Jak zjistit kdo si prohlíží moje story na Instagramu

Jak zjistit kdo si prohlíží moje story na Instagramu

Jak zjistit kdo si prohlíží moje story na Instagramu

Příběhy na Instagramu jsou mezi uživateli po celém světě velkým hitem. Jsou kreativní, přizpůsobitelné a poskytují skvělou zábavu. Proto je jejich prohlížení stejně zábavné jako tvorba. Pokud jste využili funkci Stories na Instagramu, pravděpodobně jste si oblíbili získávání zpětné vazby o tom, kdo vaše dílo sleduje.

Jak zjistit kdo si prohlíží moje story na Instagramu
Jak zjistit kdo si prohlíží moje story na Instagramu

V tomto vydání seriálu Tipy a triky se dozvíte, jak zjistit, kdo si prohlédl váš příběh na Instagramu.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Jak zjistit kdo si prohlédl vaše story na Instagramu.

Téměř každý rád sdílí věci, ale nejlepší na celém procesu je zjistit, kdo je viděl. Většina uživatelů Instagramu chce vědět, kdo si je prohlíží. Naštěstí můžete vidět všechny osoby, které si vaše Příběhy po jejich zveřejnění prohlédly (dokud platnost Příběhu IG nevyprší). Zde je návod, jak na to:

 1. Otevřete Instagram a klepněte na ikonu IG Story v levém horním rohu.
  Screenshot 31
 2. V levém dolním rohu se zobrazí “ikona profilu” s nápisem “Aktivita”. To znamená, že si váš příběh na IG prohlédla alespoň jedna osoba.
  Screenshot 32
 3. Klepnutím na ikonu zobrazíte všechny uživatele, kteří si prohlédli váš obsah.
  Screenshot 33
 4. Pokud nevidíte ikonu v levém dolním rohu, nikdo si váš příběh na IG neprohlédl.
  Screenshot 34
 5. Přejetím prstem odspodu nahoru překontrolujte, zda váš příběh na IG nesledovali jiní uživatelé. Uvidíte, že nejsou uvedena žádná jména.
  tempFileForShare 20210917 211521

Teď už víte, jak zjistit, kdo si váš příběh na IG zobrazil, ale ještě se toho musíte hodně naučit.

Váš první příběh na IG Story vidí více lidí než váš poslední, a to ze dvou důvodů: Když někdo přejede prstem doprava, uvidí vždy váš první příběh IG Story a zbytek příběhu někoho jiného můžete přeskočit, když místo dotyku nebo kliknutí doprava přejedete prstem doprava. Pokud chcete zjistit, kdo viděl vaše příběhy, včetně toho prvního na obrazovce, klikněte v levém dolním rohu na Seen by… (Viděno…).

Pomocí nástroje Analytics zjistíte, kdo si prohlédl vaše story na Instagramu

high 3315072 1920 1024x683 1

Analytika se mírně liší od pohledů, o kterých jsme hovořili výše. Jsou určeny pouze pro aktualizované/profesionální účty. Analytiky vám sice neřeknou, kdo viděl váš obsah, ale poskytnou vám mnoho informací o tom, jak si vaše Příběhy vedou. Analytiky jsou perfektním nástrojem pro marketéry a influencery, protože nabízejí statistiky od toho, kolik dalších uživatelů oslovili, až po počet zobrazení.

Pokud máte firemní účet, zobrazí se vaše analytika, takže můžete provést následující kroky:

 • Sledujte, kolik lidí si váš příběh prohlíží.
 • Stiskněte tlačítko další.
 • Ukončete svůj příběh.
 • Sledujte osobu, protože viděla váš příběh.

Výše uvedené funkce jsou užitečné, pokud chcete na svém účtu na Instagramu získat slušnou sledovanost.

 • Chcete-li zobrazit své analýzy, klikněte na ikonu grafu (označenou červeným rámečkem na obrazovce) a zobrazte stránku. Pokud se nestaráte o růst kanálu, tyto statistiky pro vás nebudou mít velký význam, ale jsou přehledné.
 • Chcete-li tyto obrazovky opustit, klepněte na tlačítko zpět na telefonu a vrátíte se na domovskou obrazovku.
Instagram Story Analytics

Pokud jde o soukromí, pouze vy můžete vidět, kdo navštívil váš příběh na IG a kolik návštěv má. Pokud je to naprostý propadák, budete za tuto drobnost vděční.

Jak vidíte, zobrazení toho, kdo viděl vaše Příběhy na Instagramu, není tak složité. Stačí postupovat podle výše uvedeného návodu a můžete začít!

Měli byste se obávat že si někdo prohlíží vaše story?

V souvislosti s internetem a zejména sociálními médii si mnoho uživatelů klade otázku: “Kdy byste se měli starat o své soukromí na Instagramu?”. Na tuto otázku neexistuje přesná odpověď. Možná budete chtít zjistit, kdo si váš obsah prohlíží, a to z několika důvodů.

Canva null 1

Snažíte se zapůsobit na jednu osobu a doufáte, že si toho všimne? Snažíte se sledovat svou cestu ke slávě na Instagramu? Obáváte se, že si někdo prohlíží váš obsah za nekalými účely?

Pokud vás zajímá, jestli si vašich Stories všimla nějaká zamilovaná osoba nebo influencer, bylo by pravděpodobně jednodušší zeptat se jich, jestli je viděli, měli nějaké tipy nebo se jim líbily, protože nevidíte, kolikrát si je prohlédli.

Za předpokladu, že chcete sledovat svou cestu ke slávě, přepněte svůj účet na Instagramu na profesionální účet, kde můžete získávat aktualizace a analýzy v reálném čase.

A konečně, pokud vás někdo pronásleduje nebo obtěžuje, zablokujte ho. Upřímně řečeno, je to tak jednoduché. Můžete také nahlásit uživatele, kteří vás zneužívají, a ty, kteří používají váš Instagram Story z důvodů, které jsou v rozporu se zásadami komunity.

Je možné zobrazit story aniž by o tom tvůrce věděl?

Pokud se obáváte o svou bezpečnost nebo vás na Instagramu pronásleduje nějaký stalker, možná vás zajímá, jestli si někdo může váš příběh prohlédnout, aniž by ho odhalil. Některé aplikace a webové stránky třetích stran sice tvrdí, že to umí, ale většina z nich nedovolí nikomu zobrazit váš obsah, pokud je soukromý a není vaším přítelem.

Balíčky pro Influencery -> Instagram sledující likesviews nejvyšší kvality pro Váš profil!

Koupit Instagram Followers >>

Koupit Instagram Likes >>

Koupit Instagram Views >>

Existuje jedno řešení, na které přísahá mnoho uživatelů Instagramu, ale může být trochu složitější a zobrazuje pouze náhled příběhu. Pokud nejste obeznámeni se všemi funkcemi Příběhů Instagramu, je možné pozastavit a nepozorovaně zobrazit náhled dalšího příběhu.

Výběrem příběhu po tom vašem (na pravé straně) by uživatel mohl dlouze stisknout ten aktuální a pomalu přetáhnout obrazovku doprava, kde by si mohl prohlédnout váš IG Story. Protože uživatel váš příběh technicky nikdy neotevřel, nikdy byste se nedozvěděli, že ho zaujal.

Screenshot 46

Pokud však náhodou přejdou doprava, Instagram rozpozná, že váš příběh otevřeli, a vy dostanete upozornění. Jak jsme tedy řekli, může to být ošemetné a nikdy nevíte, zda Instagram akci zachytí.

Nejčastější dotazy k divákům Instagram story view

Může někdo říct, kolikrát jste si prohlédli jeho story?

Ne, ale existují teorie, že ti, kteří příběh sledují nejčastěji, se objeví na vrcholu seznamu. Pokud máte podezření, že si někdo váš příběh na IG prohlíží vícekrát, a vy nechcete, aby to dělal, možná by bylo dobré ho před ním úplně skrýt. To můžete udělat při zveřejňování příspěvků tak, že vyberete, komu chcete příběh nasdílet, a v případě obav tuto osobu vyloučíte.

Může někdo říct, jestli jsem udělal screenshot story?

Instagram má tendenci se v této otázce vracet, ale v současné době ne. Pouze přímé zprávy s fotografiemi na Instagramu odesílají upozornění na snímky obrazovky. Raději se vyhněte tomu, abyste na internet dávali cokoli, co byste nechtěli, aby si někdo uložil na později.

Mohu zjistit, kdo si můj profil prohlížel?

Ne, jediným ukazatelem toho, že někdo slídí, je interakce s vaším profilem. Například klikne na váš příběh, komentuje, lajkuje, sdílí atd.

Mohu po 24 hodinách vidět, kdo si můj příběh na Instagramu prohlížel?

Pouze pokud jste v nastavení účtu Instagram nastavili archivaci svých příběhů, přejděte na stránce svého profilu na vodorovnou ikonu se třemi tečkami a získejte přístup do svého archivu. Podle Instagramu se příběhy ve složce archivu zobrazují divákům pouze po dobu 48 hodin, takže pokud chcete prozkoumat, kdo si vaše příběhy prohlížel, musíte jednat rychle.

Mohlo by Vás zajímat:

Jak sdílet cizí příběh na Instagramu do svého vlastního nebo jej poslat jako přímou zprávu

Jak vytvořit prezentaci na TikToku

Jak získat více sledujících na TikToku: 28 tipů, jak rychle rozšířit svůj účet

Jak odstranit Instagram profil

12 taktik pro získání více followers na Instagramu

Jak vytvořit krátký video tutoriál pro Instagram

14 tipů pro vytváření virálních videí pro TikTok

Jak spustit vlastní Instagram předplatné?

Kup Followers

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *