Jak spustit vlastní Instagram předplatné?

Jak spustit vlastní Instagram předplatné?

Jak spustit vlastní Instagram předplatné?

Pokud patříte mezi 2 miliardy uživatelů Instagramu, víte, jak mocná tato platforma může být. Aplikace je nejen místem pro navazování kontaktů, ale také nástrojem, který vám může pomoci vydělávat peníze online. Tvůrci, kteří hledají způsoby, jak si na této platformě sociálních médií vydělat nějaké peníze, mohou zvážit, zda nezačnou využívat funkci Předplatné Instagramu.

Jak spustit vlastní Instagram předplatné?
Jak spustit vlastní Instagram předplatné?

Zajímá vás, co jsou to odběry Instagramu? Přečtěte si další informace o tomto nástroji pro zpeněžování v aplikaci a o tom, jak s ním můžete začít vydělávat pravidelné měsíční příjmy.

Podmínkou ke spuštění předplatného je 10 000 Instagram sledujících, které si můžete zakoupit u nás

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Co je Instagram předplatné?

Předplatné Instagramu, které bylo poprvé spuštěno v roce 2022, nabízí tvůrcům nový způsob, jak zpeněžit svůj obsah a poskytnout svému publiku větší hodnotu. Díky předplatnému Instagram Subscriptions mohou tvůrci před exkluzivní obsah postavit placenou stěnu, vytvořit exkluzivní komunitu a zároveň vybudovat udržitelný zdroj příjmů.

Jaké jsou funkce Instagram předplatného?

Pravděpodobně si říkáte: “Jaký obsah můžete na Instagramu umístit za paywall?” (Paywall = obsah, který lze získat za úplatu) Zde jsou jen některé exkluzivní funkce, ke kterým mají přístup pouze placení předplatitelé:

Chat s předplatiteli

Chat s odběrateli je skvělým způsobem, jak budovat vztahy s nejoddanějšími fanoušky, a umožňují vám přímo se spojit s vaší komunitou. Tuto funkci můžete využít k pořádání exkluzivních otázek a odpovědí, sdílení životních novinek se svými odběrateli nebo jen k vytvoření prostoru pro příjemné posezení.

Chaty předplatitelů trvají pouze 24 hodin, poté se stanou pouze pro čtení. Současně však můžete mít spuštěno tolik chatů, kolik chcete.

Příběhy a zajímavosti pouze pro předplatitele

Příběhy můžete vytvářet jen pro své odběratele. Tyto příběhy, označené fialovým kroužkem, můžete použít k poskytování exkluzivního obsahu nebo ke sdílení pohledů do zákulisí vaší tvůrčí činnosti. Vaše exkluzivní příběhy se automaticky uloží do zvýraznění, které je viditelné pouze pro vaše odběratele.

Ano, i běžný obsah, který vytváříte na Instagramu, může být exkluzivní pro odběratele! Stačí, když při přípravě příspěvků stisknete tlačítko Sdílet pouze s odběrateli. Tak je uvidí pouze ti, kteří se k odběru přihlásili.

Speciální odznaky pro předplatitele

Odběratelé získají vedle svého uživatelského jména speciální fialovou ikonu odznaku, která je odliší od ostatních sledujících. Je to skvělý způsob, jak dát svým odběratelům uznání a zajistit, aby věděli, že si jich vážíte. Pomůže jim to také zvýraznit se před vámi, takže pokud vám pošlou zprávu nebo položí dotaz, můžete jim rychle odpovědět.

Živý stream pouze pro předplatitele

Živá komunikace má všechny výhody chatu s odběrateli, ale vaši odběratelé vás skutečně vidí a mohou s vámi komunikovat v reálném čase. Prostřednictvím těchto exkluzivních živých přenosů můžete sdílet cokoli od ranní rutiny nebo povídání “Připravte se se mnou” až po přenosy z cvičení nebo rozbalování.

Vysílací kanály pro předplatitele

Už jste vyzkoušeli funkci vysílacích kanálů Instagramu? Můžete si vytvořit kanály určené pouze pro odběratele a sdílet speciální informace se svými nejzaměstnanějšími sledujícími.

Jaké jsou výhody spuštění vlastního předplatného Instagramu?

Když už víte, co jsou to odběry Instagramu, jak se rozhodnout, zda byste měli vynaložit další úsilí na vytvoření vlastního? Zvažte některé z těchto výhod.

Může vám to pomoci vytvořit nový zdroj příjmů

Jako tvůrce je důležité diverzifikovat své zdroje příjmů pro případ, že by některý z nich byl ovlivněn nebo měl slabé období. To znamená nevkládat všechna vajíčka do jednoho košíku. Pokud tedy máte možnost založit si předplatné na Instagramu, je dobré to vyzkoušet a zjistit, jaký příjem z něj můžete mít.

Mohlo by vám to pomoci vytvořit semknutou komunitu.

Nejde jen o peníze. V závislosti na velikosti vašich sledujících může být těžké mít pocit, že jste se svým publikem skutečně ve spojení. S předplatným Instagramu si můžete vypěstovat exkluzivní a intimní komunitu, kde můžete být transparentnější a autentičtější.

Mohlo by vám to pomoci rozšířit Vaše podnikání

Peníze sice nejsou všechno, ale nebudeme si nic nalhávat: rozhodně jsou důležitou součástí tvůrčí činnosti. Budování komunity pomocí předplatného Instagramu je nejen skvělé pro sblížení s vašimi sledujícími, ale je to také chytrý obchodní tah. V závislosti na druhu obsahu, který umístíte za placenou stěnu, můžete vytvořit propagační kanály pro produkty nebo služby, které prodáváte.

Řekněme, že se specializujete na obsah o jídle a vaření. Váš bezplatný obsah může mít podobu Receptářů, zatímco vaše Předplatné může dát vašemu publiku možnost klást vám přímé otázky nebo se k vám připojit v živých přenosech vaření. Prostřednictvím tohoto exkluzivního obsahu můžete také propagovat svou elektronickou kuchařku nebo jiné produkty, které prodáváte na externí platformě.

Odběry na Instagramu zapadají do vašeho obsahu tak přirozeně, že je těžké něco namítat proti jejich založení.

Jak spustit Vaše Instagram předplatné

Těšíte se, až vyrazíte? Zde je několik věcí, které byste měli vědět, než začnete s vlastním předplatným.

Kdo je způsobilý?

Mějte na paměti, že před použitím předplatného Instagramu musíte splnit následující požadavky na způsobilost. Musíte:

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Jak nastavit vaše Instagram předplatné

Pokud máte nárok na odběry Instagramu, nastavte si je podle následujících kroků:

 1. Začněte na panelu Professional a stiskněte ozubené kolo vpravo nahoře.
 2. Poté klikněte na položku Odběry.
 3. Na další obrazovce stiskněte možnost Začít.
 4. Souhlaste s podmínkami používání služby Instagram Subscription Creator a klepněte na tlačítko Další.
 5. Nyní budete moci nastavit měsíční cenu předplatného. V dolní části obrazovky se nachází kalkulačka, která vám pomůže odhadnout potenciální měsíční výdělek na základě počtu vašich sledujících.
 6. Klepněte na možnost Publikovat a poté na možnost Vytvořit. Jakmile povolíte funkci Odběry, vaši sledující uvidí ve svém kanálu aktivit a na vašem profilu upozornění, aby se přihlásili k odběru.

Kolik si můžete účtovat?

Ceny předplatného Instagramu jsou přednastavené, ale můžete si vybrat z široké škály cenových možností podle svých preferencí. Možnosti jsou následující: 0,99 USD, 1,99 USD, 2,99 USD, 4,99 USD, 9,99 USD, 19,99 USD, 49,99 USD a 99,99 USD.

Kolik byste si však měli účtovat? To záleží na vašem publiku, vašem výklenku a na tom, kolik exkluzivního obsahu jste ochotni nabídnout. Pokud hodláte pro své předplatitele vynaložit spoustu práce navíc, pak má smysl účtovat si jednu z vyšších cenových kategorií.

Jak si vyplatit peníze?

Chcete-li přijímat platby předplatného, musíte se nejprve ujistit, že jste si k účtu na Instagramu přidali výplatní účet. Zde je návod, jak to můžete udělat:

 1. Na panelu nástrojů pro profesionály klikněte na možnost Výplaty.
 2. Přejděte na možnost Aktualizovat způsob výplaty.
 3. Vyberte druh výplatního účtu, který chcete připojit ke svému účtu. Můžete přidat bankovní účet nebo účet PayPal.
 4. Podle pokynů dokončete nastavení.

Upozorňujeme, že před obdržením první výplaty musíte vydělat alespoň 100 dolarů.

Co musí sledující udělat, aby se mohli přihlásit k vašemu předplatnému?

Po zapnutí odběru na Instagramu se na vašem profilu zobrazí tlačítko Přihlásit se k odběru. Zde se dozví, jak snadno se mohou přihlásit k odběru:

 1. Navštivte profil tvůrce a klikněte na tlačítko Přihlásit se k odběru.
 2. Budou přesměrováni na stránku s podrobnými informacemi o cenách a výhodách předplatného Instagramu.
 3. Klepnutím na tlačítko Přihlásit se k odběru pokračujte.
 4. Zkontrolujte platební podmínky ve vyskakovacím okně a klikněte na tlačítko Zpracovat platby.

Odkaz na odběr můžete – a měli byste – uvést ve svých Příbězích na Instagramu pomocí tlačítka Přihlásit se k odběru a uvést pokyny v bio.

4 tipy jak rozšířit svůj okruh předplatitelů na Instagramu

Když už jste si založili předplatné Instagramu, jak se ujistit, že je to spolehlivý zdroj příjmů? Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci.

Správné stanovení ceny

Zvolte si rozumnou cenu předplatného. Nechcete po svých příznivcích chtít příliš mnoho, ale zároveň musíte být schopni dosáhnout zisku.

Ceny předplatného Instagramu se pohybují od 0,99 USD, 1,99 USD, 2,99 USD, 4,99 USD, 9,99 USD, 19,99 USD, 49,99 USD až po 99,99 USD. Zásadní je zvážit, jaký obsah budete poskytovat, jaké jsou vaše cíle a jaký typ sledujících chcete. Například zvolením nižší ceny za předplatné můžete získat více odběratelů, zatímco zvolením vyšší ceny si pomůžete vytvořit exkluzivnější komunitu.

Nebuďte překvapeni, pokud budete muset v průběhu času provést změny v ceně. I ty největší společnosti mohou mít někdy problém s nastavením správných cen.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Důsledně vytvářejte kvalitní obsah

Zaměřte se na vytváření kvalitního obsahu. Ujistěte se, že za váš exkluzivní obsah stojí za to zaplatit a že svým odběratelům nabízíte něco hodnotného. Dbejte na to, abyste příspěvky zveřejňovali konzistentně, protože odběratelé budou očekávat pravidelný obsah s předvídatelným rozvrhem.

Spolupracujte s ostatními tvůrci

Jedním ze skvělých způsobů, jak zvýšit exkluzivitu svého obsahu, je sdílet obsah pro spolupráci, ke kterému mají přístup pouze vaši odběratelé. Spolupracujte s dalšími tvůrci nebo influencery ve vašem výklenku a nabídněte jim přístup pro vaše odběratele prostřednictvím kolaborace. Abyste jim to oplatili, budete se pravděpodobně muset na jejich obsahu podílet také.

Zaměřte se na budování vztahů

Odběratelé jsou zde proto, že vám a vašemu obsahu chtějí vyjádřit skutečnou podporu. Utrácejí peníze, aby si poslechli, co říkáte, a viděli, co sdílíte. Je důležité, abyste pečovali o vztahy se svými odběrateli a poskytli jim co nejlepší zážitek.

Jakými dalšími způsoby můžete na Instagramu vydělávat peníze?

Předplatné Instagramu je samozřejmě jen jedním z mnoha způsobů, jak můžete vydělávat peníze prostřednictvím Instagramu. Pokud pro vás funkce zpeněžení ještě není dostupná, zvažte prozkoumání následujících možností:

Partnerství se značkou

Mnoho značek spolupracuje s tvůrci Instagramu na propagaci svých produktů v rámci marketingové kampaně influencerů. Obvykle se tvůrce a značka dohodnou na stanovené sazbě za sponzorovaný příspěvek.

Partnerský marketing

Affiliate programy jsou pro tvůrce Instagramu oblíbeným způsobem, jak vydělávat peníze prostřednictvím aplikace. Jako partner získáte provizi od značek, když si produkt nebo službu, kterou propagujete, zakoupí vaši sledující.

Přejít na živé vysílání s odznaky

Funkce Live badges na Instagramu umožňuje tvůrcům zpeněžit jejich živé vysílání. Když spustíte Live s odznaky, vaši sledující si mohou koupit odznaky, aby vás podpořili a vydělali vám peníze.

Prodej merche nebo fyzických produktů

Pokud máte na prodej zboží pro fanoušky nebo fyzické produkty, můžete je propagovat na svém profilu na Instagramu a pomocí Příběhů a odkazu v bio přesměrovat zákazníky na svůj webový obchod.

Prodej digitálních produktů

Instagram můžete využít k propagaci a prodeji digitálních produktů, jako jsou elektronické knihy, šablony nebo kurzy. Na rozdíl od fyzického zboží vyžadují digitální soubory ke stažení relativně malé investice na vytvoření a lze je prodávat opakovaně, bez problémů se skladovými zásobami a logistikou přepravy. Vzhledem k tomu, že nemusíte vynakládat více peněz na výrobu většího počtu jednotek, můžete očekávat vyšší výnosy než při prodeji fyzických produktů, přičemž zisková marže se v průběhu času zvyšuje.

Vytvářením poutavého a sdíleného obsahu na Instagramu mohou tvůrci účinně propagovat a podporovat prodej svých digitálních produktů. Nezapomeňte své sledující nasměrovat na odkaz pro zakoupení digitálního produktu ke stažení, ať už ve svém životopise, nebo ve Stories na Instagramu.

Začněte vydělávat s odběry Instagramu

Předplatné Instagramu je jen jedním z mnoha způsobů, jak vydělávat peníze prostřednictvím Instagramu. Strategickým přístupem si můžete vybudovat angažované sledující a generovat z platformy další příjmy. Využijte mnoho funkcí, které Předplatné Instagramu nabízí, a experimentujte s novými způsoby zpeněžení svého obsahu.

Často kladené dotazy (FAQ)

Existují nějaká omezení obsahu pro předplatné Instagramu?

Ano, existují omezení týkající se typu obsahu, který můžete sdílet. Obsah musí být exkluzivní a nesmí obsahovat nahotu, nenávistné projevy, spam nebo nezákonné činnosti. Také účty s předplatným musí vytvořit minimálně jeden příspěvek měsíčně.

Mohu kdykoli změnit cenu předplatného?

Rozhodně! Stačí přejít do Nastavení předplatného a vybrat možnost Měsíční cena. Tam budete moci změnit cenu předplatného. Mějte na paměti, že všichni odběratelé, kteří se zaregistrovali před změnou ceny, budou nadále platit stejnou částku. Novou cenu budou platit pouze noví předplatitelé.

Kde si mohu zobrazit své příjmy z předplatného Instagramu?

Instagram vám bude každý měsíc posílat PDF s vašimi výdělky. Faktury za 2-3 měsíce si můžete prohlédnout a stáhnout také prostřednictvím možnosti Nastavení výplat na panelu Professional.

Je předplatné Instagramu nejlepší způsob, jak vydělávat peníze jako tvůrce?

To záleží na tom, co si představujete pod pojmem “nejlepší”. Jednou z největších výhod předplatného Instagramu je, že vytváří opakující se měsíční příjmy za ne příliš mnoho práce navíc. Má to však i nevýhodu: stále jste závislí na Instagramu. Proto některé z nejlepších způsobů, jak vydělávat na Instagramu, zahrnují i jinou činnost než vytváření obsahu na Instagramu.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Mohlo by Vás zajímat:

Jak sdílet cizí příběh na Instagramu do svého vlastního nebo jej poslat jako přímou zprávu

Jak vytvořit prezentaci na TikToku

Jak získat více sledujících na TikToku: 28 tipů, jak rychle rozšířit svůj účet

Jak odstranit Instagram profil

12 taktik pro získání více followers na Instagramu

Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

14 tipů pro vytváření virálních videí pro TikTok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *