S rozvíjející se technologií můžete také používat hashtagy generované umělou inteligencí pomocí relevantních podnětů v nástrojích umělé inteligence, jako jsou ChatGPT, Bing AI, Bard atd.

Například jsem použil výzvu pro ChatGPT: “Vygenerujte relevantní a nejpoužívanější hashtagy k příspěvku na Instagramu v neděli.”.

Hashtags On An Instagram Post On A Sunday

Kromě toho můžete také uvést, co je na vašem obrázku, aby vám ChatGPT poskytl související hashtagy.

Pro své příspěvky můžete použít libovolný počet hashtagů. Neměli byste to však přehánět a používat více než 100 hashtagů. Maximálně 15 až 20 a minimálně 8 až 10 použití hashtagů je proveditelné.

5. Zůstaňte v obraze s aktuálními trendy, písněmi a kotouči

Nezbytností je sledovat aktuální trendy, vzory, písně a příspěvky dalších internetových osobností a meme účtů. To je důležité, protože podle algoritmu Instagramu se divákům nejčastěji zobrazují trendové příspěvky.

Current Trends, Songs, and Reels

Výzva na obrázku výše ukazuje, jaké jsou tyto současné trendy. Osoba na tomto videu požádala své spolupracovníky, aby skákali bez pokrčení kolen, což je k popukání.

Na Instagramu můžete také identifikovat trendové písničky nebo videa, protože při rolování kotoučů mají vedle zvuku písničky a videa šipku trendů. Dalším způsobem, jak najít trendové věci, je zadat trendové kotouče nebo trendové písničky do vyhledávání na Instagramu.

Díky tomu také získáte hluboký přehled o tom, co se lidem může líbit a nelíbit, a zároveň budete mít přehled o nově vydaných písních, filmech, módních trendech, aktuálním dění ve světě atd.

6. Příspěvek ve správný čas

Říká se, že vysílání ve správný čas je nedůležité, ale záleží na něm nejvíce. Publikum je obvykle dostupné v určitých časových osách, a proto je nejdůležitějším faktorem zveřejňovat příspěvky ve správný čas, abyste získali více sledujících.

Obvykle je nejlepší čas pro zveřejňování příspěvků na Instagramu mezi 9. a 13. hodinou. Správný čas pro vás však může být jiný a závisí na různých faktorech, jako je země vašeho publika, časová pásma, věková skupina atd.

Pomocí analýzy Instagramu můžete zjistit, kdy získáváte nejvíce lajků, zobrazení, sdílení atd. a naplánovat načasování příspěvků podle nejvyššího zapojení publika. Vlastní analytika vám bude nejlepším pomocníkem při pochopení aktivit vašeho publika a toho, v jakém čase bude pravděpodobně interagovat s vašimi příspěvky.

7. Používejte poutavé titulky

Vaše popisky příspěvků by měly být poutavé, což znamená, že musí být zajímavé nebo mít nějaký druh humorného přístupu. Tyto titulky dávají vašemu příspěvku smysl.

U zábavných příspěvků můžete tyto popisky ponechat krátké a jednoduché. Pokud je příspěvek informativní nebo sentimentální nebo chcete v titulcích uvést hlubší informace o příspěvku, pak je v takovém případě rozdělte do krátkých odstavců nebo do formátu odrážek.

Další metodou generování popisků je použití nástrojů umělé inteligence, jako jsou Bing AI, Bard AI, ChatGPT atd. Například jsem zadal ChatGPT výzvu: “Vygenerujte popisky k mému příspěvku na Instagramu s obrázky z mého výletu.”.

ChatGPT vám nabídne několik možností, ze kterých si můžete vybrat. (Podívejte se na snímek obrazovky níže)

Use Eyecatching Captions

Můžete mu také dát podrobný podnět tím, že popíšete svou představu a záměr s příspěvkem. Na základě výzvy vám poskytne návrhy, které můžete realizovat.

Kromě toho poutavé popisky otevírají cestu k tomu, aby s vaším příspěvkem komunikovalo více sledujících, a zároveň i nějaké získalo.

8. Spolupracujte

Spolupracujte s dalšími influencery, značkami, společnostmi a celebritami, abyste vytvořili nový obsah a rozšířili své publikum. Tyto spolupráce vám mohou pomoci získat pozornost i od publika jiných lidí.

Collaborate

Navíc, pokud vás lidé považují za zajímavého, budou vás sledovat. Když navíc budete spolupracovat s dalšími influencery nebo lidmi, zaznamenáte zvýšení své angažovanosti, protože získáte pozornost svého i jejich publika.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout, je oslovit influencery a další lidi ve vašem oboru.

9. Zůstaňte aktivní na Instagramu

Zůstat aktivní na Instagramu je důležité, aby Instagram upřednostnil viditelnost vašich příspěvků v kanálech ostatních lidí. Mnoho lidí má tendenci Instagram nepoužívat a zůstávají mnoho dní offline, což jim nedává prostor pro růst počtu sledujících.

Věnujte čas zkoumání svého účtu, používejte ho alespoň třikrát denně a zveřejňujte příspěvky každý den, abyste dosáhli rychlých a lepších výsledků.

10. Čas od času přejděte na živé vysílání

Živý přenos na Instagramu je jedním ze způsobů, jak neustále zvyšovat počet svých sledujících. Díky živým videím s vámi uživatelé komunikují a vaši sledující se více zapojují.

Go Live From Time To Time

Doja Cat můžete vidět naživo a v levé části se můžete podívat, jak s ní mohou fanoušci chatovat. Dokonce i Ariana Grande se vyjádřila.

Zachovejte si pozitivní a jemnou interakci. Vyzkoušejte různé metody, jako jsou otázky a odpovědi a náhodné dárky, aby se k vám uživatelé vraceli.

11. Zapojte své přátele

Zapojte se do komunikace se svými sledujícími a získejte přátele. Dávejte svým sledujícím osobní odpovědi prostřednictvím komentářů. Oceňte jejich komplimenty, informujte je o dalších věcech, používejte v textu emotikony a uvádějte nové informace.

Engage With Your Friends

Podívejte se na pravou stranu obrázku a zkontrolujte, jak lidé komunikují se svými příspěvky v sekci komentářů.

Zveřejňujte příběhy, ve kterých se ptáte lidí na jejich názory pomocí samolepek s otázkami ano či ne, to či ono, které udržují zájem uživatelů o váš obsah. Můžete také čas od času praktikovat rozdávání dárků, abyste své uživatele neustále udržovali zvědavé.

Jako tvůrce můžete také zveřejnit nějaké výzvy, požádat své sledující, aby výzvu splnili, a na oplátku jim nabídnout dárek pro vítěze.

12. Buďte opravdoví, a ne přetáčiví

Být skutečný, a ne navíjený, znamená, že váš obsah by měl mít určitý druh originality nebo podpisu (váš styl). Vytvářejte kotouče, videa a příspěvky s trendovým zvukem a stylem.

Přijďte na svůj jedinečný styl a zachovejte si reálnost vůči svému publiku. Lidé mají rádi tvůrce, kteří jsou vůči svému publiku skuteční a autentičtí. Spíše než ukazovat věci, které jste ještě neudělali, se snažte ukázat věci, kterých jste dosáhli – dobré i špatné. Vyvážení obojího je důležité, aby vaše publikum mělo představu o tom, jak zde ukazujete svou skutečnou stránku.

13. Buďte inovativní

Buďte inovativní a vytvářejte nové nápady pro svůj účet na Instagramu. Vytvářejte a zveřejňujte obsah, který je netradiční, k čemuž si můžete vzít na pomoc nástroje umělé inteligence, jako je ChatGPT, a zadat mu relevantní podněty, například “Vygenerujte nápady na zveřejnění dobrého obrázku na Instagramu”.

tiktok follower kaufen

Přilákejte nové publikum pomocí čerstvého obsahu a nových nápadů. Existují různé niky, například módní blogeři, foodblogeři, tanečníci, zpěváci atd. Prozkoumejte všechny kategorie a pokuste se najít něco inovativního pro sebe.

14. Vzdělávejte se

Kromě zábavných a veselých videí poskytněte uživatelům také informační a motivační obsah. Vaši sledující na Instagramu by se měli cítit dobře a nadšeně s vámi komunikovat.

Můžete například sdílet osobní zkušenosti o své cestě za zdravotní péčí a fitness, abyste své diváky povzbudili ke zdravému životu.

Diskutujte se svými sledujícími o zdravotních problémech, úzkostných poruchách a stresu a poskytněte jim realistický přístup k těmto názorům.

15. Interakce s ostatními komunitami na Instagramu

Komunikujte s ostatními komunitami a rozšiřujte svůj účet. Najděte si přátele, kteří mají podobný vkus jako vy. Chatujte s lidmi, vytvářejte skupiny na Instagramu a budujte bezpečný prostor pro komunikaci.

Snažte se porozumět svému publiku a naučte se s ním komunikovat v reálném čase. Vždy lajkujte, sdílejte a odpovídejte na podporu obsahu jiných tvůrců. Vytvořte si prostřednictvím Instagramu vlastní komunitu.

16. Informujte o svém účtu na Instagramu prostřednictvím jiných aplikací sociálních médií

Dalším způsobem, jak získat sledující, je sdílení videí, videoklipů a příspěvků na Instagramu na všech ostatních platformách sociálních médií. Můžete například cílit na své publikum prostřednictvím Facebooku, Snapchatu nebo prostřednictvím výkřiku na kanálu YouTube, pokud jej máte.

Tímto způsobem se váš účet na Instagramu zviditelní a počet vašich sledujících prudce vzroste. Pokračujte tedy ve sdílení odkazů na svůj účet a zveřejňujte tyto příběhy na Whatsappu, Snapchatu atd.

17. Buďte důvěryhodní

Lidé si váš obsah užijí, jen když se k nim bude vztahovat. Relatable znamená něco, co každý v životě určitě tak či onak zažil. Nenuťte se být relatable; pozorujte lidi, abyste zjistili, co se jim bude líbit a co ne.

Zůstat relevantní je důležité proto, aby lidé s vaším obsahem interagovali, což následně přímo ovlivní vaše sledující.

18. Zveřejňujte kvalitní obrázky a videa

Kvalita obrázků a videí závisí na poměru stran Instagramu. Fotografie můžete také upravovat nebo vylepšovat pomocí filtrů Instagram.

Chcete-li zveřejnit vysoce kvalitní fotografie, můžete zkusit jednu věc:

Klepněte na svou profilovou fotografii > klepněte na tři vodorovné čáry > otevřete nastavení > přejděte na Účet > přejděte na Využití dat nebo Využití mobilních dat > klepněte na Nahrát v nejvyšší kvalitě.

19. Poznejte své publikum

Znalost publika je nutností, abyste pochopili, co se vašim uživatelům líbí. Za tímto účelem můžete zkontrolovat demografické údaje, provést průzkum a vytvořit kupující osobu, což znamená přemýšlet z pohledu kupujícího, abyste pochopili své cílové publikum.

Know Your Audience

Měňte své příspěvky a také sledujte aktuální trendy, protože algoritmus Instagramu viditelnost příspěvků a rolí je založena na aktuálních trendech.

20. Využívejte analytiku ke sledování svého pokroku

Sledujte svůj pokrok pomocí přehledů Instagramu a zkontrolujte dosah svého obsahu pomocí počtu dní a nejlepších zemí. Porovnejte časové údaje o počtu lajků, sdílení, zobrazení a celkovém počtu sledujících.

Tyto přehledy vám pomohou určit, ve kterých oblastech potřebuje váš účet růst.

Klíčové poznatky: Tipy pro získání prvních 1000 sledujících na Instagramu

Tři nejlepší tipy pro získání prvních 1000 followers na Instagramu povedou k větší interakci mezi uživateli a pomohou vám okamžitě zvýšit počet sledujících.

  • Vytvořte poutavý životopis – buďte struční a struční a přidejte dobrý profilový obrázek.
  • Zveřejňujte příspěvky každý den – buďte důslední v pravidelném zveřejňování.
  • Spolupracujte – můžete spolupracovat s dalšími influencery, čímž si vytvoříte prostor pro zvýšení počtu sledujících.

Pro účely výzkumu jsem použil YouTube a Instagram. Některé z tipů, které jsem zde shromáždil, pocházejí od influencerů a tvůrců, kteří se z nuly dostali až k tisícům sledujících.

Kromě toho jsou jednou z největších výhod, které právě teď máte, nástroje umělé inteligence. Využijte sílu nástrojů umělé inteligence k vytvoření solidní strategie obsahu pro svůj účet na Instagramu. Budete překvapeni, jak vás zbaví břemene a jeho potenciál zlepší vaši hru na Instagramu!

Jaké tipy byste chtěli přidat? Dejte mi vědět v komentářích níže!

Mohlo by Vás zajímat:

Jak používat Instagram Stories: Odpovědi na 14 záludných otázek

Koupit TikTok Followers: Jak Zvýšit Dosah a Zaujetí na TikToku – Kompletní Průvodce

Top 10 nejlepších influencerů v Německu

Seznam 10 nejsledovanějších Instagram účtu na světě

Jak získat followers na Instagramu: Váš komplexní průvodce organickým růstem

Tipy jak zvýšit počet Instagram followers v roce 2024

13 tipů jak zatraktivnit své příspěvky na Instagramu

Jak se stát virálním na TikToku: 10 funkčních tipů, které fungují

FAQs

Můžete vydělávat peníze na Instagramu, pokud máte 1000 sledujících?

Instagram vám po dosažení 1000 sledujících zrovna nevyplácí. Vydělávání peněz na Instagramu však závisí na tom, jak ho zpeněžíte, tedy na dohodách se značkami, spolupráci atd.

Můžeme získat 1000 sledujících na Instagramu za jeden den?

Dosáhnout 1000 sledujících na Instagramu za jeden den není zrovna možné, ale nikdy nevíte. Nicméně 2 až 3 sledující denně jsou dobrý začátek.

Jak zvýšit počet sledujících na Instagramu?

Počet sledujících na Instagramu můžete zvýšit pomocí několika tipů, jako je důsledné zveřejňování příspěvků, psaní skvělých popisků, používání hashtagů, spolupráce s dalšími influencery a zveřejňování relevantního obsahu.

Jak mohu rychle zvýšit počet sledujících na Instagramu?

Nemůžete přesně zvýšit své následovníky za den nebo tak. Růst počtu sledujících však není tak obtížný díky správným tipům, jako je zveřejňování příspěvků každý den, zveřejňování příspěvků ve správný čas, zveřejňování relevantních věcí atd.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *