10 tajných tipů a triků pro Instagram 2024

10 tajných tipů a triků pro Instagram 2024

Instagram se stal jednou z nejoblíbenějších sociálních platforem pro sdílení obrázků. Poskytuje sladké místo pro nadšence do obrázků a fotografy, kteří chtějí, aby si jejich snímků všimla jejich komunita.

10 tajných tipů a triků pro Instagram 2024
10 tajných tipů a triků pro Instagram 2024

10 tajných tipů a triků pro Instagram 2024

Popularita Instagramu samozřejmě vedla k tvrdé konkurenci na této platformě. Abychom vám pomohli vyniknout, rozhodli jsme se s vámi podělit o přísně tajné tipy a triky pro Instagram, díky kterým budete na platformě více vidět.

10 skrytých tipů a triků pro Instagram, které byste měli znát v roce 2024

  • Přidání hudby do příběhu Instagram
  • Plánování příspěvků na IG
  • Vytvoření seznamu blízkých přátel
  • Změna tématu chatu
  • Skrytá složka DM
  • Režim zmizení
  • Nabídka rychlého sdílení
  • Nahrávání fotografií bez ořezávání
  • Moderování komentářů k příspěvkům
  • Ztlumení a zrušení ztlumení účtů na Instagramu

Přidání hudby do příběhu Instagram

Přímý způsob, jak přidat hudbu do Příběhů na Instagramu, neexistuje. Instagram však nabízí hudební nálepku, která to udělá za vás. Pomocí hudební nálepky můžete do Příběhů Instagram přidat libovolnou hudbu. Při vytváření Příběhu klepněte na ikonu nálepky a vyberte možnost Hudební nálepka. Klepnutím na název hudby ji přidáte do Příběhu. Můžete dokonce přesunout posuvný panel a najít část hudby, kterou chcete přidat.

Add Music To Instagram Story

Plánování příspěvků na IG

Pokud se nechcete přihlašovat na Instagram pokaždé, když chcete publikovat příspěvek, můžete si v aplikaci předem naplánovat příspěvky. Instagram vám nabízí možnost naplánovat si příspěvky s obrázky, karusely, Příběhy a Reels.

Při vytváření příspěvku v aplikaci Instagram přidejte fotografie, videa, popisky, efekty a filtry a klepněte na možnost Další -> Rozšířená nastavení -> Plánování. Vyberte datum a čas, kdy chcete příspěvek naplánovat. Klepněte na možnost Naplánovat.

Schedule Your IG Posts

Vytvoření seznamu blízkých přátel

Pokud chcete někdy sdílet příběh Instagramu jen s vybranou skupinou lidí, je tato funkce určena právě vám. Funkce Blízcí přátelé Instagramu umožňuje vytvořit vlastní seznam lidí, se kterými můžete sdílet Příběhy Instagramu soukromě. Vzhledem k tomu, že můžete ručně odebírat nebo přidávat lidi, kdykoli je to možné, je váš seznam blízkých přátel velmi přizpůsobitelný. Se seznamem blízkých přátel můžete sdílet nejen Příběhy, ale také například Poznámku nebo Naviják.

Přejděte na svůj profil. Klepněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu. Klepněte na položku Blízcí přátelé. Vyberte ze seznamu lidi, které chcete přidat, a klepnutím na Hotovo uložte změny.

Create A Close Friends List

Změna tématu chatu

Pokud používáte Instagram pro zasílání zpráv, můžete se zbavit bílého pozadí a přizpůsobit téma chatu, aby bylo zasílání zpráv zábavnější a zajímavější. Otevřete chat, ve kterém chcete použít nové téma. Klepněte na profilový obrázek uživatele zobrazený v horní části. Na další obrazovce klepněte na možnost Motiv. Vyberte téma nebo barvy a přechody.

Change The Chat Theme

Skrytá složka v DMs

Skryté žádosti je složka žádostí o zprávy na Instagramu. Jedná se o zprávy od uživatelů, kteří vám poslali zprávy, ale Instagram tyto zprávy označil jako urážlivé nebo spam.

Instagram má vlastní seznam urážlivých frází, slov a emotikonů, kvůli kterým se zpráva dostane do skryté složky. Můžete však také přidat svůj vlastní seznam emotikonů, slov a frází, které chcete, aby byly filtrovány do skryté složky.

Možná budete chtít tuto složku jednou za čas zkontrolovat, abyste zjistili, zda přijaté zprávy neobsahují něco škodlivého nebo urážlivého nebo zda nebyly nesprávně zařazeny do složky skrytých požadavků.

Přejděte na kartu DM na Instagramu. Klepnutím na položku # Žádosti -> Skryté žádosti zobrazíte skryté složky DM.

Hidden Folder Of DMs

Režim zmizení

Pokud je pro vás bezpečnost a soukromí v DM na Instagramu důležité, měli byste tuto funkci využít. Režim Zmizet je pro vás ideální, pokud se obáváte, že si vaše chaty budou prohlížet slídilové. Režim zmizení můžete zapnout, když chcete vést soukromý chat s jiným uživatelem.

Všechny viděné texty, nálepky, obrázky, memy nebo GIFy sdílené v režimu Vanish Mode navždy zmizí, jakmile chat zavřete. Pokud se necítíte bezpečně, můžete kohokoli zablokovat a konverzaci nahlásit.

Otevřete požadovaný chat, ve kterém chcete zapnout režim Zmizet. Přejetím prstu po chatu nahoru zapnete režim Vanish a opětovným přejetím prstu po chatu nahoru režim Vanish vypnete.

Vanish Mode

Nabídka rychlého sdílení

Chcete sdílet svá oblíbená videa, obrázky nebo filmy s ostatními uživateli prostřednictvím kanálu Instagram? Díky nabídce rychlého sdílení na Instagramu. Díky této funkci můžete snadno sdílet s přáteli jakýkoli obrázek, video nebo Reel, který se objeví ve vašem kanálu. Tato funkce umožňuje uživatelům přímo sdílet jakýkoli obrázek, video nebo Reel s účtem, se kterým nejvíce komunikovali.

Vyhledejte příspěvek (obrázek, video nebo Příběh), který chcete sdílet s přáteli v DM. Klepněte a podržte ikonu odeslání pod obsahem příspěvku. Zobrazí se vyskakovací okno s profilovým obrázkem kontaktů, se kterými nejčastěji komunikujete. Klepněte na profil, se kterým chcete příspěvek rychle sdílet.

Quick Share Menu

Moderování komentářů k vašim příspěvkům

Instagram umožňuje řešit spam, komentáře botů a trollů pod vaším příspěvkem. Díky tomu zůstane vaše sekce komentářů čistá a bez irelevantního a nežádoucího obsahu, což umožní smysluplné zapojení vašeho publika.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Přejděte na svůj profil. Klepněte na ikonu nabídky. Klepněte na Nastavení -> Soukromí -> Skrytá slova -> Správa vlastních slov a frází. Přidejte klíčová slova, jejichž komentáře chcete moderovat. Nyní se vraťte zpět a zapněte přepínač Skrýt komentáře a Skrýt žádosti o zprávy v části Vlastní slova pro zprávy a komentáře. Tím zajistíte, že všechny příchozí komentáře a žádosti o zprávy, které obsahují zvolená klíčová slova, budou skryty.

Bonus: Pokud k vašim příspěvkům přichází hodně spamových komentářů, Statusbrew vám umožní zbavit se spamu automaticky a nasměrovat je do schránky, kde je můžete moderovat.

Moderate Comments On Your Posts

Nahrávání fotografií bez ořezávání

Instagram automaticky ořízne snímky, které přesahují jeho maximální poměr stran. Takto oříznuté snímky nevypadají vždy dobře, a proto hledejte způsob, jak se tomu vyhnout. Instagram umožňuje, aby se vám do aplikace vešel celý obrázek bez ořezu.

Při vytváření příspěvku na Instagramu vyberte obrázek, který chcete sdílet, a klikněte na ikonu Rozbalit v levém dolním rohu okna pro výběr příspěvků. Klepnutím na ikonu Rozbalit se obrázek upraví podle poměru stran 4:5. Obrázek může mít v případě potřeby kolem sebe bílý nebo černý rámeček.

Upload Photos Without Cropping

Ztlumení a zrušení ztlumení účtů na Instagramu

Na Instagramu se často může stát, že ve svých kanálech najdete nevhodné fotografie a videa nebo obdržíte zprávy od uživatelů, které neznáte.

Chcete-li se s takovými uživateli vypořádat, Instagram umožňuje snadno ztlumit profily. Když uživatele na Instagramu ztlumíte, nebudou se vám ve vašem kanálu zobrazovat jeho příspěvky a Příběhy. Nebudete ani dostávat oznámení o nových zprávách. Ztlumení účtu můžete kdykoli zrušit. Ztlumit můžete i příspěvky, zprávy a komentáře.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Otevřete profil uživatele na Instagramu, jehož ztlumení nebo zrušení ztlumení chcete provést. Klepněte na rozevírací tlačítko Sledovat. V nabídce, která se zobrazí, klepněte na možnost Ztlumit. Zapnutím přepínače pro příspěvky a příběhy danou osobu ztlumíte. Chcete-li ztlumení zrušit, vypněte možnosti Příspěvky a Příběhy.

Mute & Unmute Accounts On Instagram

Začněte používat tajné tipy a triky Instagramu ještě dnes!

Toto jsou nejlepší z nejlepších tipů a triků pro Instagram, které vám pomohou lépe používat tuto platformu. Ne každý, kdo Instagram používá, o těchto tricích ví, ale teď o nich víte vy. Dejte nám vědět, jestli znáte další skryté triky Instagramu.

Nejčastější dotazy (Frequently Asked Questions)

Zde je několik často kladených otázek týkajících se tipů a triků pro Instagram:

Jak zastavit spamové komentáře na Instagramu?

Instagram nabízí možnost skrýt nebo odstranit komentáře pod příspěvkem. Můžete dokonce nastavit pravidla moderace, která automaticky filtrují komentáře podle určitých klíčových slov, která si sami určíte.

Jaké jsou tipy pro růst na Instagramu?

Optimalizace účtu na Instagramu, konzistentní zveřejňování příspěvků, plánování příspěvků na Instagramu s předstihem, navazování kontaktů se sledujícími a řešení nevyžádaných komentářů pod příspěvky – to jsou hlavní tipy pro růst na Instagramu.

Jaké jsou tipy a triky pro Instagram Reels?

Včetně textu a popisků na obrazovce, optimalizace umístění textu na obrazovce a použití hudby v přetáčkách z knihovny Instagramu – to jsou hlavní tipy a triky pro reels Instagramu, které je třeba znát.

Mohlo by Vás zajímat:

Jak používat Instagram Stories: Odpovědi na 14 záludných otázek

Koupit TikTok Followers: Jak Zvýšit Dosah a Zaujetí na TikToku – Kompletní Průvodce

Top 10 nejlepších influencerů v Německu

Seznam 10 nejsledovanějších Instagram účtu na světě

Jak získat followers na Instagramu: Váš komplexní průvodce organickým růstem

Tipy jak zvýšit počet Instagram followers v roce 2024

13 tipů jak zatraktivnit své příspěvky na Instagramu

Jak se stát virálním na TikToku: 10 funkčních tipů, které fungují

20 tipů, jak získat prvních 1000 Instagram Followers

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *